Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Perła, Opti Strong

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23782

    Perła, Opti Strong

    Piwo gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19159

    #2
    Jaśniutkie jak na mocne, ale w granicach rozsądku (no chyba, że dobarwiane?)
    Piana tylko z początku, a potem skromny okrajec - niby nic dziwnego przy "marketówkach" - ma być tanio.
    Nagazowanie mizerne, odrywają się nieśmiało drobniutkie bąbelki, ale na języku za bardzo czuć. Po 4 łyku się odbija
    W smaku puste, choć po trzecim łyku da się pić. Pozostaje na podniebieniu goryczka. Brak negatywnych posmaków. Ot "koncerniak"!
    Opakowanie nie rzucające się w oczy - pucha (może to i dobrze) i tak bym znalazł w lodówce, bo to jedyne poza Jasnym piwo spoza "układu".
    Gwoli informacji nabyte na stacji paliwowej Jet. Jak widać zastąpiło Kipera Regionalnego i ofertę Ambera.

    Comment

    • Samoglow
      Senior
      • 07-2007
      • 606

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Ciemna słomka, może ciut za jasny, ale bardzo ładny, klarowny [4.5]
      Piana: Sredniej wysokości, biała, opada dość wolno, drobna, pozostawia dywanik i ślady na szkle [4]
      Zapach: Bardzo przyjemny, dość mocny, raczej słodowy, nie czuć rdzy. Całkiem zachęcający do degustowania. Znam przyjemniejsze w zapachu "strongi", ale jest całkiem dobrze. [4]
      Smak: Wyraźny, czuć chmiel i słód, ale tego drugiego troszkę za mało. Alkohol nie wybija się, choć jest trochę wyczuwalny. Goryczka jest prawie idealna. Chciałoby się jeszcze ciut ekstraktu. [4]
      Wysycenie: Bardzo zadowalające, nie jest przesadne, bąbelków jest natomiast jakoś mało. [4.5]
      Opakowanie: puszka, dość prosta, ale elegancka, podany skład, ekstrakt, wszystko jak należy, ale za puchę nie dam więcej niż 4, bo to już samo w sobie jest złe [4]
      Uwagi: Kupione na stacji Jet. Zainteresowało mnie i nie żałuję. Całkiem dobre piwo. Wyciągnąłem go z lodówki i na wszelki wypadek sprawdziłem, czy to nie jakieś Jabłonowo, albo Głubczyce, ale jak zobaczyłem, że Perła, postanowiłem skosztować. Naprawdę niezłe. Polecam spróbować.

      Moja ocena: [4.05]

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎