Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Hetman, Premium Light.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • adam16
    Senior
    • 02-2001
    • 9865

    Hetman, Premium Light.

    Mało gazu, pianka początkowo obfita, szybko znika. Piwo dobre w swojej "lekkiej" kategorii. Oceniać jednak nie będę - jestem trochę chory, więc smaki mogą mi fałszować.
    Alk. 5,5%, eks. 10,1%.
    Jeszcze słówko o etykietach - te z Krasnegostawu wyglądają strasznie archaicznie, jak nie z naszych czasów.
    Browar Hajduki.
    adam16@browar.biz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D
  • grzech
    Senior
    • 04-2001
    • 4592

    #2
    Oj, Adaś - byłeś bardzo chory. Piana znikała równie sprawnie, gazu tak sobie.
    Piwo istotnie lekkie, ale przy tym mało aromatyczne z dziwnym, zbliżonym do drożdżowego posmakiem. Dodatkowo kończyło się paskudną goryczą.
    Zakupione w Siemiatyczach, choć pojawiło się i w Ciechanowcu w puszkach 0,5 l.

    Comment

    • adam16
      Senior
      • 02-2001
      • 9865

      #3
      grzech napisał(a)
      Oj, Adaś - byłeś bardzo chory. Piana znikała równie sprawnie, gazu tak sobie.
      Piwo istotnie lekkie, ale przy tym mało aromatyczne z dziwnym, zbliżonym do drożdżowego posmakiem. Dodatkowo kończyło się paskudną goryczą.
      A ja myślałem, że smakowe zamieszanie przy tym piwie to wynik choroby.
      Browar Hajduki.
      adam16@browar.biz
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

      Comment

      • Viktor
        Senior
        • 04-2002
        • 617

        #4
        Hetman, Premium Light

        Zapach po otworzeniu butelki mało zachęcający - "przytłumione" drożdże, kolor ładny - słomkowy, piana utrzymuje się tylko ok. 2 min., słabe gazowanie, mała goryczka, smak tylko odrobinę lepszy od zapachu. Zaliczone - nie powtarzać ( 3 - ).Korzyści to etykieta + Kapsel za 1,19 zł.

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19159

          #5
          Re: Hetman, Premium Light

          Viktor napisal/a
          (...) Zaliczone - nie powtarzać ( 3 - ).Korzyści to etykieta + Kapsel za 1,19 zł.
          zgadzam się w pełni! choć etykieta to żadna rewelacja - paskudna jak diabli.

          Comment

          • baklazanek
            † 2014 Piwosz w Raju
            • 08-2001
            • 3562

            #6
            Jest to pierwsze piw w moim życiu jakie piłem z tego browaru. Niestety dobrej noty nie wystawiam. Smak był mdły i gdyby nie pomoc mojego taty piwo popłynęło by w otchłań kanalizacyjną. Mam andzieję że inne produkty z Krasnegostawu są lepsze.

            Moja ocena: [2.625]

            Comment

            • Piecia
              Senior
              • 02-2002
              • 3307

              #7
              również i u mnie było to pierwsze doświadczenie z browarem Hetman,nie wiem tylko czy mówimy o tym samym piwie ale parametry się zgadzają za to nigdzie nie wyczytałem że jest to Premium Light (moje było bez Light) zakupione w sieci supermarketów Stokrotka market w Białymstoku za wspomniane wcześniej 1,19 PLN:

              piana znikła po kilkudziesięciu sekundach a 2 min to byłoby dobre osiągnięcie, kolor bardzo jasny,gazu prawie wcale a smak jakiś dziwny być może właśnie drożdżowy jednak problemów z dopiciem do końca nie miałem

              ocena chyba wyjdzie mizerna.....ale nadal wolę popierać małe browary takie jak ten...

              Moja ocena: [2.55]
              Koniec i bomba,
              Kto nie pije ten trąba !!!
              __________________________
              piję bo lubię!

              Comment

              • Piecia
                Senior
                • 02-2002
                • 3307

                #8
                W Stokrotce był owy Hetman w butelkach z dwoma odmiennymi etykietami-wzięłem z tą nowszą (parametry i cena bez zmian)
                i ku mojemu wielkiemu zdziwieniu piwo się zmieniło:
                kolor ciemniejszy,ładny rdzawozłoty
                gazu w miarę,pod koniec degustacji bąbelki pracowały
                piana-rewelacja-na początku gęsta i obfita,korzuszek utrzymywał się do końca
                smak i zapach już mniej drożdżowy,bardziej wyważony
                etykieta też ładniejsza od poprzedniej
                napewno będę często wracał do tego piwa,chyba najlepsza dziesiątka jaką piłem

                Moja ocena: [3.6]
                Last edited by Piecia; 02-04-2003, 13:18.
                Koniec i bomba,
                Kto nie pije ten trąba !!!
                __________________________
                piję bo lubię!

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎