Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Lech, 10,5

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • makselon
    Junior
    • 09-2005
    • 2

    Lech, 10,5

    Prosze o informacje nt. piwa 10,5! Zalozyelm sie z kumplem o...skrzynke EB , ze ten niedostepny i dawno przeciez wycofany z rynku browar byl produkowany przez LECHa. Myslalem, ze znalezienie informacji na jego temat bedzie bezproblemowe, a tymczasem... nie potrafie znalezc NIC!!! i to nawet w tym znakomitym serwisie... Szkoda by bylo, zeby skrzyneczka EB kolo nosa mi przeleciala... Dzieki za informacje i pozdrawiam!
  • biermann
    Senior
    • 09-2001
    • 2552

    #2
    Oczywiście, że przez Lecha... ale chyba nie dokładnie szukałeś na forum i w działach troszke się tego przewinęło
    choćby tu etykieta
    Last edited by biermann; 16-09-2005, 15:40.
    "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
    Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
    Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
    Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
    Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

    Comment

    • makselon
      Junior
      • 09-2005
      • 2

      #3
      dzieki za utwierdzenie mnie w slusznosci sadu!

      Comment

      • biermann
        Senior
        • 09-2001
        • 2552

        #4
        nie ma za co procent od skrzynki się należy
        "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
        Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
        Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
        Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
        Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

        Comment

        • scoroop
          Member
          • 08-2006
          • 54

          #5
          ehhh... zdazylem jzu zapomniec ze takie cos istnialo. mowilo sie o tym zlewki z lecha , ale mi bardzo smakowalo. same pysznosci .
          wiele jest dobrych piw na tym świecie... czy starczy życia by ich wszystkich spróbować???

          Comment

          • kishar
            Senior
            • 10-2003
            • 1691

            #6
            Mi też to piw bardzo smakowało to były początki mojego picia piwa, i pamiętam że miało fajne i zabawne kontretykiety np. seria z samochodami.
            Zawsze zastanawiałem się czego zaprzestano warzenia tego piwa, było przecież popularne i mocno reklamowane.
            Last edited by kishar; 13-08-2006, 22:08.

            Comment

            • pioterb4
              Senior
              • 05-2006
              • 4322

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kishar
              Mi też to piw bardzo smakowało to były początki mojego picia piwa, i pamiętam że miało fajne i zabawne kontretykiety np. seria z samochodami.
              Zawsze zastanawiałem się czego zaprzestano warzenia tego piwa, było przecież popularne i mocno reklamowane.
              Też się zastanawiałem chociaż nigdy nie miałem okazji spróbować. Podobny los spotkał EB. Piwo również o sporej kampanii reklamowej, znane w calej Polsce( nawet Jean Reno wystapił w jednej z reklamowek) aż to ni z gruchy ni z pietruchy Żywiec wycofał produkt.

              Comment

              • Cooper
                Senior
                • 11-2002
                • 6055

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4
                Też się zastanawiałem chociaż nigdy nie miałem okazji spróbować. Podobny los spotkał EB. Piwo również o sporej kampanii reklamowej, znane w calej Polsce( nawet Jean Reno wystapił w jednej z reklamowek) aż to ni z gruchy ni z pietruchy Żywiec wycofał produkt.
                Bo jakiś wszechwiedzący "selsmenedżer" lub Pan z branży reklamowej lub PI-AR powiedział że teraz T.A.R.G.E.T. będzie pił inne piwo bo on (ten pan lub "selsmenedżer" - przyp. autora) wie lepiej co mu potrzebne a pozatym wg Niego ten B.R.A.N.D. nie pasuje już do P.O.R.T.F.O.L.I.O. browaru i teraz będzie inne NOWE PIWO które odświeży W.I.Z.E.R.U.N.E.K. Jego Firmy wśród aktywnych zawodowo mężczyzn w wieku 25-35 lat o wykształceniu wyższym mieszkających w miastach powyżej 100 tys. mieszkańców, a także zwększy S.R.Z.E.D.A.W.A.L.N.O.Ś.Ć. w sezonie letnim o 13 i pół punktu procentowego i Z.Y.S.K. firmy o kolejne 3,6 procenta dzięki czemu udział jego koncernu w polskim rynku wzrośnie z 97 do 106 procent.
                Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                Comment

                • Pogoniarz
                  † 1971-2015 Piwosz w Raju
                  • 02-2003
                  • 7971

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika scoroop
                  ehhh... zdazylem jzu zapomniec ze takie cos istnialo. mowilo sie o tym zlewki z lecha , ale mi bardzo smakowalo. same pysznosci .
                  Czy pyszności ,to bym polemizował,ale mi smakowało i było skierowane o ile pamiętam dla Kobiet i EB początkowo było również bardzo dobre


                  Prawie jak Piwo
                  SZCZECIN

                  Comment

                  • baklazanek
                    † 2014 Piwosz w Raju
                    • 08-2001
                    • 3562

                    #10
                    Jak pisano w Proficie, marka 10,5 została wycofana z dwóch powodów.Raz to słabnąca sprzedaż,a dwa topostawienie na nową markę,czyli Redd's.

                    Comment

                    • CIESLE
                      Member
                      • 03-2006
                      • 76

                      #11
                      Pamiętacie te różne teksty pod kapslami 10,5
                      dużo ciekawsze od tych pod kapslami Tymbarka
                      A piwo jako takie było pyszne na poczatku produkcji ale z biegiem czasu się pogorszyło .
                      O nawet jeden kapsel się zachował "KALIBER 10,5"

                      Comment

                      • robox
                        = kapslarz =
                        • 11-2002
                        • 8188

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika CIESLE
                        Pamiętacie te różne teksty pod kapslami 10,5
                        dużo ciekawsze od tych pod kapslami Tymbarka
                        A było tych różnych napisów ponad 200.

                        Comment

                        • Seta
                          Piję piwo
                          • 10-2002
                          • 6964

                          #13
                          Jeśli już tak sobie wspominamy... Też się zastanawiałem co naprawdę stało się z tą marką. Pamiętacie, że były nawet rowery górskie "10,5"??
                          Niesamowita promocja marki jak na realia polskiego rynku i... zgon...
                          A pamiętacie EB Red? To był chyba protoplasta Redds'a, ale ja zachwałem go w pamięci o niebo lepiej...
                          Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                          Comment

                          • e-prezes
                            Senior
                            • 05-2002
                            • 19167

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika seta
                            ...
                            A pamiętacie EB Red? To był chyba protoplasta Redds'a, ale ja zachwałem go w pamięci o niebo lepiej...
                            No chyba nie do końca masz rację! To jakby dwa światy...

                            Comment

                            • Sokół83
                              szynkarz
                              • 12-2004
                              • 1598

                              #15
                              ja od 10,5 zaczynałem pić piwo (7-8 klasa podstawówki, u dziadków na wakacjach); do tej pory mam kapsle z wypitych piw z tekstami na spodzie; o smaku się nie wypowiem bo wtedy każde piwo było takie samo
                              Z INNEJ BECZKI

                              www.fotopolska.eu

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎