Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Lublin, Lipowa 13, Delima (Lublin Plaza) (była Stokrotka Premium)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • szefunio
    Senior
    • 01-2007
    • 481

    #31
    Dowiesz się na miejscu, chociaż może chodzić o Żubra lub Harnasia, bo one mają nazwy zastrzeżone w Urzędzie patentowym (jak inne wynalazki).
    Robię to co lubię - produkuję piwo.

    Comment

    • Pawelord2
      Senior
      • 05-2007
      • 133

      #32
      Ano chodziło o piwa importowane. Cena każdego -20%. Wybór jak wyżej opisano. Zaopatrzyłem się w kilka piwek z czego najbardziej ucieszył mnie zakup Gulden Draak i Jevera, ale jakieś szczególnie konkurencyjne to te ceny nawet po rabatach nie były (w porównaniu z innymi sklepami z importowanym piwem w Lublinie)

      Comment

      • Gopher
        Senior
        • 10-2007
        • 450

        #33
        Nałęczowskie z Jagiełły też było z rabatem.
        Lengyel, magyar – két jó barát, együtt harcol, s issza borát

        Comment

        • kishar
          Senior
          • 10-2003
          • 1691

          #34
          Mama pytanie, czy jest szansa na sprowadzenie jakiś ciekawych (m.in. z małych browarów) piw z Czech i Niemiec, bo jak wynika z lektury forum mają dystrybutorów w Polsce tylko niestety jakoś na Lubelszczyźnie są niedostępne.

          Comment

          • dopawcia
            Junior
            • 09-2008
            • 11

            #35
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kishar Wyświetlenie odpowiedzi
            Mama pytanie, czy jest szansa na sprowadzenie jakiś ciekawych (m.in. z małych browarów) piw z Czech i Niemiec, bo jak wynika z lektury forum mają dystrybutorów w Polsce tylko niestety jakoś na Lubelszczyźnie są niedostępne.
            Masz może jakieś konkretne browary na myśli?
            Może będą wkrótce piwa (ok. 8 rodzajów) z browaru Cerna Hora.
            Również wkrótce powinny być dostępne piwa: Kozel, Smadny Mnich, Staropramen, Branik, Saris, Złotopramen, Beck's.

            Comment

            • dopawcia
              Junior
              • 09-2008
              • 11

              #36
              cd.
              powinny być jeszcze takie piwa jak : Ciechan, Skalak, Svijany, Opat, Basztowe, Zamkowe...

              Comment

              • Gopher
                Senior
                • 10-2007
                • 450

                #37
                No, no zapowiada się całkiem, całkiem. Czekamy.
                Lengyel, magyar – két jó barát, együtt harcol, s issza borát

                Comment

                • kishar
                  Senior
                  • 10-2003
                  • 1691

                  #38
                  No właśnie z Czeskich miałem na myśli głównie Skalaka, Svijany, Opata, Cerna Hora
                  więc się już doczekać nie mogę i mam nadzieję, że będą jak najszybciej i najlepiej w przystępnej cenie. A jakieś niemieckie ciekawostki są przewidziane.

                  Comment

                  • Prusak
                    Senior
                    • 07-2005
                    • 4312

                    #39
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kishar Wyświetlenie odpowiedzi
                    No właśnie z Czeskich miałem na myśli głównie Skalaka, Svijany, Opata, Cerna Hora
                    więc się już doczekać nie mogę i mam nadzieję, że będą jak najszybciej i najlepiej w przystępnej cenie. A jakieś niemieckie ciekawostki są przewidziane.
                    Na Sylwestra stoisko przyzwoicie zaopatrzone. Kiedy mogą być te czeskie piwa?

                    Comment

                    • Prusak
                      Senior
                      • 07-2005
                      • 4312

                      #40
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dopawcia
                      powinny być w styczniu 2009
                      pozdrawiam
                      Dziękuję, pozdrawiam popijając Suffolk Vintage Ale z Delimy. Drogie, ale rozumiem, że taniej się nie da. Oby w 2009 stoisko trzymało poziom.

                      Comment

                      • Prusak
                        Senior
                        • 07-2005
                        • 4312

                        #41
                        W Delimie jest bardzo dobra Cerna Hora w kilku odmianach. Dziesiątka jak dziesiątka, ale Kvasar (miodowe) i Modra Luna (jagodowe) bardzo ciekawe smakowo. Także Pater i Vanocni bardzo dobre. Widziałem że piwo w sobotę dość szybko znikało z półki.

                        Comment

                        • Gopher
                          Senior
                          • 10-2007
                          • 450

                          #42
                          Z Cernej Hory pojawiły się poza tymi co podał Prusak, także: Sklepni i Kern. Cena Cernej Hory od 3,99 do 4,99. Poza czeskimi pojawiło się trochę nowych bączków z Belgii. Z polskich nowości to Belfast oraz 23 z Jabłonowa w kosmicznej cenie 4,49 .
                          Ciągle brak obiecanych Ciechanów.
                          Lengyel, magyar – két jó barát, együtt harcol, s issza borát

                          Comment

                          • kishar
                            Senior
                            • 10-2003
                            • 1691

                            #43
                            Byłem dzisiaj i potwierdzam piwa są ale już mocno przetrzebione, a ceny niestety dość wysokie.

                            Comment

                            • kishar
                              Senior
                              • 10-2003
                              • 1691

                              #44
                              Wczoraj byłem w Delimie i zaskoczeniem stwierdziłem, że zniknęły wszystkie piwa z Cernej Hory poza piwem świątecznym. Zaskoczyło mnie to trochę bo się nie spodziewałem, aż takiego zapotrzebowania na wyjątkowe piwa, ale było to zaskoczenie pozytywne, bo może da to do domyślenia szefom sklepu i będzie więcej ciekawych piw.

                              Comment

                              • Prusak
                                Senior
                                • 07-2005
                                • 4312

                                #45
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kishar Wyświetlenie odpowiedzi
                                Wczoraj byłem w Delimie i zaskoczeniem stwierdziłem, że zniknęły wszystkie piwa z Cernej Hory poza piwem świątecznym. Zaskoczyło mnie to trochę bo się nie spodziewałem, aż takiego zapotrzebowania na wyjątkowe piwa, ale było to zaskoczenie pozytywne, bo może da to do domyślenia szefom sklepu i będzie więcej ciekawych piw.
                                A dzisiaj szok. Takiego zestawu piw czeskich i słowackich w jednym czasie i miejscu nie widziałem na półkach żadnego lubelskiego sklepu od momentu, kiedy mam do czynienia z Lublinem, czyli co najmniej od 20 lat. Przybyły Svijany (Kniże i Maz!), miodowy Opat z Broumova, z Turnova rewelacyjny Skalak 12 Premium i rezane, uzupełniono niemal pełny asortyment z Cernej Hory, są trzy Sarise (10, 12 i tmave), Smadny Mnich, trzy Staroprameny, Gambrinusy, Starobrno, Kozel niestety podrabiany ze Słowacji, pewnie i tak o czymś zapomniałem.
                                Przydałby się jeszcze Opat Bitter i Radegast, ale i tak nie ma co narzekać. Jest nadal wybór piw niemieckich, nowe smakowe belgijskie, wychodzi na to, że można robić za gloryfikatora Delimy, ale zobaczymy, jak długo to potrwa.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎