Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Relakspol, Green's Beer

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23782

    Relakspol, Green's Beer

    gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • Shlangbaum
    Senior
    • 03-2005
    • 5828

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Żółto-złoty, ani to dobrze ani źle [4]
    Piana: Przez pierwsze dwie minuty bardzo fajna -drobnopęcherzykowa, gęsta i wysoka z grzybkiem. Potem tylko dywanik szybko zamieniający się w plamy by zniknąć do zera [3]
    Zapach: Maślany zapach słodu. [2.5]
    Smak: Przebija się głównie diacetyl i troszkę naturalniejszej słodowości. Słabo goryczkowe. Piwo w smaku gładkie. [2.5]
    Wysycenie: Takie sobie. W ustach lekko wyczuwalne i podtrzymuje trochę piankę. [3.5]
    Opakowanie: Brzydka, zielona i niechlujnie przyklejona etykieta. Brak podanego ekstraktu. Podany jest adres dystrybutora a nie browaru (przynajmniej już wiadomo dlaczego piwo to jest w Krakowie poza jednym punktem niedostępne -dystrybuowane jest na Śląsk). Kapsel goły i niewesoły bo pięczątką z datownika mu przywalono [2.5]
    Uwagi: Piwo zdobyte przez MarcinKa. Zastanawiam się czy smaku za ostro nie oceniłem... a...najwyżej ktoś oceni wyżej

    Moja ocena: [2.675]

    Krakowski Konkurs Piw Domowych !

    Comment

    • Pogoniarz
      † 1971-2015 Piwosz w Raju
      • 02-2003
      • 7971

      #3
      Powiem szczerze,że ten produkt Relakspola nie wszedł mi w ogóle(w sumie podczas naszej eskapady jako jedyny). To piwo miało bardzo dziwny smak.Taki płaski,jakiś chemiczny,ale tak patrząc globalnie zupełnie nijaki.Piana też była sekundowa..Etykieta do kolekcji i zapomnieć jak najszybciej.MarcinKa-dzięki za możliwość degustacji
      Last edited by Pogoniarz; 30-01-2006, 20:02.


      Prawie jak Piwo
      SZCZECIN

      Comment

      • BEERBOYS1998
        Senior
        • 03-2003
        • 119

        #4
        Sorki za rozmycie ale gdzie można je dostać w Krakowie, bo nigdzie na nie nie wpadłem. Na Kalwaryjskiej będzie?

        Comment

        • Shlangbaum
          Senior
          • 03-2005
          • 5828

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika BEERBOYS1998
          Sorki za rozmycie ale gdzie można je dostać w Krakowie, bo nigdzie na nie nie wpadłem. Na Kalwaryjskiej będzie?
          Na Kalwarsyjskiej nie będzie Jest dostępny w osiedlowej knajpce na Kobierzyńskiej, spytaj o szczegóły MarcinKa na PW, bo On dla nas to piwo zakupił i jego zdrowie

          Krakowski Konkurs Piw Domowych !

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎