Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Racibórz, Śląsk

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23791

    Racibórz, Śląsk

    Piwo gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • adam16
    Senior
    • 02-2001
    • 9865

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Jasne, słomkowe z porańczowymi przebłyskami. Nie wygląda najlepiej. [3.5]
    Piana: Jest ale niezbyt trwała. Jednak pozostawia niewielki wianuszek do końca. [3.5]
    Zapach: Jak na takiego słabeusza to zapach jest wyraźny, słodowy. [4.5]
    Smak: Biorąc pod uwagę ze to słabeusz to w tej kategorii jest dla mnie wręcz genialne. Bardzo wyrażny słodowy smak z goryczką w tle. [5]
    Wysycenie: Prawidłowe [4]
    Opakowanie: Ciekawa etykieta, zwraca uwagę już z daleka. Szkoda że kapsel łysy. [4.5]
    Uwagi: W tej kategorii piw i w tej cenie (1,20zł) jest rewelacyjne. Tylko, że już w sklepie go nie ma

    Moja ocena: [4.525]
    Last edited by adam16; 18-10-2006, 20:22.
    Browar Hajduki.
    adam16@browar.biz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

    Comment

    • cyborg_marcel
      Senior
      • 03-2003
      • 3467

      #3
      Kolor jasnosłomkowy przechodzący w bladą cytrynę... Dobre trwałe nagazowanie, aczkolwiek piany niewiele. Bardzo delikatny słodowy zapach i lekki chmielowo-słodowy smak. Piwo zdecydowanie na letnie upały.
      Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

      Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

      Comment

      • strzelczyk76
        Senior
        • 11-2003
        • 823

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Jasniutki żółty, słomkowy, norma jak na tę kategorię wagową. [4]
        Piana: Na początku ładna, dronoziarnista, dosyć szybko opada, mały kożuszek jednak pozostaje do końca. Mogło być lepiej. [3.5]
        Zapach: Na początku dosyć intensywny zapach słodowy, lekko przypominający zapach piw miodowych. Potem częściowo ulatuje i dominuje przyjemny aromat chmielu. [4.5]
        Smak: Lekk słodowość i bardzo dobra goryczka, charakterystyczna dla Raciborza, ale teraz jakby jeszcze lepsza. Trochę jednak za cienkie. Gdyby piwo było bardziej treściwe -byłoby 5! [4]
        Wysycenie: Trochę słabe, małe psssyt przy otwarciu, ale do końca picia odrywają się drobne pęcherzyki. [3.5]
        Opakowanie: Ładna nowa butelka, wreszcie żadne stare Euro ;-), ciekawa i prosta etykieta, wpada w oko, dobrze dobrane kolory (czerwony, złoty, czarny). [4.5]
        Uwagi: Nareszcie piwo klarowne (ostatnio browar miał wpadki), smaczne, lekkie i bardzo orzeźwiające. Za tę cenę rewelacja. Zróbcie taką 12-stkę i żeby była dostępna na ŚLĄSKU!

        Moja ocena: [4.125]
        NORMALNOŚĆ



        Browar "nadRzeczny" warzy od 2003 r.

        Comment

        • strzelczyk76
          Senior
          • 11-2003
          • 823

          #5
          acha, mocie jeszcze fota...
          Attached Files
          NORMALNOŚĆ



          Browar "nadRzeczny" warzy od 2003 r.

          Comment

          • piotrsh
            Senior
            • 07-2003
            • 435

            #6
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Jasna słomka - nie za jasna, ale nic specjalnego [3.5]
            Piana: Na początku bardzo ładna , drobnoziarnista i choć nie jest bardzo trwała osadza się na kuflu dokońca [3.5]
            Zapach: świeży, przyjemny, lekko słodowy [4]
            Smak: lekka goryczka, w niektórych warkach lekko wyczywalne drożdże [4.5]
            Wysycenie: Troszkę za słabe [3]
            Opakowanie: Poprawna.Nie rzuca na kolana. Mam jednak w pamięci inne etykiety Raciborza to całkiem całkiem. [4]
            Uwagi: W Rudzie Śląskiej Kochłowicach dostępne cały czas.

            Moja ocena: [4.075]
            Pawełek 11.12.2006 godz. 14.51

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎