Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Amber, Poker Extra Strong

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pogoniarz
    † 1971-2015 Piwosz w Raju
    • 02-2003
    • 7971

    Amber, Poker Extra Strong

    Parametry: alc. 7,2 % vol.Ekstraktu nie podano
    Opakowanie puszka,napisy w języku polskim i jakimś skandynawskim.
    Piana średnio i grubo ziarnista ,niezbyt obfita,zostawia obwódkę na szklance.Gaz słabiutki,leniwie drobniusie pęcherzyki unoszą się do góry.Barwa piwka to coś pomiędzy ciemno złotą,a jasno bursztynową.
    Ciekawy smak.Nie czuć posmaku alkoholu,nie ma dużo goryczki,ale nie jest też słodkie.Jest jakby gęste,coś delikatnie gryzie w język...Cholercia jakieś takie ciężkie do określenia.
    Zapach hm-prawie bez zapachu...
    Przy tej zawartości alk. powinno być bardziej zdecydowane w smaku.
    Muszę jeszcze raz zakupić do przetestowania,szkoda,że jest tylko wersja puszkowa
    Ceny nie pamiętam,ale coś kole 2 pln.
    Last edited by Pogoniarz; 19-12-2005, 10:25.


    Prawie jak Piwo
    SZCZECIN
  • Pogoniarz
    † 1971-2015 Piwosz w Raju
    • 02-2003
    • 7971

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Ciemno -złoty,ładny klarowny. [4.5]
    Piana: Zdziwiłem się,ale jest bialutka,bujna,trwała ,drobno ziarnista przechodząca w średnio ziarnistą.Pozostawia wianuszek do końca. [4]
    Zapach: Chmielowy,z lekką nutką alkoholową i słodkawą. [3.5]
    Smak: Lekko słodkawy,troszkę czuć goryczki i czegoś dziwnego ,nie potrafię zidentyfikować.Przy tej zawartości alkoholu powinno mieć ponad 14 % ekstraktu,ja jakoś tego nie czuję... [3.5]
    Wysycenie: Dostateczne,ale troszkę za małe. [3]
    Opakowanie: Tandetna pucha,ekstrakt nie jest podany i nazwa bez sensu.Nawet nie 3. [2.5]
    Uwagi: Ot takie sobie piwko,cena 1.65 za puchę.Da się pić ,ale niekoniecznie często.

    Moja ocena: [3.525]


    Prawie jak Piwo
    SZCZECIN

    Comment

    • bulitos
      Junior
      • 12-2006
      • 1

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: NIESAMOWITY [5]
      Piana: BOSKA [5]
      Zapach: CUDOWNY [5]
      Smak: NAJSMACZNIEJSZE TANIE PIWO!!! [5]
      Wysycenie: W SAM RAZ [5]
      Opakowanie: SWIETNE!! [5]
      Uwagi: jednym slowem najlepsze tanie piwo

      Moja ocena: [5]
      ---------------
      Ocena usunieta z rankingu.
      Poczawszy od 22.I.2003, oceny bez sensownego uzasadnienia ich przez oceniajacego, beda usuwane z rankingu.
      Art, Admin

      ---------------

      Comment

      • Mario_Lopez
        Senior
        • 08-2009
        • 991

        #4
        Jedna poprawka, byłem przed chwilą w Chorzowskim Netto, zakupiłem dwie puszki tego trunku, i pisze wyraźnie - "rozlano w Browar Jabłonowo..."

        Jak dla mnie to jest to samo piwo co mocne eksportowe, ta sama szmata w smaku, ten sam zapach i taki sam voltaż... Coraz gorzej...
        Last edited by Mario_Lopez; 24-05-2010, 14:25.
        Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie
        Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie...


        EBE EBE

        Comment

        • wrednyhawran
          Senior
          • 07-2010
          • 1784

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Piękny, niemalże bursztynowy (mówimy o tanim piwie) nie spotkałem się jeszcze z tą cenę z takim ciekawym i intensywnym kolorem [4.5]
          Piana: W zależności od stopnia schłodzenia. Jeśli jest zimne piana jest średniogęsta i szybko opada, natomiast fanon gęstej, grubej, puszystej i długotrwałej piany polecam nie chłodzić tego piwa zbyt długo, wtedy ocena zahacza o 5 [4]
          Zapach: Mało intensywny, karmelowo-miodowy, zajeżdża "taniością" ale w stopniu minimalnym [3.5]
          Smak: W kategorii piw do 2 zł - MAX. no ale w ogólnej ocenie nieco niżej, jednak jak na voltaż i cenę bardzo łagodny, słodkawy, ale nie nachalnie, po chwili daje się wyczuć przyjemną moc. [4]
          Wysycenie: Wprost idealne! Delikatne bąbelki, nie powodują wzdęć bardzo przyjemne. [5]
          Opakowanie: Najsłabsza strona tego wbrew pozorom bardzo udanego piwa, ale tak to już bywa (sie nie czuje jak sie rymuje. Jak się chce dobry produkt w niskiej cenie to na czymś trzeba zaoszczędzić i z czegoś zrezygnować. Czarna pucha z dziwnym herbem, menelską nazwą oraz z sugestiami związanymi z exportem...do skandynawii. Szkoda, że brak wersji butelkowej. [2]
          Uwagi: To naprawdę najlepsze tanie piwo (do 2 zł) jakie miałem okazję pić. Pewnie gdyby nie przypadek to bym nigdy po nie nie sięgnął, ale na szczęście nasze drogi się spotkały. Piwo godne polecenia, gdy w kabzie nastroje niezbyt optymistyczne, a wypić by się chciało Ja z pewnością do niego będę wracał (i wracam) nawet poza momentami kryzysowymi, bo warto.

          Moja ocena: [3.8]
          Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
          Małe Piwko Blog
          Małe Piwko Blog na facebooku
          Domowy Browar Demon

          Comment

          • Dukat_WSI
            Senior
            • 03-2015
            • 781

            #6
            Czy Amber dalej robi tego mózgotrzepa?

            Comment

            • robox
              = kapslarz =
              • 11-2002
              • 8188

              #7
              Już dawno nie ... z tego co pamiętam ostatnio zamieszane były Głubczyce.

              Comment

              • Dukat_WSI
                Senior
                • 03-2015
                • 781

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox Wyświetlenie odpowiedzi
                Już dawno nie ... z tego co pamiętam ostatnio zamieszane były Głubczyce.
                Dzięki za pomoc!

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎