Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Warszawa, Aleje Jerozolimskie 179, Blue City

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wil
    Member
    • 03-2007
    • 31

    Warszawa, Aleje Jerozolimskie 179, Blue City

    W warszawskim Blue City raz w miesiącu w jeden z weekendów odbywa się jarmark produktów regionalnych. W tym tygodniu po raz pierwszy rozstawił stoisko browar Koreb z Łasku z pełnym przeglądem swoich piw. Jest Miodowe, Baltic, Herbowe, Łaskie i Koreb. Ceny wygórowane, po 5 zł za butelkę 0,5 oraz 4 zł za 0,33, ale jeśli ktoś pochwali się, że o istnieniu takiego browaru słyszał i zrobi większe zakupy może utargować po złotówce na butelce. Są też butle pięciolitrowe ale nie spytałem się o cenę.
    W przyszłym tygodniu mają rozstawić stisko w nadarzyńskim Maximusie.
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9729

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wil Wyświetlenie odpowiedzi
    W przyszłym tygodniu mają rozstawić stisko w nadarzyńskim Maximusie.
    Idę rozumieć, ze pisząc "tydzień", myślałeś o łyk-endzie...?
    "Maximus", jak sama nazwa wskazuje, duży jest... A konkretniej cuś...?

    Comment

    • wil
      Member
      • 03-2007
      • 31

      #3
      W browarze powiedziano mi, że stoisko bedzie rozstawione w najbliższą sobotę i niedzielę w hali C.
      Rozmawiałem z Markiem Kaczorowskim tel (0-43) 675-21-82.

      Comment

      • Pancernik
        Senior
        • 09-2005
        • 9729

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wil Wyświetlenie odpowiedzi
        W browarze powiedziano mi, że stoisko bedzie rozstawione w najbliższą sobotę i niedzielę w hali C.
        Rozmawiałem z Markiem Kaczorowskim tel (0-43) 675-21-82.
        Dzięki, następne piwo (Boss Mocny) wypiję za Twoje zdrowie . A w sobotę... Maximus...?

        Comment

        • Stasiek
          Senior
          • 02-2007
          • 608

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wil Wyświetlenie odpowiedzi
          W tym tygodniu po raz pierwszy rozstawił stoisko browar Koreb z Łasku z pełnym przeglądem swoich piw. Jest Miodowe, Baltic, Herbowe, Łaskie i Koreb. Ceny wygórowane, po 5 zł za butelkę 0,5 oraz 4 zł za 0,33, ale jeśli ktoś pochwali się, że o istnieniu takiego browaru słyszał i zrobi większe zakupy może utargować po złotówce na butelce.
          Dziś po raz kolejny Jarmark Produktów Regionalnych w Blue City i po raz drugi wystawia się browar Koreb. Miesiąc temu nie było tanio, ale teraz to już trochę przeginają: po 6zł za butelkę 0,5l i po 4zł za 0,33. Nie pomyślałem o tym żeby się potargować...
          Last edited by Stasiek; 18-05-2008, 16:50.

          Comment

          • docent
            Senior
            • 10-2002
            • 5205

            #6
            Do tej pory nikt nie napisał, że na stoisku Koreba można skosztować piwa lanego. Z informacji pozyskanych przy stoisku jest to zwykły pils 12. Piwo jest niefiltrowane i niepasteryzowane. Cena 5 pln/0,5 l. Mi smakuje! W przyszły piątek browar rozstawia stoisko na Nowym Świecie.
            Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
            Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
            Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
            Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

            Comment

            • Stasiek
              Senior
              • 02-2007
              • 608

              #7
              Tym razem z okazji Wielkanocy jarmark trwa od 7 do 12 kwietnia i im.in. Browar Koreb znów się wystawia.
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Stasiek69 Wyświetlenie odpowiedzi
              ale teraz to już trochę przeginają: po 6zł za butelkę 0,5l i po 4zł za 0,33
              No to co jarmark to drożej. Tym razem już za butelkę 0,5l chcą 7zł!
              Ale skusiłem się na Żywe Niefiltrowane. Na moje pytanie, czy to piwo jest refermentowane w butelce, pani która sprzedawała zrobiła trochę dziwną minę tak jakby nie znała tego słowa.

              Comment

              • kopyr
                Senior
                • 06-2004
                • 9475

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Stasiek69 Wyświetlenie odpowiedzi
                Ale skusiłem się na Żywe Niefiltrowane. Na moje pytanie, czy to piwo jest refermentowane w butelce, pani która sprzedawała zrobiła trochę dziwną minę tak jakby nie znała tego słowa.
                A skąd miała znać, jak wczoraj stała na degustacji majonezu, a tydzień temu na zachwalała krem przeciwzmarszczkowy. Najprawdopodobniej była to "hostessa" z jakiejś agencji (bez skojarzeń), które je wynajmują do różnych takich eventów.
                blog.kopyra.com

                Comment

                • Pancernik
                  Senior
                  • 09-2005
                  • 9729

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
                  A skąd miała znać, jak wczoraj stała na degustacji majonezu, a tydzień temu na zachwalała krem przeciwzmarszczkowy. Najprawdopodobniej była to "hostessa" z jakiejś agencji (bez skojarzeń), które je wynajmują do różnych takich eventów.
                  Niekoniecznie... "Korebiacy" raczej obstawiaja tego typu imprezy zaprzyjaźnionymi swojakami, co nie znaczy, że mają oni pełną wiedzę, co oferują...

                  Comment

                  • rohozecky
                    PremiumUżytkownik
                    • 11-2008
                    • 1836

                    #10
                    Dla licznych na tym forum fanów Koreba dobra wiadomość: znowu stoisko z Łasku uczestniczy w jakimś jarmarku koło fontanny
                    Z beczki bodajże Herbowe, do tego butelki, dodatkowo Herbowe i Żywe w dużych butlach 3- i 5-litrowych, takich w których czasem bywa sprzedawane tanie wino stołowe.

                    Aby być jednak sprawiedliwym, muszę przyznać że akurat w BlueCity próbowałem Koreba dwukrotnie i nie miałem zastrzeżeń co do jego jakości. Może to jakaś partia dla wybrednego targetu
                    ... a poza tym twierdzę, że SAB Miller winien zostać zniszczony.

                    Comment

                    • kosher
                      Senior
                      • 04-2005
                      • 2291

                      #11
                      Jarmark pojawił się ponownie (8-18 kwietnia), a wraz z nim stoisko Koreba.
                      Lane Żywe po 6 zł. za 0,4 l. Przekrój piw w butelkach za 7 zł.
                      Gąsiorek mały z Żywym po 30 zł., duży- 50 zł.

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎