Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Głubczyce, Johny´s Beer

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23792

    Głubczyce, Johny´s Beer

    Piwo gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • MarcinMM
    Member
    • 06-2007
    • 43

    #2
    ja bym powiedzail ze to piwo nie jest z głubczyc całowicie inny smak niż zwykły nadawać pwie głubczyce , moze to Brzeg?

    Comment

    • robox
      = kapslarz =
      • 11-2002
      • 8188

      #3
      Mi też to piwo skojarzyło się z browarem Brzeg, do tego zamykane marketowymi kapslami z tego browaru.

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23792

        #4
        jak będą konkretne wieści to będziemy się zastanawiać co z tym fantem zrobić. na razie są tylko domniemania :/
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • Gringo
          Senior
          • 07-2007
          • 2151

          #5
          kupiłem w Rawiczu za 1,09 (butelka), opakowanie bez rewelacji, kolor, jasno słomkowy, dużo gazu, wygląda jak oranżada za czasów PRLu, zapach i smak przywiódł mi na myśl basen dla hipopotamów w zoo. Najgorsze piwo jakie piłem (a raczej spróbowałem) wylądowało w zlewie.

          Comment

          • granat862
            Senior
            • 12-2004
            • 945

            #6
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Ciemno słomkowy [3]
            Piana: Gruboziarnista i opada z prędkością bolidu Roberta Kubicy [1.5]
            Zapach: Lekko słodowy w tle wyczuwalne coś jakby zkokła tektura [2]
            Smak: Bardzo wyraźny alkohol, wodniste [2]
            Wysycenie: Duże jak dla mnie troche za duże [3.5]
            Opakowanie: Za taki projekt powinno być wstyd brać pieniądze, jedyny plus że to butelka zwrotna. [1.5]
            Uwagi: http://browar.biz/galeria.php?id=10088
            Najgorsze piwo jakie piłem.

            Moja ocena: [2.05]
            Szklanka wody nie jednemu człowiekowi juz zaszkodziła, natomiast szklanka Pilznera nigdy."

            Comment

            • becik
              Senior
              • 07-2002
              • 14999

              #7
              Ocena z ARTomatu

              Kolor: słomkowy, nie lubię takich choć na ten typ piwa jest akuratny [3]
              Piana: po nalaniu obfita, po kilku minutach o dziwo, trzyma się na około 3 cm, drobna, biała [4]
              Zapach: słodowo-kukurydziany, leciutki, orzeźwiający [3]
              Smak: płytkie, wodniste, z początku miła lekka goryczka, która przemienia się w mało sympatyczny metaliczno-gorzkawy posmak, nawet gdzieś dołącza "myszowaty" posmak [2.5]
              Wysycenie: zdecydowanie za małe nasycenie, zbyt duża wodnistość [3]
              Opakowanie: mało oryginalna zloto-czarna puszka [3]
              Uwagi: Nawet nie wypije tego piwa w całości mimo, ze pić mi się chce, nie warte nawet 1.39zł, jakie zapłaciłem za tę puszkę w Kruszwicy

              Moja ocena: [2.9]
              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎