Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Marston's, Marston's Firestoker

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • perłyfan
    Senior
    • 02-2003
    • 1244

    Marston's, Marston's Firestoker

    Prezent od brata!!! Alkohol 5%. Piwo posiada piękny, ciemny, bursztynowy kolor. Piana od początku niezbyt gruba, ale wytrzymuje do samego końca spożycia. W zapachu wyraźnie czuć toffi (czekoladę???). W smaku również świetnie scharmonizowane smaki - czekoladowe i lekka, przyjemna goryczka. Piękna butelka, ciekawa etykieta. Świetne, oryginalne, wyróżniające się! Piątka!!!
    Na kontretykiecie napis - "Marston's Brewery,Burton upon Trent. Registered Offices: The Wolverhampton and Dudley Breweries".
    Attached Files
    JUŻ DAWNO NIE JESTEM FANEM PERŁY
  • Sven
    Senior
    • 09-2003
    • 1211

    #2
    Owszem piwo ciekawe, lekko metne, z racji niepasteryzowania i niefiltrowania.
    Zapach slodki, waniliowo-drewniany, lekko pachnialo drewnem drzewa owocowego.
    Za to smak, jak dla mnie dziwny, slodkawe, z nutami waniliowymi, co w polaczeniu z chmielem dawalo efekt bardzo oryginalny. Wanilia w piwie, hm, moze gdyby to bylby stout czekoladowy, ale chmielone ale z wanilia.
    Wyspiarze zawsze mieli dziwne smaki, ja tego piwa wiecej nie wypije. Zbyt dziwaczne jak dla mnie.
    Celia, cerevisia et conventus.

    Comment

    • Titus_Fox
      Senior
      • 10-2005
      • 400

      #3
      Mnie za to urzekł mocny słodowy posmak, intrygująca aksamitność oraz świetna barwa, jak też i przepyszna kombinacja chmielu. Zdecydowanie na chwilę obecną moje ulubione wyspiarskie piwo (przepraszam, Old Speckled Hen, Twój czas się skończył).

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎