Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Alken Maes, Maes Pils

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Gopher
    Senior
    • 10-2007
    • 450

    Alken Maes, Maes Pils

    Jasne piwo z Maes-a. Zawartość alkoholu 4,9%, poj. 0,25. Piana nie duża, lecz utrzymuje się do końca (choć ten szybko nadchodzi ze względu na pojemność ). Bardzo dobre piwo zdecydowanie lepsze od Stelli oraz Jupilera. Polecam.
    Attached Files
    Lengyel, magyar – két jó barát, együtt harcol, s issza borát
  • DeaDe
    Junior
    • 07-2008
    • 2

    #2
    Opakowanie: Pilem lane, ale caly ten niebieski imidz (plakaty itd.) tego piwa nie trafia w moj gust.
    Barwa: Na zdjeciu powyzej ta barwa troche przyciemniona. W rzeczywistosci piwo jest jasne jak... mocz po witaminach .
    Piana: Trzyma sie wysoko nad powierzchnia piwa i siedzi tam az do samego konca! Dobrze, lubie pic piwo przez pianke.
    Zapach: Szczerze mowiac, teraz juz nie za bardzo potrafie sobie przypomniec dokladnie ten zapach, ale pamietam, ze byl wyczuwalny na kilometr, aczkolwiek wcale nie mocny.
    Smak: Piwo bylo podawane na baaaaaaaaardzo zimno. W upalny dzien ciezko mi je bylo utrzymac w tym plastikowym kubeczku! I wlasnie tak zapamietalem ten smak: dosyc gorzkie orzezwienie, typowe dla schlodzonego jasnego piwa. Musze jednak przyznac, ze zaczelo mi smakowac dopiero od trzeciego (nie, nie bylem wstawiony, jedna porcja byla naprawde malutka) kubeczka.
    Nasycenie CO2: Babelki atakowaly jak klony - w ogromnej ilosci i nie zapowiadalo sie, zeby mialy sie skonczyc! Doslownie jak w Pepsi. Nie mialo znaczenia, jak szybko piwo wypilem, babelkow bylo tyle samo i gryzly gardlo z takim samym zacieciem.



    Piwo wspominam bardzo dobrze, tym bardziej, ze pilem je na festiwalu Graspop 2008, ogladajac takie gwiazdy jak Judas Priest, Kiss czy Iron Maiden . Moja ocena: 4,9/6.

    Comment

    • zgroza
      Senior
      • 03-2008
      • 3597

      #3
      Wypijalny pils, nuda wielka.
      Lotna ekspozytura browaru

      Też Was kocham.

      Comment

      • sibarh
        PremiumUżytkownik
        • 01-2005
        • 10384

        #4
        Aktualnie 5,2%:
        Attached Files
        2800 nowe piwa opisałem na forum
        Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
        Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎