Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Brok, Keniger

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • slavoy
    Senior
    • 10-2001
    • 5052

    Brok, Keniger

    Piwo dla sieci "Biedronka". Jest ono również produkowane przez browar Belgia w Kielcach, a odpowiedni producent oznaczany jest symbolem na puszce.
    Alk. 5,5%, ekstr. 10,1% Piana szybko zaznika, ale pozostawia "kręgi". Gaz w porządku, kolor jaśniuteńki. Smakując nie stwierdzam żebym chciał do tego piwa wrócić w najbliższej przyszłości. Jest ono praktycznie wyprane ze smaku, pojawia się tylko jakaś dziwna goryczka zmieszana z kwaskowatością. Ogólna lura. Ocena: Trzy na szynach
    Attached Files
    Dick Laurent is dead.
  • wojtas66
    Member
    • 11-2001
    • 60

    #2
    Miałem okazję raz skosztować tego "piwa" Nie ma się co dziwić, za tą cenę nie można wyprodukować dobrego napoju! Jakich składników używają wytwórcy? Nie wiem. Piwo jest niesmaczne, ale zawsze można sobie nazbierać puszek, a potem sprzedać za dobrą cenę. A! Slavoy - Bardzo podobają mi się Twoje fotki. Pozdrawiam...
    Ciepłemu piwu zdecydowane - NIE!!!

    Comment

    • szarpik
      Senior
      • 02-2002
      • 676

      #3
      Bez przesady , jak na swoją cenę to wcale nie jest złe piwo , piłem znacznie gorsze piwa , które były dwa razy od niego droższe wiec narzekac na nie nie wolno . Oczywiscie żadna tam rewelacja , ale myślę że mocne 3 można by mu dać
      WWW.EKSTRAKLASA.NET

      Comment

      • arzy
        Senior
        • 06-2002
        • 2814

        #4
        Od pewnego czasu, ciężko mi powiedzieć od jakiego, to piwo dla Biedronki produkuje Browar Głubczyce.
        "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        Bractwo Piwne
        Skład Piwa
        Piszę poprawnie po polsku!

        Comment

        • radeckib
          Member
          • 02-2002
          • 87

          #5
          Czy to ze mną coś nie tak, czy z tym piwem, ale w smaku przypominało mi Lakcid
          (takie bakterie w proszku, brane na odbudowę flory bakteryjnej w jelitach)
          ludzie mówią że jestem źle narysowany

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎