Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Połczyn-Zdrój, Brewer Super Strong

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23792

    Połczyn-Zdrój, Brewer Super Strong

    Piwo gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • rotmistrz
    Senior
    • 06-2005
    • 469

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: jasno zółty, klarowny zbyt jasny jak na piwo mocne [2.5]
    Piana: biała drobnoziarnista trwała wyysoka po opadnięciu gruby kożuch pełen zostwia ślad na szkle [4]
    Zapach: słodowo chmielowy lekki aromat alkoholu [3.5]
    Smak: mocna goryczka brak słodkości, lekko kwaskowate [3.5]
    Wysycenie: drobne bąbelki gazu odrywały się przez cały czas od dna szklanicy utrzymując kożuszek na licu [4]
    Opakowanie: informacje o piwie nie pełne brak ekstraktu czrna kolorystyka puchy zloto czerwone biale napisy [3]
    Uwagi:

    Moja ocena: [3.5]

    Comment

    • rotmistrz
      Senior
      • 06-2005
      • 469

      #3
      Jako że jestem tutaj pierwszy zamieszczam foty tego piwa
      Attached Files

      Comment

      • piotrmyrla
        Junior
        • 02-2008
        • 3

        #4
        Piwo Połczyn

        Piwko całkiem dobre. Właśnie próbuje i coś czuje że będę pił je częściej chyba juz znudziły mi się smaki z browarów wielkich koncernów.

        Comment

        • Seta
          Piję piwo
          • 10-2002
          • 6964

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Kolor nie taki blady jak na fotkach Rotmistrza, ciemno-złoty OK. [4.5]
          Piana: Szacunaczek! Jak na tą moć - rewelacja! Trwała, ładna, gęsta, brudząca szkło. Czego chcieć więcej? [5]
          Zapach: Zapach kiepskiego chmielu i etanolu, w sumie akceptowalny. [3]
          Smak: Piwo jak najbardziej do wypicia. Bardzo słodkawe w smaku (nie słodowe - zasługa jakiś syropów maltazowo-słodowych zapewne), powszechna słodycz zabija nawet posmaki alkoholowe. [3]
          Wysycenie: w normie, nie przesadzone [4.5]
          Opakowanie: tylko puszka, desing taki sobie, info takie sobie, w ogóle takie sobie... [3.5]
          Uwagi: W B-raju jest w Żabce.

          Moja ocena: [3.375]
          Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

          Comment

          • Shlangbaum
            Senior
            • 03-2005
            • 5828

            #6
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Ciemny słomkowy. Białko nieobecne. Nabłonki wielokątne nieliczne w polu widzenia. Normalny mocny full [5]
            Piana: Początkowo w gorączkowy sposób zajmuje przestrzeń 2/3 szklanki po czym opada do plam i grubej obrączki. [3.5]
            Zapach: Lekko chmielowy. [3.5]
            Smak: Alkoholowść z lekką słodowością + sztucznawa goryczka. Puste i beznadziejne. [2]
            Wysycenie: W szklance nie widoczne. W ustach zbyt obfite. Pozostaje na żołądku. [2]
            Opakowanie: Wulgarna butelka do detergentów. Etykieta beznadziejna, uboga w treść, brzydka. [1]
            Uwagi: Piwo wylałem do zlewu po kilku łykach. Co się będę katował...

            Moja ocena: [2.775]

            Krakowski Konkurs Piw Domowych !

            Comment

            • bono_boniecki
              Senior
              • 10-2007
              • 177

              #7
              Nie dałem rady wypić tego piwa.
              Zapach i smak wybitnie alkoholowy plus ogromna słodkość smaku. Piana przeciętna, wysycenie w normie. Nigdy więcej.

              Comment

              • becik
                Senior
                • 07-2002
                • 14999

                #8
                Ocena z ARTomatu

                Kolor: bursztynowy, podobny do Warki Strong, jak na mocne piwo akuratny [5]
                Piana: obfita jedynie przy nalewaniu, podobnie jak i w Euro Mistrzu błyskawicznie opadła [1.5]
                Zapach: słodowo-alkoholowy [2.5]
                Smak: w miarę treściwe, lekko szczypiące, dominuje zbyt duża słodycz połączona z alkoholem, po prostu mała ilość dosłodzonego piwa z wódką, tak smakuje [1.5]
                Wysycenie: nieco za duże [3.5]
                Opakowanie: dość mało oryginalne, wersja butelkowa posiada w tej samej tonacji etykietę co i puszka, firmowy kapsel [4]
                Uwagi: Zdaje się, że browar idzie w ślady Jabłonowa, ten cały "super pstrąg" jest dobry tylko i wyłącznie dla amatorów tych mózgotrzepów, po jednym łyku zasiliło zlew

                Moja ocena: [2.25]
                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                Comment

                • Pancernik
                  Senior
                  • 09-2005
                  • 9732

                  #9
                  Ocena z ARTomatu

                  Kolor: Bursztynowy jasny albo ciemnozłoty, jak kto woli... [4]
                  Piana: Biała, drobna, dość anemiczna, szybko opada i znika. [2.5]
                  Zapach: Słaby zapach słodowy, w zasadzie nie wyczuwam alkoholu (co cieszy!). [3.5]
                  Smak: Słodka moc i jakaś dziwna, apteczna (a może ziołowa?) głębia, nie jest to to, co tygrysy, itd... [2.5]
                  Wysycenie: Spore, pomaga mocy, w sumie nawet zbyt wysokie nieco. [3.5]
                  Opakowanie: Znowu zielona flacha i kapsel-golas. Nie ma info o ekstrakcie. Czytelne, dość estetyczna kolorystyka, własciwa dla "mocarzy". [3]
                  Uwagi: Nieco zbyt mocno alkohol pali przełyk, ale i tak jakoś bardziej mi podchodzi od (nieco) słabszego brata. Skonsumowane w celach badawczych .

                  Moja ocena: [3]

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎