Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jabłonowo, Next Light

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23799

    Jabłonowo, Next Light

    Piwo gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: ciemnosłomkowy, klarowne [3.5]
    Piana: druba, biala, dośc szybko opada, nie osadza się na szkle [3.5]
    Zapach: poza myszami nic nie czuję [1]
    Smak: dziwna gorzkawość, wręcz szczypiące i drażniące w gardle, nie mogę się doszukać żadnych pozytywnych smakow w tym "piwie" [1]
    Wysycenie: zdecydowanie za duże [2]
    Opakowanie: przeciętna puszka utrzymana w zielono bialej tonacji [3.5]
    Uwagi: Nie chce mi sie w tym przypadku nic komentować, to nie piwo tylko chyba popłuczka po czyszczeniu rządzeń sanitarnych. Polecam tym smakoszom, ktorzy uważają że piwa z małych browarów maą swój smak, ten produkt napewno ma i to dość oryginalny.

    Moja ocena: [1.55]
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19167

      #3
      postaram się spróbować, ale jak dobrze pamiętasz były wyjątki w tej regule i jabłonowo właśnie do nich należy!

      Comment

      • adam16
        Senior
        • 02-2001
        • 9865

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik
        Nie chce mi sie w tym przypadku nic komentować, to nie piwo tylko chyba popłuczka po czyszczeniu rządzeń sanitarnych. Polecam tym smakoszom, ktorzy uważają że piwa z małych browarów maą swój smak, ten produkt napewno ma i to dość oryginalny.

        Moja ocena: [1.55]
        Ja już mam to to zakupione i czeka w lodówce Na 100% sprawdzę i napiszę co o tym sądzę.
        Browar Hajduki.
        adam16@browar.biz
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16
          Ja już mam to to zakupione i czeka w lodówce Na 100% sprawdzę i napiszę co o tym sądzę.
          o matko, twardziel z Ciebie
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎