Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Szwejk, Zacer

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • CarlBerg
    Senior
    • 09-2003
    • 968

    Szwejk, Zacer

    Szwejkowy ZACER Pils (jak to ktoś powiedział - Zacier ) ... Ale dość tych złosliwości ...

    Butelka 0,5 l euro
    Ekstrakt - 12%
    Alk - 5,7% obj

    Nie mogę teraz się wypowiedzieć na temat tego piwa (oraz 2 innych Szwejków otrzymanych od pewnej wróżki - thx ) - brak czasu, może po Sylwajstrze ...

    Poniżej fotka naprędce pstryknięta - w szklanie Zacer
    Attached Files
    Piwo łączy ludzi, lecz poglądy na jego temat ich dzielą ....
    Wiejski Browar Domowy "Garns 'n' Roses"
  • CarlBerg
    Senior
    • 09-2003
    • 968

    #2
    Druga fotka tradycyjnej kontry, tradycyjnie opisującej tradycyjny sposób warzenia - co pozwala na uzyskanie tradycyjnej piany i tradycyjnego smaku. A wszystko oczywiście oparte o starą tradycję.

    Dodam tylko, że jak można się było spodziewać, tradycyjnie coś komuś nie wyszło ...
    Attached Files
    Piwo łączy ludzi, lecz poglądy na jego temat ich dzielą ....
    Wiejski Browar Domowy "Garns 'n' Roses"

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19167

      #3
      jestem po degustacji tego piwa i... jestem trochę zawiedziony. dlatego nie będę go oceniał. piwo miało dość dziwny smak, do którego z trudem było mi się przyzwyczaić z każdym następnym łykiem.
      kolor dużo ciemniejszy niż zwykłe pilsy, piana mimo wszystko nie imponująca, ale przez 15 minut były jakieś mizerne resztki (jak na zdjęciu). wysycenie początkowo w miarę przyzwoite, potem słabiutkie i leniwe. zapach koncentratu pomidorowego, z nutą słodową głęboko w tle.
      Last edited by e-prezes; 28-04-2006, 10:53.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎