Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Hlinsko, Hejtman 12° Polotmavý Lezák

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    Hlinsko, Hejtman 12° Polotmavý Lezák

    Butelka 0,5 litra, kapsel firmowy dla tego piwa, alkohol 5,1 %, ekst.12%, połtmawy lezak
    Kolor - mocno ciemno-złocisty, herbaciany, klarowny
    Piana - po otwarciu zaczeła uciekac przez szyjkę, drobna, średniowysoka, trwała
    kożuszek utrzymał się prawie do końca
    Zapach - słodowy wyraźny i mocny
    Gaz - w normie
    Smak - słodowy, nuty chmielowe na poczatku delikatne potem coraz mocniejsze, słodkie ze średnią goryczką
    Wypijalne , dobre i smaczne piwo. Wypiłem z przyjemnością.

    W moim "zbiorze" piw zagr. nr 679 / 478 opisane na forum / 381 - nowe na forum (moje)
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    #2
    Piwko:
    Attached Files
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

    Comment

    • JAckson
      Senior
      • 05-2004
      • 6122

      #3
      W moim egzemplarzu piana po otwarciu butelki także delikatnie wychodziła przez szyjkę.
      Niestety po nalaniu do kufla piana dość szybko opadła i pozostawiłą słabiutki nalot.
      Kolorek taki jakby półciemny Bardzo ładny. Mocna herbata
      W zapachu i smaku niestety wyczuwam jakieś kwaskowe nuty. Na szczęście słabe, ale zbędne. Może to wina tego egzemplarza. Poza tym daje się wyczuć obecność żelaza.
      Wydaje się trochę zbyt wodniste.
      Bez rewelacji, ale spokojnie wypijalne.
      MM961
      4:-)

      Comment

      • zAjkA
        Senior
        • 12-2004
        • 1089

        #4
        Znakomite, orzeźwiające zdecydowanie słodowe w moim odczuciu piwo. Lekko kwaskawe ale i zarazem słodkie. Co do reszty zgadzam się z przedmówcami. Zakupione podczas wizyty u Jerzego we Wrocławiu.
        Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎