Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

BOSS, Biodar

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23793

    BOSS, Biodar

    Napój gotowy do oceny
    Last edited by ART; 02-07-2008, 20:11.
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • radekam
    Senior
    • 03-2006
    • 165

    #2
    Wg mnie smakuje jak rozwodniona, nachmielona brzeczka. Można by odparowć i zapodać drożdże i zobaczyć co z tego wyjdzie. A co wyjdzie - kto to wie ?

    Pite w knajpie przy browarze u bardzo przyjemnego pana.
    Powyższy post wyrażą osobiste poglądy autora i nie jest w żadnym wypadku nakłanianiem do przestępstwa w myśl art. 255 kk.
    W razie wątpliwości skontaktuj się z lekarzem lub farmaceutą.
    W trakcie sporządzania niniejszego postu nie ucierpiało żadne zwierze, nie używano także organizmów modyfikowanych genetycznie.

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19166

      #3
      Aaa... przypomniałem sobie, że coś takiego piłem. Wolę piwo, ale jak nie mogę to da się to wypić, choć z cytryną i mocno schłodzone. W smaku bardzo przesłodzone i nagazowane jak cola. THX, Marcin.
      Last edited by e-prezes; 20-07-2008, 00:28.

      Comment

      • Cez
        Senior
        • 01-2003
        • 1789

        #4
        No tak...gdy nie można piwa, to nada się w sam raz...


        W Krakowie dostępne w sklepie 'U Marii"
        Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

        Comment

        • robox
          = kapslarz =
          • 11-2002
          • 8188

          #5
          Widziałem ten wynalazek w Netto, po 1,99 złotego, ale jakoś nie mogłem się przekonac do zakupu.

          Comment

          • snorre
            Senior
            • 02-2006
            • 655

            #6
            Mi smakowało - pachniało jak chleb razowy, w smaku też miało coś z chlebowości. Napis mówi, że to napój dla całej rodziny - czy to znaczy, że małym dzieciom też można to podac?
            Tak dla referendum w sprawie usunięcia Ryszarda Grobelnego ze stanowiska prezydenta m. Poznania!

            Comment

            • toto
              Senior
              • 12-2006
              • 949

              #7
              Smakowo nawet OK, wcale nie za słodkie. Za to z butelki wali mocno kiszoną kapustą. Pierwszy raz spotkałem coś takiego.

              Comment

              • abernacka
                Senior
                • 12-2003
                • 10837

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika toto Wyświetlenie odpowiedzi
                (...)Za to z butelki wali mocno kiszoną kapustą.(...).
                Chyba nigdy nic nie piłeś z browaru w Bojanowie? Tam to dopiero unosiły się zapachy kiszonki.
                Last edited by abernacka; 26-06-2009, 11:12.
                Piwna turystyka według abernackiego

                Comment

                • toto
                  Senior
                  • 12-2006
                  • 949

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                  Chyba nigdy nic nie piłeś z browaru w Bojanowie? Tam to dopiero unosiły się zapachy kiszonki.
                  Piłem chyba tylko raz, nazywało się to FB. Zapachu nie pamiętam.

                  Comment

                  • docent
                    Senior
                    • 10-2002
                    • 5205

                    #10
                    Ocena z ARTomatu

                    Kolor: Ciemny bursztyn/jasny brąz. Klarowne. [5]
                    Piana: Po nalaniu drobna, średnioobfita. Niestety szybko znika do zera. Ale i tak pozytywne zaskoczenie, że ten napój miał pianę. [3]
                    Zapach: Identyczny z zapachem piwnej brzeczki. Czyli niesamowity, intensywny, przyjemny zapach słodu i świeżego ciemnego pieczywa. [5]
                    Smak: Jeśli by ostudzić brzeczkę i nasycić ją delikatnie CO2, to właśnie smakowałaby jak Biodar. Słodowość bardzo wyraźna na szczęście nie tożsama z natrętną słodyczą. Składników wymienianych na kontrze takich jak chmiel, syrop glukozowo-fruktozowy czy karmel nie wyczułem. No, może delikatny posmak tego syropu zostaje na języku. [4.5]
                    Wysycenie: Niezbyt wysokie ale pasuje do tego napoju. [5]
                    Opakowanie: Stylistyka etykiety jest dość zgrzebna, za to kolorystyka kojarzy mi się z jakimiś dietetycznymi produktami. W każdym bądź razie stylistyka zupełnie spoza świata piwa ale to nie zarzut. [4]
                    Uwagi: Szkoda, że już nie ma tego oryginalnego napoju. Jestem przekonany, że sporo ludzi nie próbowało piwnej brzeczki, a Biodar przybliżyłby im ten smak.

                    Moja ocena: [4.55]
                    Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                    Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                    Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                    Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                    Comment

                    • docent
                      Senior
                      • 10-2002
                      • 5205

                      #11
                      I jeszcze historyczne już foto.
                      Attached Files
                      Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                      Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                      Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                      Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎