Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Harboe, Guld

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • rotmistrz
    Senior
    • 06-2005
    • 469

    Harboe, Guld

    Kolejny duńczyk. Kolor: żółty, klarowny, piana: białą drobnoziarnista, szybko siadła pozostwiając dziurawy kożuszek, smak: słaba goryczka, lekki posmak słodu, zapach:słodowy z nutą chemii, wysycenie: marne coś sie czasem odrywało od dna, opakowanie butelka 0,33 l informacje o piwie nie pełne brak ekstraktu alk. 5,7 vol.data przydatniści 27.05.2008, napisy tylko po duńsku.
    Załączam fotki:
    Attached Files
    Last edited by sibarh; 10-01-2009, 07:33.
  • rotmistrz
    Senior
    • 06-2005
    • 469

    #2
    Harboe, Guldøl

    Kolejne piwo duńskie: ciemnożółte, klarowne, piana drobnoziarnista szybko siadła, pozostawiając dziurawy kożuszek na licu piwa, zapach intensywny słodowy, smak gryzie w język choć na początku wydaje się łagodne, wysycenie poprawne choć w koncówce słabe, opakowanie brązowa butelka 0,33 informacje o piwie nie pełne brak ekstraktu, napisy tylko po duńsku zaw.alkh. 5,7 kolorystyka etykiet czarno złota, kapsel z logo piwa, krawatka. Średniej klasy piwo.

    Comment

    • zgroza
      Senior
      • 03-2008
      • 3597

      #3
      Sięgnąłem po nie zupełnie przez przypadek - siostra miała kupić świąteczne słodowe, które stało na palecie obok. Piłem je kiedyś, ale nie zanotowałem.
      Poprawne tanie piwko, z dziwnym, ale neutralnym, słodkawym posmakiem. Na zimno zdecydowanie pijalne.
      Lotna ekspozytura browaru

      Też Was kocham.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎