Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Brok, Cooler Apple Beer

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23794

    Brok, Cooler Apple Beer

    Piwo gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • adam16
    Senior
    • 02-2001
    • 9865

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Kolor słabo parzonej herbaty [3]
    Piana: Chyba najlepsza strona tego produktu - spora drobnoziarnista, pozostawia wianuszek do samego końca [4]
    Zapach: Gdzieś w tle jabłkowy, ogólnie sztucznawy. Niezbyt intensywny na szczęście. Zwiastuje słodycz. [2.5]
    Smak: Smak jabłek jest wyraźny, napój słodki choć nie ulepkowaty, dlatego jakoś można to dopić. [3]
    Wysycenie: Duże bąbelki odrywają się od dna kufla. [3.5]
    Opakowanie: Zielona butelka, zielona etykieta (nie za ciekawa id: 38039 ). Kapsel z nadrukiem id: 38015[2.5]
    Uwagi: Zakupione z Katowickim Auchan.

    Moja ocena: [2.925]
    Last edited by adam16; 10-05-2008, 14:52.
    Browar Hajduki.
    adam16@browar.biz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

    Comment

    • rotmistrz
      Senior
      • 06-2005
      • 469

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: jasnożółty, klarowny [3]
      Piana: biała drobnoziarnista, pozostawia ślad na szkle, po opadnięciu gruby kożuszek [3.5]
      Zapach: intensywny, jabłkowy, [3]
      Smak: jabłkowo-cynamonowy, brak wyraźnej goryczki, lekki kwaskowy [3]
      Wysycenie: bąbelki odrywały sie od dna początkowo dość intensywnie później ustały [2]
      Opakowanie: zielona biała puszka, informacje nie pełne brak ekstraktu [3]
      Uwagi:

      Moja ocena: [3]

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: jasnozłocisty [5]
        Piana: drobna, przy nalewaniu ok 2cm kozuszek, powoli ale widocznie opada [3]
        Zapach: chemiczny, niby miał być jabłkowy a jest jakiś syntetyczno-jabłkowo-cytrynowy [2]
        Smak: chemia pełna gębą, da się to wyczuć, dziwna lepkawość i te same odczucia co w zapachu, czyli syntetyk a'la jabłkowy, chmiel i goryczka dopiero gdzieś w tle [2]
        Wysycenie: trochę za dużo [4]
        Opakowanie: akurat tu zielona butelka pasuje do zielonej etykiety [4.5]
        Uwagi: Raz sprobować i zapomnieć

        Moja ocena: [2.475]
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        • Jadoo
          Senior
          • 10-2008
          • 339

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Daję neutralnie , jasny, zwykły [3.5]
          Piana: jw [3.5]
          Zapach: W swojej klasie mistrzunio (klasa: PIWA ale tylko z nazwy) [4.5]
          Smak: Najlepsze [prawie] piwo! [5]
          Wysycenie: Normalne, niemałe. [3.5]
          Opakowanie: W porządku, kolorystyka taka jak i piwo, wesoła kolorowa, orzeżwiająca. [4]
          Uwagi: Lepsze niz reddsy, gingersy itp.!

          Moja ocena: [4.475]
          ---------------
          Ocena usunieta z rankingu.
          Poczawszy od 22.I.2003, oceny bez sensownego uzasadnienia ich przez oceniajacego, beda usuwane z rankingu. Proszę bardziej się przyłożyć następnym razem.
          Art, Admin

          ---------------
          Last edited by ART; 02-12-2008, 22:25.

          Comment

          • Twilight_Alehouse
            Chmielowisko.pl
            • 06-2004
            • 6310

            #6
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Bardzo ładne złoto, nie spodziewałem się takiego. [4.5]
            Piana: Dość wysoka, ale opadała z prędkością pociągu ekspresowego. [2]
            Zapach: Mocno ścierowato-słodowy, w tle jabłko i cytryna. Jest trochę orzeźwiający, ale za mało. [3]
            Smak: Przede wszystkim słodowo-kukurydziano-ścierowaty, jabłko i kwasek cytrynowy są dopiero na drugim planie, a na trzecim słodzikowa słodkość i minimalna, metaliczna goryczka. Niby orzeźwia, ale jakieś takie nei za dobre. [3]
            Wysycenie: W sam raz. [4.5]
            Opakowanie: Zieleń pasuje do jabłkowego smaku, palmy i ogólne wzornictwo podkreślają, że to raczej wakacyjny napitek. W ramach stylu nie jest źle. [3.5]
            Uwagi:

            Moja ocena: [3.075]

            Comment

            • Seta
              Piję piwo
              • 10-2002
              • 6964

              #7
              Jak na wszechobecną ścierowatość wysoko oceniłeś...
              Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

              Comment

              • Twilight_Alehouse
                Chmielowisko.pl
                • 06-2004
                • 6310

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta Wyświetlenie odpowiedzi
                Jak na wszechobecną ścierowatość wysoko oceniłeś...
                Bo była wyraźna, ale i tak się znośnie piło. I dlatego że znośnie, ocena absolutnie przeciętna.

                Comment

                • Seta
                  Piję piwo
                  • 10-2002
                  • 6964

                  #9
                  No to piknie - przeciętne polskie piwo wali ścierą? W sumie patrząc na rzesze tyskopijców może i masz rację...
                  Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                  Comment

                  • Twilight_Alehouse
                    Chmielowisko.pl
                    • 06-2004
                    • 6310

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta Wyświetlenie odpowiedzi
                    No to piknie - przeciętne polskie piwo wali ścierą? W sumie patrząc na rzesze tyskopijców może i masz rację...
                    Ale tu chodzi o ścierowatość kukurydzianą, łatwiejszą do przyswojenia od ścierowatości ścierowej

                    Comment

                    • Seta
                      Piję piwo
                      • 10-2002
                      • 6964

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Twilight_Alehouse Wyświetlenie odpowiedzi
                      Ale tu chodzi o ścierowatość kukurydzianą, łatwiejszą do przyswojenia od ścierowatości ścierowej
                      ...czyli chodzi o kukurydzianość, a nie ścierowatość
                      Dobra, bo jak admini wrócą z urlopu, to będziemy mieli bananowość...
                      Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                      Comment

                      • emil418
                        Junior
                        • 04-2008
                        • 3

                        #12
                        Piłem to jakieś 2 lata do tyłu ale wg mnie była to najlepsza imitacja piwa " o smaku" jaką z naszego podwórka zdołałem dostać...
                        kolor- woda z kranu po chwilowym braku wody w sieci 1
                        piana- byle na chwile 2
                        zapach- guma jabłkowa 2
                        smak- i tu wielki plus- jak na napój gazowany z maym% najlepszy smak "piwa smakowego" 5
                        wysycenie- odpowiednie 4
                        opakowqanie- była butelka ( mało spotykana bo zazwyczaj puszki) ogólnie bez zarzutów..4
                        odświeżyłem temat bo znalazłem w piwnicy przeterminowany egzemplarz i niestetty nie dalo sie go wypić bo był zepsuty. ale pamięć wróciła:P

                        Comment

                        Przetwarzanie...
                        X
                        😀
                        🥰
                        🤢
                        😎
                        😡
                        👍
                        👎