Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Namysłów, Imbir Beer

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23790

    Namysłów, Imbir Beer

    Piwo gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • anteks
    maruda
    • 08-2003
    • 10737

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: kolor jasno słomkowy, jakby lekko mętne [4]
    Piana: piana po nalaniu bardzo obfita z czasem opada bez śladu [4]
    Zapach: zapach imbirowo lecz po kulku minutach wietrzeje [3.5]
    Smak: na początku intensywny imbirowy -lekko goryczkowy po pewnym czasie w ustach pozostaje posmak chemii [3.5]
    Wysycenie: jak na piwo na letnie upały ,orzeźwiające to zbyt malw wysycenie [3]
    Opakowanie: puszka prawie taka sama jak przy plum beer tyle że zielona [3]
    Uwagi: nabyte na opolszczyźnie w kujawach za 1,99
    piwo nie rzucające na kolana ,ale dla kobiet przy grilu może być

    Moja ocena: [3.525]
    Mniej książków więcej piwa

    Comment

    • anteks
      maruda
      • 08-2003
      • 10737

      #3
      i jeszcze foto tego wynalazku
      Attached Files
      Mniej książków więcej piwa

      Comment

      • nek
        Member
        • 03-2006
        • 43

        #4
        Gdy kupiłem to piwo myslałem że bedzie tak dobre jak plum,ale gdy zrobiłem 1-łyk topoczułem pieczenie w gardle.Piwo to nie jest imbirowe nie do wypicia.

        Comment

        • kloss
          Senior
          • 03-2003
          • 2526

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika nek
          Gdy kupiłem to piwo myslałem że bedzie tak dobre jak plum,ale gdy zrobiłem 1-łyk topoczułem pieczenie w gardle.Piwo to nie jest imbirowe nie do wypicia.
          Imbir ma właśnie taki lekko piekący, pikantny smak i to piwo właśnie jest imbirowe- zdecydowanie bardziej niż popularny "Gingers".
          Aczkolwiek moim zdaniem jest to najsłabsze piwo ze smakowej serii Namysłowa to i tak bije na głowę pozostałe polskie piwa "imbirowe".
          Nie powiem,że zachowuje idealny balans między piwem a imbirem, bo mogłoby być bardziej piwne.
          Imbirowe piwa z Kielc,Olsztyna i Piotrkowa są bardziej słodkie i soczkowe a jabłonowskie mimo,że dosyć piwne jest mało harmonijne.

          Poza puszką jest też w butelce.

          Comment

          • Shlangbaum
            Senior
            • 03-2005
            • 5828

            #6
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Jasno złoty. Jak przeciętny polski pils. [4.5]
            Piana: Z początku obfita ale niestety szybko opada do...

            ...zera , [2]
            Zapach: Lekki i słabo wyczuwalny zapach syropu imbirowego. [3]
            Smak: Powinni zmienić dostawcę syropu Niestety słodkawy posmak długo pozostaje na podniebieniu. Coś jak w przypadku najtańszej imbirowej chińskiej herbaty granulowanej. Ponadto (za)lekka goryczka - ledwo wyczuwalna. Piwo mi nie smakowało. [2]
            Wysycenie: Słabe. W tym przypadku to dobrze bo nie pozostaje gaz na żoładku jak w innych smakowych piwach Namysłowa. Niestety szybko się ulatnia i w szklance jest mało widoczne. [3]
            Opakowanie: Opakowanie jak w całej serii piw smakowych Namysłowa - ładne [4.5]
            Uwagi: Nie dość, że gorsze od Gingersa to jeszcze przynajmniej o złotówkę za drogie !!! (za 4,20 kupiłem w Opolu)

            ...Sprite wśród piw...

            Moja ocena: [2.65]

            Krakowski Konkurs Piw Domowych !

            Comment

            • kloss
              Senior
              • 03-2003
              • 2526

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shlangbaum
              Nie dość, że gorsze od Gingersa(..)

              ...Sprite wśród piw...
              No i kolejny dowód na to, że jak mawiali rzymianie"de gustibus non est disputandum" czyli o gustach nie ma dyskusji.

              Comment

              • becik
                Senior
                • 07-2002
                • 14999

                #8
                Ocena z ARTomatu

                Kolor: jasnozłocisty, klarowne [3.5]
                Piana: biala, drobna, bardzo szybko opada, nie osadza się na szkle [2.5]
                Zapach: sztuczny, lekko słodkawy z delikatnym imbirowym zapachem [2]
                Smak: tak jak i zapach, sztuczny chemiczny posmak imbiru, lekko szczypiacy w język i podniebienie, piwny posmak da sie wyczuć gdzies bardzo daleko.... [1.5]
                Wysycenie: za duze [3]
                Opakowanie: średnio ciekawa puszka w zielonej tonacji, bez rewelacji [3.5]
                Uwagi: Kolejny sztuczny aspartanowy produkt, po dwóch łykach zasiliło zlew, zakupione w Klifie na Okopowej

                Moja ocena: [2.05]
                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                Comment

                • e-prezes
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 19163

                  #9
                  da się wypić, choć do wielbicieli tego typu napojów piwnych nie zaliczam się. skoro jest ich już całkiem sporo możnaby kiedyś zrobić test porównawczy.

                  Comment

                  • mster
                    D(r)u(c)h nieuchwytny
                    • 10-2005
                    • 1

                    #10
                    Jak to [imbir] jest piekący, pozostawiający ściągająco uczucie na języku oraz aromatyczny.
                    Widocznie to piwo ma więcej z min wspólnego niż samą nazwę !!

                    Comment

                    • nek
                      Member
                      • 03-2006
                      • 43

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kloss
                      Imbir ma właśnie taki lekko piekący, pikantny smak i to piwo właśnie jest imbirowe- zdecydowanie bardziej niż popularny "Gingers".
                      Aczkolwiek moim zdaniem jest to najsłabsze piwo ze smakowej serii Namysłowa to i tak bije na głowę pozostałe polskie piwa "imbirowe".
                      Nie powiem,że zachowuje idealny balans między piwem a imbirem, bo mogłoby być bardziej piwne.
                      Imbirowe piwa z Kielc,Olsztyna i Piotrkowa są bardziej słodkie i soczkowe a jabłonowskie mimo,że dosyć piwne jest mało harmonijne.

                      Poza puszką jest też w butelce.
                      Widze że kolega z browaru

                      Comment

                      • Maggyk
                        Szara Adminiscjencja
                        • 05-2004
                        • 5615

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika nek
                        Widze że kolega z browaru
                        Ta trafiłeś w dziesiatkę, z Browaru.biz

                        Sorry za offtopic.
                        Last edited by Maggyk; 14-09-2006, 18:44.
                        Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                        Piwo domowe -
                        Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                        Reklama w BROWARZE
                        PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                        Comment

                        • Lacriferno
                          Senior
                          • 07-2005
                          • 783

                          #13
                          Ocena z ARTomatu

                          Kolor: Słomkowy, bardzo jaśniutki. [3]
                          Piana: Oranżadowa, czyli gruboziarnista i znika równie szybko jak się pojawia. [2.5]
                          Zapach: Imbirowy, nic poza tym. [3]
                          Smak: Imbirowo-toksyczny. Te wszystkie "E" w skałdzie nie współtworzą ciekawego efektu. Goryczka wyczuwalna, ale mało przyjemna w kompozycji z całą resztą. [2.5]
                          Wysycenie: Dość mocne, pasuje raczej do gazowanego napoju. [3.5]
                          Opakowanie: Zielona konserwa mająca podkreslić kolorystyką smak piwa. Nic rewelacyjnego. [3]
                          Uwagi:

                          Moja ocena: [2.775]

                          Comment

                          • krzysiek2006
                            Member
                            • 05-2006
                            • 37

                            #14
                            Ocena z ARTomatu

                            Kolor: Kolor jak kolor słomkowy, gdyby nie to że to piwo smakowe to z wyglądu można powiedzieć zwykłe piwo. [3.5]
                            Piana: Jak w każdych piwa smakowych z Namysłowa, na początku, gęsta, duża potem szybko opada [4]
                            Zapach: Fajny zapach. [5]
                            Smak: Hm, smak trochę czuć imbirem i czymś jeszcze chyba jakimiś pomarańczami, nie wiem dziwny jak dla mnie [3.5]
                            Wysycenie: Na początku idealne potem gaz szybko zanika [4]
                            Opakowanie: Bardzo ładna zielona puszka, podobna do pluma [5]
                            Uwagi: Zdecydowanie z piw smakowych z Namysłowa wolę Malinę albo Pluma. To w ostateczności może być a i tak lepiej mi smakuje od gingersa

                            Moja ocena: [4.175]
                            ---------------
                            Ocena usunieta z rankingu.
                            Poczawszy od 22.I.2003, oceny bez sensownego uzasadnienia ich przez oceniajacego, beda usuwane z rankingu.
                            Art, Admin

                            ---------------

                            Comment

                            • Seta
                              Piję piwo
                              • 10-2002
                              • 6964

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika nek
                              Widze że kolega z browaru
                              Nek - jak patrzę na zestawienie Twoich postów to nie mam wątpliwości gdzie pracujesz...
                              Nie lepiej się ujawnić i napisac to w profilu?? Ale od kiedy biedny Van-Pur jest takim wrogiem Namysłowa??
                              Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎