Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Brok, Export

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19163

    Brok, Export

    Butelka (zielona) bezzwrotna, alk. 6.0% obj., ekstr. 12.1%
    RU - browar Koszalin

    W smaku jak zwykły Sambor Export, ten sam zielonobutelkowy bukiet i kiepskie nagazowanie, piana szybko opadająca, mizerna.
    Nie polecam, chyba, że ktoś nie ma już nic innego do picia.
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23790

    #2
    a czym dokładnie różni się Sambor Export od "zwykły Sambor Export"?
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19163

      #3
      Poza etykietą i nowym kapslem, niczym - moim zdaniem. Cała paplanina marketingowa (patrz prasówka) to nic innego jak pranie mózgu klientom. Przyszedł czas na zmianę etykiet to od razu stworzyli nowa markę.

      Comment

      • darko
        Senior
        • 06-2003
        • 2078

        #4
        Jaką nową markę? Było piwo "Brok Sambor Export" no i jest "Brok Sambor Export". To tylko zmiana opakowania a nie nowe piwo.

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19163

          #5
          Zależy w jakim sensie rozumiemy "nowe piwo"?! polecam jednak ten artykuł. skoro oceniamy osobno wszystkie piwa Relakspola (a de facto wiel z nich to klony tej samej receptury) to dlaczego nie ma to być nowe piwo. UPROSZA się o PRZYWRÓCENIE poprzedniego porządku.

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23790

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
            Zależy w jakim sensie rozumiemy "nowe piwo"?! polecam jednak ten artykuł. skoro oceniamy osobno wszystkie piwa Relakspola (a de facto wiel z nich to klony tej samej receptury) to dlaczego nie ma to być nowe piwo. UPROSZA się o PRZYWRÓCENIE poprzedniego porządku.
            zwykliśmy też dodawać nazwę browaru warzącego dane piwo w temacie - przed nazwą piwa. Sambor o ile wiem nie jest obecnie nazwą żadnego funkcjonującego browaru komercyjnego
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19163

              #7
              primo: nazwa browaru - Royal Unibrew, faktycznie Brok (tudzież Koszalin)
              nazwa piwa: Brok Export - tak stoi na etykiecie z piwa które wypiłem

              obecnie na rynku dostępne są dwa nowe produkty: Brok Sambor i Brok Export oraz zapasy starego Brok Sambor Export.

              jeśli coś pominąłem to nie wpisane drugi raz Brok, to tak w kwestii formalnej.

              Comment

              • darko
                Senior
                • 06-2003
                • 2078

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
                Zależy w jakim sensie rozumiemy "nowe piwo"?! polecam jednak ten artykuł. skoro oceniamy osobno wszystkie piwa Relakspola (a de facto wiel z nich to klony tej samej receptury) to dlaczego nie ma to być nowe piwo. UPROSZA się o PRZYWRÓCENIE poprzedniego porządku.
                Wg mnie z tego artykułu wynika, że zmienia się opakowanie a nie samo piwo...
                Czy w takim razie zakładać nowe wątki dla Warki, Stronga i innych piw, które zmieniły szatę graficzną? Nie.
                Klonowanie piw to inna sprawa - na rynku pojawia się inne piwo. W przypadku Broka - Znika stary Sambor Export a pojawia się nowy.
                O wprowadzenie Broka Sambor (tego bez wyrazu "Export") prosiłem w wątku "Nowe piwa"

                Comment

                • e-prezes
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 19163

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darko
                  Wg mnie z tego artykułu wynika, że zmienia się opakowanie a nie samo piwo...
                  Czy w takim razie zakładać nowe wątki dla Warki, Stronga i innych piw, które zmieniły szatę graficzną? Nie.
                  Klonowanie piw to inna sprawa - na rynku pojawia się inne piwo. W przypadku Broka - Znika stary Sambor Export a pojawia się nowy.
                  O wprowadzenie Broka Sambor (tego bez wyrazu "Export") prosiłem w wątku "Nowe piwa"
                  i niepotrzebnie, bo taki wątek już jest za to Brok Export nie ma takiego. w przypadku warki strong nie zmieniła się nazwa, co najwyżej akcentowano mocniej słowo STRONG.

                  Comment

                  • darko
                    Senior
                    • 06-2003
                    • 2078

                    #10
                    Gdybyś przejrzał ten wątek to byś zobaczył, że dotyczy on Sambora Export...
                    Czyli wg Ciebie: Opakowanie Stronga się zmieniło => nowe piwo.
                    Pozdrawiam i polecam łyk zimnego

                    Comment

                    • e-prezes
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 19163

                      #11
                      Jeśli sugerować się tym co jest na stronie Royal Unibrew to rzeczywiście były dwa Broki (Sambor Export i Sambor), zresztą w moim mniemaniu to i tak to samo piwo tylko kolor butelki jest inny. Skoro jednak od początku były to dwa "produkty" to czemu jeden z nich nie miał swojego wątku.
                      Ja obstaje przy swoim, opisywałem Brok Export a nie Brok Sambor Export. i jak będzie trzeba założę kolejny wątek!
                      Last edited by e-prezes; 18-07-2006, 18:59.

                      Comment

                      • Pogoniarz
                        † 1971-2015 Piwosz w Raju
                        • 02-2003
                        • 7971

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
                        Jeśli sugerować się tym co jest na stronie Royal Unibrew to rzeczywiście były dwa Broki (Sambor Export i Sambor)
                        Według mnie to miały kompletnie inny smak,ale czy to tylko sprawka zielonej butelki...Nie chciałem już mieszać,ale smak był w/g mnie inny...
                        Last edited by Pogoniarz; 18-07-2006, 19:06.


                        Prawie jak Piwo
                        SZCZECIN

                        Comment

                        • darko
                          Senior
                          • 06-2003
                          • 2078

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
                          Jeśli sugerować się tym co jest na stronie Royal Unibrew to rzeczywiście były dwa Broki (Sambor Export i Sambor), zresztą w moim mniemaniu to i tak to samo piwo tylko kolor butelki jest inny. Skoro jednak od początku były to dwa "produkty" to czemu jeden z nich nie miał swojego wątku.
                          Ja obstaje przy swoim, opisywałem Brok Export a nie Brok Sambor Export. i jak będzie trzeba założę kolejny wątek!
                          A piłeś oba Broki? Jeśli na stronie producenta są jako dwa inne piwa, to dlaczego nie założyć dwóch wątków?
                          A czemu nie było dwóch wątków? To pytanie do forumowiczów, dlaczego nie pili tego piwa
                          Wypowiadam się na temat "starego" Sambora Export i Sambora "zwykłego". Żeby nie było wątpliwości .

                          Comment

                          • e-prezes
                            Senior
                            • 05-2002
                            • 19163

                            #14
                            Jak widać nie opisywałem żadnego... a piłem oba, bo mam z nich etykietki. Nie piłem w tym samym czasie, bo Sambora to już daawno nie było w Krakowie, a smak Sambora Exporta znam aż nadto. Brok Porter i Strzelec Porter to ta sama warka piwa i nie ma potrzeby zakładać dwu, ale tu jak ewidentnie zmieniła się nazwa a piwo jest to samo protestujecie.

                            Comment

                            • darko
                              Senior
                              • 06-2003
                              • 2078

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
                              Jak widać nie opisywałem żadnego... a piłem oba, bo mam z nich etykietki. Nie piłem w tym samym czasie, bo Sambora to już daawno nie było w Krakowie, a smak Sambora Exporta znam aż nadto. Brok Porter i Strzelec Porter to ta sama warka piwa i nie ma potrzeby zakładać dwu, ale tu jak ewidentnie zmieniła się nazwa a piwo jest to samo protestujecie.
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darko
                              Wypowiadam się na temat "starego" Sambora Export i Sambora "zwykłego". Żeby nie było wątpliwości.
                              Nie protestuję przeciwko temu, że zakładasz jakiś temat, tylko przeciw temu, że chcesz Sambora i starego Sambora Export opisywać w jednym wątku.
                              Moim zdaniem dla każdej marki powinien być inny wątek, w końcu ocenia się także opakowanie, a jak chcesz oceniać dwa różne opakowania a później wyciągać ocenę średnią?
                              Last edited by darko; 18-07-2006, 19:27.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎