Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Lidl - Grafenwalder Hefe Weissbier 5l

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • abernacka
    Senior
    • 12-2003
    • 10837

    #91
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leszektrebacz Wyświetlenie odpowiedzi
    Nie trzeba być zdesperowanym żeby kupić sobie butelkę ,chociaż by po to żeby zdobyć etykietę czy kapsel.
    Pozdrawiam wyśmiewaczy sikaczy
    Z wielką pasją zakomunikowałeś nam tą świetną wiadomość o cenie, nic wcześniej nie wspominałeś o nowym papierku, czy o blaszce na butelce
    Piwna turystyka według abernackiego

    Comment

    • hudzitson
      Member
      • 12-2009
      • 36

      #92
      Zastanawiam się tylko, czy etykietka lub kapselek Carlsberga jest wart aż 2,22zł
      Cóż ludzie mają różne priorytety w życiu...

      pozdrawiam
      Last edited by hudzitson; 22-11-2010, 16:48.

      Comment

      • rohozecky
        PremiumUżytkownik
        • 11-2008
        • 1837

        #93
        Myślę że etykietę czy kapsel możnaby taniej kupić od bezdomovców pod sklepem
        ... a poza tym twierdzę, że SAB Miller winien zostać zniszczony.

        Comment

        • leszektrebacz
          Senior
          • 10-2002
          • 126

          #94
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika rohozecky Wyświetlenie odpowiedzi
          Myślę że etykietę czy kapsel możnaby taniej kupić od bezdomovców pod sklepem
          Może w Twojej okolicy.
          https://www.facebook.com/Etykiety-Pi...8083177539645/
          http://www.facebook.com/leszek.trebacz
          http://picasaweb.google.co.uk/beerlabel2010

          Comment

          • leszektrebacz
            Senior
            • 10-2002
            • 126

            #95
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika hudzitson Wyświetlenie odpowiedzi
            Zastanawiam się tylko, czy etykietka lub kapselek Carlsberga jest wart aż 2,22zł
            Cóż ludzie mają różne priorytety w życiu...

            pozdrawiam
            Nie wiem co kolekcjonujesz ale ten kapsel i etykieta są więcej warte.
            https://www.facebook.com/Etykiety-Pi...8083177539645/
            http://www.facebook.com/leszek.trebacz
            http://picasaweb.google.co.uk/beerlabel2010

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23799

              #96
              Proszę wrócić do tematu.
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • Pogoniarz
                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                • 02-2003
                • 7971

                #97
                Wczoraj przyuważona pucha 5l za niecałe 32 złote, ale nie zobaczyłem jak tam z terminem do spożycia.


                Prawie jak Piwo
                SZCZECIN

                Comment

                • hudzitson
                  Member
                  • 12-2009
                  • 36

                  #98
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz Wyświetlenie odpowiedzi
                  Wczoraj przyuważona pucha 5l za niecałe 32 złote, ale nie zobaczyłem jak tam z terminem do spożycia.
                  dzis 5min temu kupiłem za 21,99zł puche 5l grafena pszenicznego!

                  Comment

                  • Whitehaven
                    Junior
                    • 05-2009
                    • 25

                    #99
                    Powiem szczerze, że to piwo jest dobre, ale w małych ilościach. Niedawno zrobiłem zapas 30 piw (dziwnie na mnie patrzyli w kolejce ) i po 2 tygodniach już trochę bokiem wychodzi. Teraz próbuje dla odmiany Argusa Strong

                    Comment

                    • baania
                      Senior
                      • 10-2009
                      • 317

                      Za każdym razem jak jestem w Lidlu to kupuję sobie po 2-3 hefe w półlitrowych puszkach. Ostatnio były po 1,79 zł. Jednak jak trafię na 5l za 21,99 to z pewnością kupię, choćby dla samego porównania czy z kega jest lepsze od puszkowego. A może ktoś był w Lidlu w Szczecinie na Mieszka I i wie jakie są ceny?
                      Podcast o piwie
                      Podcast o piwie | Facebook

                      Comment

                      • Page_Hamilton
                        Junior
                        • 12-2010
                        • 4

                        Witam serdecznie na forum !

                        Mam pytanko związane z tym kegiem - do czego służy zawór na górze ? Nalałem sobie piwo poprzez kranik i na chwilę odkręciłem zawór z ciekawości, ale zaczął wychodzic gaz więc zakręciłem i wolałem spytać ludzi mądrzejszych Instrukcja niestety jest dość niejasna.

                        Comment

                        • baania
                          Senior
                          • 10-2009
                          • 317

                          Lepiej wypij szybko to piwo zdaje się, że przez ten otwór nalewa się piwo i potem się to zamyka.
                          Podcast o piwie
                          Podcast o piwie | Facebook

                          Comment

                          • Page_Hamilton
                            Junior
                            • 12-2010
                            • 4

                            Yyy, nie, nalewa się przez kranik, a na obrazku ten zaworek na górze odkręca się po/podczas nalewania, tylko to właśnie nie jest jasne. Piwo normalnie nalałem i schowałem kranik, nic nie wycieka jeśli o to Ci chodzi.

                            Comment

                            • baania
                              Senior
                              • 10-2009
                              • 317

                              Nie, chodzi mi o to, że przez ten otwór na górze nalewa się piwo w browarze. Jak chcesz nalać w domu to robisz to tak jak zrobiłeś - przez kranik. Otwarcie górnego zaworu to jest tak jakby otwarcie kapsla w butelce - gaz ucieka, powietrze dostaje się do środka. Piwo szybko się zestarzeje.
                              Podcast o piwie
                              Podcast o piwie | Facebook

                              Comment

                              • Page_Hamilton
                                Junior
                                • 12-2010
                                • 4

                                Aaa, spoko Dzięki, do jutra o tej porze pewnie piwa już nie będzie. O ile dostanę je znów w Lidlu, na pewno kupię jeszcze jedno. Może nie jest to Paulaner, czy Baltas, ale jest OK za 33zł/5l.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎