Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Racibórz, Bercik

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23794

    Racibórz, Bercik

    Piwo gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • adam16
    Senior
    • 02-2001
    • 9865

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Mętne i to bardzo, jasne/słomkowe. [3]
    Piana: Bardzo dziurawa, zanikająca. [3]
    Zapach: Nieładny, alkoholowy z czymś w tle (chyba zaczyna jechać starością, czyli coś jakby lekka stęchlizna) [3]
    Smak: Kolejna porażka. Ktoś nalał do butelki stare piwo. Doznanie nie należy do najprzyjemniejszych. [3]
    Wysycenie: Jedynie nasycenie jest prawidłowe [4.5]
    Opakowanie: Butelka typu EURO, etykieta prawie identyczna z tą która była na Berciku z Grybowa. Krój tylko inny i może nieco inne nasycenie barw. [3.5]
    Uwagi: O ile pierwszy spożywany przeze mnie Bercik z Raciborza był wręcz wyśmienity, o tyle zakupione ostatnio egzemplarze już takie nie są. Powyższa ocena dotyczy tych ostatnich.
    Szkoda...
    Może to wina złego przechowywania bo inaczej nie wiem skąd tak diametralna zmiana. Kupowałem w tym samym sklepie, w odstępie 2 tygodni.

    Moja ocena: [3.1]
    Last edited by adam16; 17-07-2006, 21:35.
    Browar Hajduki.
    adam16@browar.biz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

    Comment

    • Pogoniarz
      † 1971-2015 Piwosz w Raju
      • 02-2003
      • 7971

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Mętno, cytrynowy [2]
      Piana: Była sekundowa i zmarła momentalnie [2]
      Zapach: Lekko posłodzonej cytryny [2.5]
      Smak: Cytrynowo, kwaśne. [2]
      Wysycenie: Czy w tym piwie w ogóle było? [1.5]
      Opakowanie: Ot nie rzucające się w oczy.Może być. [3]
      Uwagi: Nie wiem czy to była jakaś feralna warka,ale nawet Westa nie widząc co pije spytała się"co ty pijesz,co to jest".Ocena musi być taka,bo niestety na nic więcej to piwo nie zasłużyło.

      Moja ocena: [2.2]


      Prawie jak Piwo
      SZCZECIN

      Comment

      • Pancernik
        Senior
        • 09-2005
        • 9733

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Jasnozłoty, miłe zaskoczenie - obawiałem się jakiejś bladości przy tych parametrach, a tu - proszę... [4]
        Piana: Słaba, szybko zamieniła się w kożuszek, ale może to wina mocnego schłodzenia napoju...? [3]
        Zapach: Kwaskowato-chmielowy. [3]
        Smak: Chmiel, chmiel... i posmak warzywny . [2]
        Wysycenie: Duże, zdecydowanie podnosi główny walor napoju - orzeźwiające działanie. [4]
        Opakowanie: Fajne górnicze barwy i klimaty, choć nie wiem, czy po szychcie chce się pić własnie takie piwo... [3.5]
        Uwagi: Mam ogromny szacunek i sympatię dla Górnego Śląska, po takim piwie spodziewałem się zdecydowanie więcej...

        Moja ocena: [2.725]

        Comment

        • TomX
          Senior
          • 09-2004
          • 1035

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Przeraźliwie jasnożółte, klarowne. W sumie tego się spodziewałem. [3]
          Piana: Tworzy się z wyraźną niechęcią, szybko opada, pozostają jakieś wysepki - niedobitki. [2.5]
          Zapach: Słaby kwaskowo - chmielowy, w dalekim tle jakaś niepokojąca nuta stęchlizny. Ujdzie w tłoku. [3]
          Smak: Mistrzostwo świata to to nie jest, ale spodziewałem się czegoś gorszego. Bardzo silnie rozwodnione, lekko kwaskowe (cytrynka), czuć delikatny chmiel. Nie ma niepożądanych posmaków, świetnie się pije w taki upalny dzień [3.5]
          Wysycenie: Od początku do końca znikome, ale jest. [2.5]
          Opakowanie: Etykiety proste, ale ujdą, regionalne motywy do mnie przemawiają. Nie podano ekstraktu [3.5]
          Uwagi: Da się to piwo wypić z przyjemnością w sprzyjających okolicznościach przyrody.

          Moja ocena: [3.15]
          Piwo, góry, jaskinie... tego mi trzeba!

          I Ty bądź bohaterem w swoim domu - zostań piwowarem domowym! :)

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎