Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kujawiak, Królewskie Mocne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23782

    Kujawiak, Królewskie Mocne

    gotowe do oceny, w końcu
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: złociste, klarowne, jak na mocne piwo zbyt jasne, dlatego tylko 4 [4]
    Piana: biała, gęsta, grube pęcherzyki, dłuższy czas się utrzymuje [4.5]
    Zapach: dośc mocny, z przewagą zapachu słodu niż chmielu, alkoholu w ogóle nie wyczuwam [4]
    Smak: w smaku znów przważająca sldycz, plus za to że nie wyczuwam mocy tego piwa, leciutko wchodzi, tak "misiowato", pozostawia przyjemna goryczkę na języku [4]
    Wysycenie: odpowiednie [5]
    Opakowanie: bez zastrzeżeń, ciemna tonacja,firmowy kapsel [5]
    Uwagi: calkiem przyjemne mocne piwko plusujace brakiem wyczuwalnego w smaku i zapachu alkoholu, mi bardziej smakuje niż mocne z śp Warszawy gdyż nie jest az tak bardzo nagazowane

    Moja ocena: [4.15]
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • kentaki
      Senior
      • 10-2002
      • 452

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Ładny,klarowny, złocisty, pełny [4.5]
      Piana: Super, sztywna i zostaje klasyczny dywanik [5]
      Zapach: Nijaki, trochę chmielowy (czyżby Magnum) [3]
      Smak: Sympatyczny, bez alkoholowych akcentów, wyraźna goryczka, smaczne, pozostawia miły posmaczek i o dziwo delikatne jak na mocne z GŻ [4.5]
      Wysycenie: idealne, trochę szczypie [4.5]
      Opakowanie: zwykła masówka ale wszystko gra [3.5]
      Uwagi: Kupione na soldach (1,83 zł), kończył się termin. Sympatyczne piwko, zdecydowanie lepsze od jasnego, a w kategorii porównywalne z Leżajskiem Mocnym i lepsze od mocnej Tatry. Może to ten termin pozytywnie wpłynął na doznania smakowe ?

      Moja ocena: [3.975]

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎