Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pivovarska Bašta, Krkonosský Medved Tmavý Ležák

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    Pivovarska Bašta, Krkonosský Medved Tmavý Ležák

    kolor - brunatnowiśnowy, prawie nieprzejrzyste
    piana - ciemnobeżowa, "przybrudzona"
    zapach - dośc delikatny, slodow-owocowo-wiśniowy
    smak - jak dla mnie pustawe w smaku, brakuje czegos w tym piwie, napewno tej sycacej pełnosci, jak dla mnie to woda z mocnym wytrawnym smakiem wiśni, gorzkawe
    gaz- gdyby było go wiecej mogłoby byc lepsze
    opakowanie - identyczne jak na zdjęciu powyzej, zafoliowany gładki kapsel

    Kolejny przykład, że co głowa to inny gust, powyzej opinie i oceny wysokie, mi najzwyczajniej to piwo nie smakowało. Jak dla mnie brakuje mu tego "poweru" (i nie mysle tu o alkoholu)
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl
  • Marusia
    Senior
    • 02-2001
    • 20211

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik

    Kolejny przykład, że co głowa to inny gust, powyzej opinie i oceny wysokie, mi najzwyczajniej to piwo nie smakowało. Jak dla mnie brakuje mu tego "poweru" (i nie mysle tu o alkoholu)
    Beciku, po pierwsze weź pod uwagę daty wpisu poprzednich postów - to jest mały browarek, pewnie co warka to inna, kto wie, może teraz to piwo zeszło na psy, dano ni epiłam.

    P.S. Choć faktycznie zauważyłam, że jak coś opisujesz jako pyszne i pełne w smaku ja akurat zazwyczaj mam odwrotne zdanie
    www.warsztatpiwowarski.pl
    www.festiwaldobregopiwa.pl

    www.wrowar.com.pl



    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik
      (...) Kolejny przykład, że co głowa to inny gust, powyzej opinie i oceny wysokie, mi najzwyczajniej to piwo nie smakowało. Jak dla mnie brakuje mu tego "poweru" (i nie mysle tu o alkoholu)

      dopiero przy odklejaniu etykiety zorientowałem sie, że oceniałem ciemne piwo a nie "tresnove" jak wcześniej myslałem dlatego temat ART wydzielił.
      Byc może jest to to samo piwo mimo także wiśniowego posmaku ale różnica w nazwie moim zdaniem jest zbyt duża. Może robia oprócz typwego wisniowego jakis ciemniak z wisniowym posmakiem, diabli wiedzą
      Zaw, alk 5%

      Poniżej skan etykiety
      Attached Files
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎