Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Namysłów, Wrocek

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marcin_wc
    Senior
    • 09-2005
    • 2115

    Namysłów, Wrocek

    Alk. 5.0%, balling nieznany.

    Piwo zadebiutowało na Juwenaliach we Wrocławiu. Dostępny był lany w plastikowe kubki, albo z puszki. Ceny 3.50 i 4zł.
    Pani nalewająca stwierdziła, że piwo ma 5,5blg, po czym przyznała, że nie wie co to znaczy.
    Piwo ma bardzo ładną kremową pianę, która całkiem długo się utrzymuje.
    Zapach przypomina zamkowe jasne z nutą kanału, szamba i starej szmaty.
    W smaku lekko kwaskowe, goryczka słabo wyczuwalna i raczej nieprzyjemna. Piwo jest bardzo lekkie, moim zdaniem jakieś 10blg i 4%alk.
    Opakowanie bardzo ładne, letnie. Nazwa sprawia, że nie wygląda zbyt poważnie, ale kolorystyka i grafika jest jedną z lepszych w porównaniu do innych produktów z Namysłowa.
  • monne
    Senior
    • 02-2006
    • 914

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marcin_wc
    Piwo jest bardzo lekkie, moim zdaniem jakieś 10blg i 4%alk.
    Zgadza się: około 10-11% i 4,0-4,9%alk. Przynajmniej tak zapamiętałam z czwartkowej wycieczki po browarze w Namysłowie. Pan ( chyba) technolog stwierdził, że jest to piwo skierowane głównie do studentów, w zw. z czym jego niska cena i opakowanie puszkowe. Jednak przemiła gr. studentów słuchająca tego Pana uśmiechnęła się do siebie i zgodnie stwierdziła, że jak dla naszych braci i sióstr piwo jest zbyt słabe a jak będzie? - się okaże
    .



    Comment

    • Wiktoria
      Senior
      • 07-2003
      • 796

      #3
      W butelkach są dwie wersje: 5% i mocne 6,8%.

      Comment

      • monne
        Senior
        • 02-2006
        • 914

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wiktoria
        W butelkach są dwie wersje: 5% i mocne 6,8%.

        Kurcze to albo mi się coś "pomerdało" albo Ktoś mi coś naściemniał ... Ja dziś właśnie też dorwałam Wrocka i widziałam wersje, o których pisze Wiktoria. Nawet degustowałam tego mocniejszego... Całkiem dobre, ale szczerze przyznam, że smak miałam już "spaczony" przez wcześniejsze bro.
        .



        Comment

        • blackcad
          Junior
          • 03-2006
          • 18

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika monne
          Kurcze to albo mi się coś "pomerdało" albo Ktoś mi coś naściemniał ... Ja dziś właśnie też dorwałam Wrocka i widziałam wersje, o których pisze Wiktoria. Nawet degustowałam tego mocniejszego... Całkiem dobre, ale szczerze przyznam, że smak miałam już "spaczony" przez wcześniejsze bro.
          Dokładnie w asortymencie jest jeszcze Wrocek mocny!
          Jednak lany z kega jest tylko Wrocek spec. na Juwenalia!

          Comment

          • blackcad
            Junior
            • 03-2006
            • 18

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika blackcad
            spec. na Juwenalia!
            to znaczy specjalnie na Juwenalia

            Comment

            • JAckson
              Senior
              • 05-2004
              • 6122

              #7
              Piłem wczoraj Wrocka w słabszej wersji, bo pojawił się w przydomowej Żabce.
              W sumie piwo bardzo lekkie i jaśniutenkie, ale jakiś zbędnych posmaków i zapachów nie wyczułem. Pewnie nieprędko po nie sięgnę ponownie, ale jest wypijalne. No i kapselek dedykowany. Butelka zwrotna 'typu Namysłów'. Cena 1,49zł
              MM961
              4:-)

              Comment

              • nek
                Member
                • 03-2006
                • 43

                #8
                Piłem to piwo i jednak browar znów sie nie popisał,zamiast inwestować w marki te które ma to wymysla coś nowego a po co?.Moim zdaniem przedstawiciele powinni ruszyć tyłki sprzedawać to piwo które mają w asortymencienp.zamkowe mocne,jane,plum itp.

                Comment

                • antoś
                  Senior
                  • 12-2005
                  • 213

                  #9
                  Dla mnie,etykieciarza tz.zbierająceo etykiety z wypitych browców,jest to jak najbardziej sensowne. Co do jakości piwa-moje subiektywne odczucia-nie jest to najgorsze piwo jakie wypiłem Browar Namysłów stara się trafić w gusta piwopijów wszelakich i chwała mu za to.

                  Comment

                  • maniek_pl
                    Junior
                    • 01-2006
                    • 22

                    #10
                    Ocena z ARTomatu

                    Kolor: okropny słomkowy kolor! nie cierpie takiego koloru :[ [1.5]
                    Piana: piana doscyc przecietna, jak na polskie warunki - w normie [3.5]
                    Zapach: co to jest?! prawie wogole nie czuje, ze to piwo. Wiecej tu czuc wody z kranu, niz samego piwa. [1.5]
                    Smak: Piwo w smaku jest po prostu ochydne: malo goryczki, a wydaje sie jakies kwasne. jak wyzej - czuc wodę [1]
                    Wysycenie: to zdecydowanie najlepszy element tego piwa. Dostaloby 5, ale za slabo czuc bąbelki na języku. [4.5]
                    Opakowanie: Dosyc sympatyczne dla kazdego Wroclawianina. Tylko ono mnie skusiło do wypicia tego "piwa". To nie dobrze, ze producenci tak grają na uczuciach Wrocławian [4]
                    Uwagi: Dlaeczego piwowarzy nie moga robic dobrych piw, a robia piwa dla zuli? tak byc nie powinno.

                    Moja ocena: [1.775]
                    Piwo z rana jak śmietana

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎