Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Lidl - Grafenwalder Hefe Weissbier 5l

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • abernacka
    Senior
    • 12-2003
    • 10837

    #16
    Pamiętaj nie wysztko przelicza sie na pieniądze! A nowe doznania i ciekawość to mało?
    Piwna turystyka według abernackiego

    Comment

    • dzidek1960
      Senior
      • 01-2003
      • 1548

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Tomasz_Moczarski Wyświetlenie odpowiedzi
      Czyli jednak się nie opłaca? To lepiej kupić w.. choćby Tesco Svyturysa Wheat po 3,19 za sztukę x10 - to wszyscy będą hepi
      Pozwolę się z Tobą nie zgodzić. Ja np. do najbliższego tesco mam ponad 50 km więc po piwo tam nie pojadę (koszt paliwa) a na miejscu mam np. pszenicznego obolona za coś koło 4,50. Jak widzisz cena tej lidlowskiej puszki dla mnie jest jednak promocyjna
      Moja wypowiedź jest bardziej na poważnie niż Twoja, dostrzegłem mordkę na końcu Twojej wypowiedzi, bo wielu myśli tak jak to z przekąsem napisałeś.
      "Ma jednak kraj polski napój warzony
      z pszenicy, chmielu i wody, po polsku
      piwem zwany; a gdy nic nadeń lepszego
      do pokrzepienia ciała, jest nie tylko rozkoszą
      mieszkańców, lecz i cudzoziemców
      wybornym smakiem"
      Jan Długosz, Historie Piwne
      Moja strona www w początkowym okresie budowy

      Comment

      • Tomasz_Moczarski
        Senior
        • 12-2007
        • 182

        #18
        W sumie sie z Toba zgodze, bo np. wiem, ze Auchan to obecnie najtanszy hipermarket w Polsce pod wzgledem CEN, ale do najblizszego mam ponad 20 km, takze wole wydac te pare zł więcej, ale zaosczedze czas...
        Wracajac do tematu, bo troche z niego schodzimy - warto chociaż spróbować tego Hefe Weissbiera? I jaka jest aktualna jego cena, bo mam zaledwie 1km do najbliższego Lidla, to na meczyk byłoby w sam raz
        koncerniak = prawie jak piwo :D
        Ostatnie testy: Minibrowar MajEr z Gliwic!
        reklama: Ski Jump Mania - fajna gra przeglądarkowa!
        Sonda prezydencka użytkowników GooglePlus

        Comment

        • zAjkA
          Senior
          • 12-2004
          • 1089

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika flood Wyświetlenie odpowiedzi
          Zajka - napisz gdzie były dostępne - ja sprawdziłem kilka Lidlów - i tylko Pilsa znajduję.

          pzdr
          flood
          Ja kupiłem w Lidlu na Borzymowskiej na Targówku. Wiem że był też dostępny na Bródnie. Fajnie by było aby takie akcje były coraz częsciej. Finkbrau puszkowy był spoko, ten Grafen też nie najgorszy.
          Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

          Comment

          • kentaki
            Senior
            • 10-2002
            • 452

            #20
            Już nie przeliczajmy tego piwa na sztuki/0,5l i inne wartości. Piwo da się wypić a puszkę da sie wykorzystać w własnym browarku z domowym piwkiem ;-)

            Comment

            • flood
              Senior
              • 06-2008
              • 182

              #21
              Witam,

              albo ja mam pecha, albo ja sie nie znam - ale nawet na Borzymowskiej znalazłem tylko pilsa - a zwiedzilem z 10 lidlow...

              pzdr
              flood

              Comment

              • dzidek1960
                Senior
                • 01-2003
                • 1548

                #22
                Wreszcie go spróbowałem. Wg. mnie piwo pijalne, żadne rewelacyjne, ot taka sobie pszenica o ciemnym jak na jasne kolorze, ładnym aromacie i przeciętnym ale wyraźnym smaku.
                Co do dostępności to nie wiem jak to teraz wygląda. U mnie stała na półce razem z pilsem.
                "Ma jednak kraj polski napój warzony
                z pszenicy, chmielu i wody, po polsku
                piwem zwany; a gdy nic nadeń lepszego
                do pokrzepienia ciała, jest nie tylko rozkoszą
                mieszkańców, lecz i cudzoziemców
                wybornym smakiem"
                Jan Długosz, Historie Piwne
                Moja strona www w początkowym okresie budowy

                Comment

                • madbart
                  Junior
                  • 01-2008
                  • 2

                  #23
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                  Ba! Mało tego od poniedziałku również w ofercie GRAFENWALDER PILS ( beczka 5l) w cenie 29,99zł.
                  jeden minus - tego puszkowego nie da się pić ... :S

                  Comment

                  • Seta
                    Piję piwo
                    • 10-2002
                    • 6964

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kentaki Wyświetlenie odpowiedzi
                    Piwo da się wypić a puszkę da sie wykorzystać w własnym browarku z domowym piwkiem ;-)
                    Ktoś próbował rozlewać do tej puchy? Da się ją względnie zdezynfekować i szczelnie zamknąć? Pytam, bo jeszcze jej nie widziałem/nie przyglądałem się.
                    Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                    Comment

                    • kentaki
                      Senior
                      • 10-2002
                      • 452

                      #25
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika seta Wyświetlenie odpowiedzi
                      Ktoś próbował rozlewać do tej puchy? Da się ją względnie zdezynfekować i szczelnie zamknąć? Pytam, bo jeszcze jej nie widziałem/nie przyglądałem się.
                      Spokojnie da się ją używać. Ja osobiście ten model już 3 raz napełniłem i do tej pory wszystko jest ok. Gumowy korek (to ważne, bo są też plastikowe, które z reguły sie urywaja, ale można je zastąpić np. uszczelką z BA) nawet łatwo wyjąć, puszkę i korek dezynfekuje wrzątkiem. Podobne puszki po piwach jakie można było zakupić w innych dyskontach również sprawują się bez zarzutów i nie potrzeba do nich pompki bo maja zaworek u dołu. Polecam mi jeszcze żadna nie zardzewiała i nie straciła szczelności.

                      Comment

                      • Seta
                        Piję piwo
                        • 10-2002
                        • 6964

                        #26
                        Dzięki Kentaki...
                        Będę się rozglądał za tymi promocjami...
                        Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                        Comment

                        • abernacka
                          Senior
                          • 12-2003
                          • 10837

                          #27
                          Od najbliższego poniedziałku ponownie w ofercie Lidla beczułki pięciolitrowe. Pszenica wyceniona jest na 34,99zł a Pils na 31,99zł.
                          Piwna turystyka według abernackiego

                          Comment

                          • petrus33
                            Gość
                            • 01-2008
                            • 888

                            #28
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                            Od najbliższego poniedziałku ponownie w ofercie Lidla beczułki pięciolitrowe. Pszenica wyceniona jest na 34,99zł a Pils na 31,99zł.
                            Właśnie wczoraj zakupiłem w celu przetestowania, Hefe Weissbier i Pils, w puszkach 0.5L.
                            Jeśli o pszeniczne chodzi, to muszę powiedzieć, że była to najbardziej podła pszenica jaką kiedykolwiek piłem Ten dziwny zapaszek, jakiś taki chemiczny, a nie zbożowy, po prostu dominował w tym egzotycznym piwie. Smak bardzo dziwny, trudny do określenia. Dało się czasami wyczuć nuty piwa pszenicznego, ale ten intensywny zapach zabijał całą ceremonię. Jedyne za co mogę pochwalić to piwo, to bardzo gęsta i trwała piana.

                            Pils, straszna cienizna !! Piwo bez polotu, nie mające nic, co choćby na moment, zaineresowało pijącego. Płaskie i bez wymiarowe. Kosztowało poniżej 2zł, ale nie warto nawet tyle wydawać. Z pewnością do tych piw nie wrócę.

                            Comment

                            • woli
                              Senior
                              • 10-2003
                              • 121

                              #29
                              napisał Petrus33:"Pils, straszna cienizna !! Piwo bez polotu, nie mające nic, co choćby na moment, zaineresowało pijącego. Płaskie i bez wymiarowe. Kosztowało poniżej 2zł, ale nie warto nawet tyle wydawać. Z pewnością do tych piw nie wrócę"


                              jeżeli 5 l.kosztuje 31,99 zł.,to 0,5 litra niestety ciut ponad 3 zł.
                              Last edited by woli; 13-05-2009, 11:47.

                              Comment

                              • petrus33
                                Gość
                                • 01-2008
                                • 888

                                #30
                                Czytaj ze zrozumieniem, piwo było również w puszkach 0.5L i kosztowało poniżej 2zł.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎