Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Spiż - Katowice, Mocne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23782

    Spiż - Katowice, Mocne

    gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • zAjkA
    Senior
    • 12-2004
    • 1089

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Ładny ciemno bursztynowy mętny kolor. [4]
    Piana: Początkowo przyjemna dla oka. Ładna, obfita, drobnoziarnista. Jednak od momentu pierwszego łyka wysoka, gęsta czapa zaczyna natychmiastowo opadać. [3.5]
    Zapach: Pierwsze co we mnie uderzyło po otwarciu przezroczystej butelki to zapch. Niemal że identyczny jak w przypadku piw z zielonej butelki. Po zlaniu piwa do szklanicy dominuje chmielowo alkoholowy zapach. [3.5]
    Smak: Dominującym elementem smaku jest nadzwyczaj mocna goryczka. Pozostaje po niej niezbyt ciekawy chmielowy posmak. Kosztując tego piwa miałem wrażenie iż smak nie do końca rozpływa się w ustach. Czuć jak powoli emanuje poczym gwałtownie zatrzymuje się w danym punkcie co powoduje iż smakuje niezbyt szczególnie. [3]
    Wysycenie: Odrobinę za duże ale dobrze pasuje do charakteru tego piwa. [4]
    Opakowanie: Zgrabna przezroczysta buteleczka 0,25l zakapslowana złotym kapselkiem. [4]
    Uwagi: Piwo otrzymane dzięki uprzejmości e-prezesa. Dzięki! Dodam tylko że piwko musi być bardziej niż mocne bo po skończonej konsumpcji czułem to piwo w sobie

    Moja ocena: [3.375]
    Last edited by zAjkA; 04-09-2005, 17:02.
    Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

    Comment

    • Doodeck
      Senior
      • 05-2003
      • 1612

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zAjkA
      Zgrabna przezroczysta buteleczka 0,25l zakapslowana złotym kapselkiem.
      a jaka etykieta ?
      Dalekosiężny
      Obserwator
      Obiektów
      Dynamicznie
      Epatujących
      Ciekawymi
      Koncepcjami

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19159

        #4
        bez, nie chciało mi się jej robić

        Comment

        • boku
          Senior
          • 09-2002
          • 444

          #5
          zAjkA zaopiniował piwo profesionalnie. Ja jednak podchodzę do tego emocjonalnie. Piłem właśnie to piwo prosto z browaru. Opisałem tam moje doznania. Nie przypuszczałem, że w moim wieku mogę przeżyć taką historię, że smak piwa bedzie ze mną przez sześć godzin. Podobno nie mam smaku i zapachu i dlatego nie staram się nawet opisywać piw. Jednak jak coś mi nie smakuje to to odrzucam. W tym wypadku było przeciwnie. Dlatego też mam nadzieję, że jakiś forumowicz pokusi się o skosztowanie piwa w browarze i na tej podstawie wyciągnie wnioski. Myślałem, że ja mam takie odjechane myśli, ale utwierdził mnie w tym fakt, iż kilkoro moich znajomych jeździ na piwo do Żywca, aby skosztować u źródła. Smak piwa w browarze, ma się nijak do piwa butelkowanego.

          Comment

          • natalka
            Senior
            • 07-2010
            • 128

            #6
            ja mam ciut odmienne zdanie na temat tego piwa. mianowicie pachnie skarpetkami i zawsze, niewiedziec czemu, mam po nim kaca to tez odeszłam od spozywania tego specjału
            Doba ma 24 godziny,skrzynka 24 piwa...przypadek?

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎