Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Warszawa, Płowiecka 64, Piwosz

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • bleik
    Member
    • 11-2002
    • 80

    #31
    A jest może coś z Gościszewa? np. Rycerz

    Comment

    • tfur
      Senior
      • 05-2006
      • 1303

      #32
      gościszewo miało przyjechać już wczoraj, ale, wg słów szefa, dostawę przesunięto na wtorek. też czekam.
      veni, emi, bibi

      Comment

      • bleik
        Member
        • 11-2002
        • 80

        #33
        Czy coś wiadomo w temacie Gościszewa? Może ktoś zna telefon do Piwosza żeby się dowiedzieć?

        Comment

        • bleik
          Member
          • 11-2002
          • 80

          #35
          telefon znalazłem ale nikt nie odbierał więc się przejechałem i informuję zainteresowanych, że piwa z Gościszewa dojechały. W sprzedaży są Rycerz, Naturalne i Naturalne niefiltrowane

          Comment

          • ed_hunter
            Junior
            • 07-2008
            • 28

            #36
            Są, widziałem , nie ma zwykłego Ciechana, będzie jutro, usłyszałem, że awaria, i nie dowieźli.

            Comment

            • molszew
              Junior
              • 12-2009
              • 21

              #37
              aktualizacja półki

              Witam,

              Od dziś zalogowany na BROWARze od dawna zakochany w browarach

              Sklep na Płowieckiej/PIWOSZ to moje stałe miejsce zaopatrywania w piwo, a że smakuje w regionalnych smakach, więc krótki przegląd tego co na dzisiaj zaobserwowałem w sklepie:

              BROWAR Grudziądz - kiedyż był i znikł, serce boli ...

              BROWAR Witnica - szeroki wybór - LUBUSKIE, PORTER BOSS, KOŹLAK

              BROWAR GAB - dzisiaj po raz pierwsyz wylookałem u nich te specjałynie spamiętałem za wiele,

              BROWAR JAGIEŁŁO - wypatrzyłem NAŁĘCZOWSKIE,

              BROWAR Konstancin - MAZOWIECKIE, DAWNE,

              BROWAR CIECHAN - pełen asortyment,

              BROWAR GOŚCISZEWO - jest okazjonalnie, dzisiaj nie zauważyłem niczego od nich, ale jest dostępne głównie latem...

              BROWAR KORMORAN - duży wybór mocnych piw.. nie jestem w stanie wymienić wszytskich, ale ze słabszych jest np. WIŚNIA W PIWIE (trochę damskie) no i mój obecny faworyt WARNIJSKIE... dzisiaj dwie butelki... po prostu Chateneuf du Pape wśród piw!!!

              BROWAR AMBER - szeroki asortument,

              BROWAR KRAJAN - nie jest w moim typie, ale jest kilka marek też dostepnych...

              Oczywiście poza tym pełen zestaw "piw" koorporacyjnych

              Molszew

              Comment

              • walia2
                Junior
                • 02-2010
                • 4

                #38
                Wczoraj miałam okazję odwiedzić PIWOSZA. Sklepik niewielki, obok świata win

                Zakupiłam kilka piw w następujących cenach:

                (Głubczyce) Morawskie 3,90
                (Konstancin) Czarny Dąb 3,70
                (Gościszewo) Naturalne N/Filt 3,70
                (Jagiełło) Lipcowe 2,40
                (Czeskie Budejovice) 1795 3,95 zł

                Pamiętam jeszcze:
                Faustus 5,00
                (Gościszewo) Viva Hell 4,80


                Faktycznie lodówki pełne koncernówek. Szkoda, że nie zostały wykorzystane na trzymanie niepasteryzwoanych, które wymagają chłodnego a niekiedy zimnego traktowania. Obecnie jest zima, ale jestem ciekawa jak ich zdatność do spożycia latem.

                Godziny otwarcia (tak mniej więcej, bo sprzedawczyni nie umiała ich sprecyzować):
                pon-pt 10.00 - 22.00
                sob 10.00- 22.30 (23.00)
                nd. 12.00-20.30 (21.00)

                Sprzedawczyni na pytanie o piwa smakowe zaoferowała mi oprócz "Wiśni w piwie" piwo orkiszowe (Warnijskie)

                Comment

                • ed_hunter
                  Junior
                  • 07-2008
                  • 28

                  #39
                  W Piwoszu trwa remont zaplecza, sklep będzie teraz dużo większy i samoobsługowy jeśli chodzi o piwo, pojawią się nowe lodówki (do koncerniakowych i tak nie można wstawiać nic innego) i osobna klimatyzacja drugiej części - takie informacje mam od właściciela. Myślę, że piwom niepasteryzowanym nie będzie źle w lecie.

                  Comment

                  • Pankracy
                    Senior
                    • 10-2007
                    • 2768

                    #40
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ed_hunter Wyświetlenie odpowiedzi
                    W Piwoszu trwa remont zaplecza, sklep będzie teraz dużo większy i samoobsługowy
                    Widać w asortymencie się ostatnio poprawiło. Ta rozbudowa to znak, że może to być piwnie ciekawy punkt na mapie Warszawy. Oby tylko właścicielowi się chciało zrobić coś na wzór sklepu specjalistycznego, który widziałem kiedyś w Belgii.

                    Jak będzie samoobsługowy to teraz mnie w wakacje z rowerem do tego sklepu już nie wpuszczą.

                    Comment

                    • walia2
                      Junior
                      • 02-2010
                      • 4

                      #41
                      Faktycznie, jak zajrzało się w głąb sklepu (po schodkach) prace remontowe trwają. Mam wobec tego nadzieje, że wraz z przebudową zmieni się też oznaczenie cenowe, tzn, że się pojawi przy wszystkich butelkach. Było by to bardzo pomocne przy zakupach.

                      Comment

                      • lisiewski
                        Senior
                        • 12-2009
                        • 459

                        #42
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika walia2 Wyświetlenie odpowiedzi
                        Faktycznie, jak zajrzało się w głąb sklepu (po schodkach) prace remontowe trwają. Mam wobec tego nadzieje, że wraz z przebudową zmieni się też oznaczenie cenowe, tzn, że się pojawi przy wszystkich butelkach. Było by to bardzo pomocne przy zakupach.
                        Aż się teraz dziwie, że przez prawie 4 lata zamieszkiwania na Gocławku nigdy nie udało mi się odwiedzić tego sklepu. Fizz był moim jedynym źródełkiem;P Mam jednak nadzieję, że uda mi się odwiedzić PIWOSZA już na wiosnę po remoncie. Póki co polecam Rudnickiego/Broniewskiego oraz Rodzinkę BIS przy Pejzażowej

                        Comment

                        • wojtek_63
                          Senior
                          • 10-2004
                          • 357

                          #43
                          Żytnie w Piwoszu kupowałem wczoraj po 5,20 za butelkę oprócz piw z Konstancina dostępne wszystkie gatunki z Kormorana oraz kilka z gościszewa jest też niepasteryzowany Kasztelan. Wybór jak zawsze znakomity.

                          Comment

                          • ed_hunter
                            Junior
                            • 07-2008
                            • 28

                            #44
                            Od poniedziałku część samoobsługowa oficjalnie otwarta, wybór duży, prawie wszędzie ceny... no niestety, zakupy w samoobsługowym sklepie idą lepiej, i chcąc kupić 4 piwa, wychodzi się z ośmioma
                            No tak to ma działać, jak klient może pomacać towar, to jest bardziej skory do zakupów
                            Żytnie piłem przedwczoraj - bardzo ciekawe piwo o smaku razowca na zakwasie, dla mnie będzie hitem w upały.

                            Comment

                            • Pankracy
                              Senior
                              • 10-2007
                              • 2768

                              #45
                              Trzeba się przejechać. Zobaczyć.
                              Jak tam w sprawie butelek? Dalej przyjmują tylko GŻ i Okocim?

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎