Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Warszawa, Rudnickiego 16, Piwny Skład Ingmar Alkohole

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • tomekwawa33
    Member
    • 12-2007
    • 57

    #31
    Piwo Ciechanowskie przywożone jest raz w tygodniu przez dystrybucje Ciechana w warszawie. Dostawy są raz w tygodniu w czwartki, tylko czasem oni sami nie dysponują asortymentem Swojego piwa. Poprostu nie są w stanie nawarzyć tyle piwa ile jest w stanie wchłoną powiększający się rynek. A propos ponoć od Marca browar Konstancin ma wprowadzić nowe piwo Ciemne miodowe

    Comment

    • tomekwawa33
      Member
      • 12-2007
      • 57

      #32
      Pojawiło się Piwko Ciemne typu Porter Bałtycki, Ekstrat 18,1 % wag., Alkohol 9% obj., Pojemność 0.5 l , okres leżakowania 25 miesięcy, butelki numerowane, kamionkowe producent Browar Ciechan. Cena 35 zł

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        #33
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tomekwawa33 Wyświetlenie odpowiedzi
        Pojawiło się Piwko Ciemne typu Porter Bałtycki, Ekstrat 18,1 % wag., Alkohol 9% obj., Pojemność 0.5 l , okres leżakowania 25 miesięcy, butelki numerowane, kamionkowe producent Browar Ciechan. Cena 35 zł
        Czy to jest to samo co:


        Krzepiaka z Ciechanowa będziecie mieli w ofercie?
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        • tomekwawa33
          Member
          • 12-2007
          • 57

          #34
          tak ten link co wysłałeś to właśnie to piwo tylko kolejne rozlanie bo ma date dużo dłuższą A o Krzepiaka postaram się dowiedzieć na dniach

          Comment

          • sopista
            Senior
            • 01-2003
            • 1747

            #35
            Dziś zauważyłem aż pięć gatunków z Pokrówki. Sklep, mimo, że zawsze można było tam kupić coś ciekawego, wyraźnie się rozwija. Polecam nie tyko mieszkańcom Bielan.

            Comment

            • Candlekeep
              Senior
              • 11-2007
              • 367

              #36
              Dzisiaj zrobiłem na Rudnickiego zakupy na cały tydzień. I powiem szczerze - oferta i gama dostępnych piw powala. Już dawno nie byłem w sklepie, gdzie miałem poważny dylemat, jakie piwa kupić, a z jakich zrezygnować. A tutaj naprawdę tego doświadczyłem.
              Są piwa z Ambera, z Ciechanowa, z Witnicy (nawet 5 l Kąpielowego), z Konstancina, że nie wspomnę o masówce z koncernów i piwach zagranicznych, jak choćby Paulaner czy Obołoń. I myślę, że jeszcze długo bym wymieniał, gdybym chciał choć w przybliżeniu opisać ofertę.
              Pomimo dość specyficznej klienteli - sklep godny polecenia. Nie wierzę, że można wyjść bez znalezienia czegokolwiek dla siebie.
              Bezwględnie miejsce obowiązkowe dla wszystkich, komu choć trochę sprawia róznicę, co pije.
              Szczere wyrazy uznania i szacunku dla właściciela!

              Comment

              • petrus33
                Gość
                • 01-2008
                • 888

                #37
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Candlekeep Wyświetlenie odpowiedzi
                Dzisiaj zrobiłem na Rudnickiego zakupy na cały tydzień. I powiem szczerze - oferta i gama dostępnych piw powala. Już dawno nie byłem w sklepie, gdzie miałem poważny dylemat, jakie piwa kupić, a z jakich zrezygnować. A tutaj naprawdę tego doświadczyłem.
                Są piwa z Ambera, z Ciechanowa, z Witnicy (nawet 5 l Kąpielowego), z Konstancina, że nie wspomnę o masówce z koncernów i piwach zagranicznych, jak choćby Paulaner czy Obołoń. I myślę, że jeszcze długo bym wymieniał, gdybym chciał choć w przybliżeniu opisać ofertę.
                Pomimo dość specyficznej klienteli - sklep godny polecenia. Nie wierzę, że można wyjść bez znalezienia czegokolwiek dla siebie.
                Bezwględnie miejsce obowiązkowe dla wszystkich, komu choć trochę sprawia róznicę, co pije.
                Szczere wyrazy uznania i szacunku dla właściciela!
                Przejedż się na Pejzażową do Rodzinki Bis......tam to Ci szczęka opadnie do samej podłogi

                Sklep na Broniewskiego ma w sumie bardzo ubogą ofertę ciekawych piw, skupiającą się głównie wokól Ciechana, Konstancina i Witnicy. Kiedyś był też Grudziądz. Cała reszta to koncerniaki. Będę tam dzisiaj i zobaczę co ciekawego mają.

                Pejzażowa ma piwa z kilkunastu zacnych browarów w stałej ofercie !!!
                Ten sklep to obecnie numer 1 w Stolicy. Na drugim miejscu widzę Koszykową.
                pozd

                Comment

                • Candlekeep
                  Senior
                  • 11-2007
                  • 367

                  #38
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika petrus33 Wyświetlenie odpowiedzi
                  Przejedż się na Pejzażową do Rodzinki Bis......tam to Ci szczęka opadnie do samej podłogi

                  Sklep na Broniewskiego ma w sumie bardzo ubogą ofertę ciekawych piw, skupiającą się głównie wokól Ciechana, Konstancina i Witnicy. Kiedyś był też Grudziądz. Cała reszta to koncerniaki. Będę tam dzisiaj i zobaczę co ciekawego mają.

                  Pejzażowa ma piwa z kilkunastu zacnych browarów w stałej ofercie !!!
                  Ten sklep to obecnie numer 1 w Stolicy. Na drugim miejscu widzę Koszykową.
                  pozd
                  Przy okazji nie omieszkam sprawdzić, tym niemniej sklep na Rudnickiego (swoją drogą szkoda, że nie ma jakiejś nazwy. A może ma, tylko jej nie znam?) ma tę niezaprzeczalną zaletę, że jest dla mnie "po drodze"
                  Skoro byłeś tam dzisiaj, to może nieco już zweryfikowałeś swoją opinię? Jasne, że nigdy nie jest tak, żeby nie mogło być lepiej, tym niemniej poza browarami, które wymieniłeś, można też kupić Krajana, i Ambera i jeszcze kilka innych ciekawostek. Jak pisałem wczesniej - moim zdaniem każdy znajdzie w tym sklepie coś dla siebie i nie wyjdzie z pustą siatą.

                  Comment

                  • petrus33
                    Gość
                    • 01-2008
                    • 888

                    #39
                    Dzisiaj kupowałem kilka piw.
                    Jest wszystko z Ciechana, oferta specjalna na Krzepiaka 1.80zł bo kończy się termin ważności, wszystko z Ambera, prawie cały Konstancin i Krajan, Jagiełło reprezentowany przez Origo, Mocne i Gulden, Browar Boss z moim ulubionym Lubuskim plus piwa zza wschodniej granicy i puszki z Namysłowa.

                    Comment

                    • tfur
                      Senior
                      • 05-2006
                      • 1302

                      #40
                      podczas zakupów miła pani zza lady poinformowała mnie, że właśnie pięć minut temu wjechał niepasteryzowany kasztelan. byłem pierwszy! z wydziwianek kupiłem też lekkie piwo z witnicy o przewrotnej nazwie 'beer', ale nie żebym się wiele po nim spodziewał. jeszcze wizyta w piwoszu i, jeśli gościszewiaki nie skrewią, będę mógł zameldować gotowość do świąt...
                      veni, emi, bibi

                      Comment

                      • Candlekeep
                        Senior
                        • 11-2007
                        • 367

                        #41
                        Czyli że była jakaś dostawa? Nie żebym polował na Kasztelana, ale zawsze to miło, gdy po dostawie wybór się zwiększa. Jutro się tam pojawię, bo faktycznie Święta tuż tuż i trzeba się przygotować

                        Comment

                        • Candlekeep
                          Senior
                          • 11-2007
                          • 367

                          #42
                          No, chyba jednak nici z dostawy, bo nie było nic nowego. Przyjechał pewnie tylko ten Kasztelan. Ale i tak jest dużo Konstancina, Witnicy, Ambera i Krajana (choć tego ostatniego nie tyle, ile się spodziewałem), więc zapasy na Święta można robić

                          Comment

                          • tomekwawa33
                            Member
                            • 12-2007
                            • 57

                            #43
                            pojawił się Okocim pszeniczny w cenie 4.40

                            Comment

                            • tomekwawa33
                              Member
                              • 12-2007
                              • 57

                              #44
                              Od dziś w sprzedaży pojawiły się piwa z browaru Kormoran
                              *Warmiak ciemny niepasteryzowany
                              *Świeże / Mazur(y) Niepasteryzowane
                              *Premium Niepasteryzowane
                              *Irish Beer

                              Comment

                              • krzychal1
                                Senior
                                • 12-2008
                                • 236

                                #45
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tomekwawa33 Wyświetlenie odpowiedzi
                                Od dziś w sprzedaży pojawiły się piwa z browaru Kormoran
                                *Warmiak ciemny niepasteryzowany
                                *Świeże / Mazur(y) Niepasteryzowane
                                *Premium Niepasteryzowane
                                *Irish Beer
                                Jak się kształtują ich ceny? W szczególności chodzi mi o Mazura(y). Z góry dziękuję.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎