Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Namysłów, Jako Mocne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23792

    Namysłów, Jako Mocne

    Piwo gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • granat862
    Senior
    • 12-2004
    • 945

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Jasnozloty, klarowny. [4]
    Piana: Drobnopęcheżykowa z pojedyńczymi średnimi pęcheżykami, średniowysoka szybko opada, tworząc cieniutką warstewkę. [3.5]
    Zapach: Na pierwszym planie słodowość wraz z wyraźnie wyczuwalnym alkohol, w tle czuc aromaty chmielowe. [3]
    Smak: Slodowość przeplatana z nutami akloholowymi, z gryzącą goryczką [3]
    Wysycenie: Wysokie [4]
    Opakowanie: Bączek, dedykowany kapsel, troche wyblakla etykieta, brak informacji o miejscu warzenia [3.5]
    Uwagi:

    Moja ocena: [3.175]
    Szklanka wody nie jednemu człowiekowi juz zaszkodziła, natomiast szklanka Pilznera nigdy."

    Comment

    • ziomal-111
      Senior
      • 09-2006
      • 288

      #3
      http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=79584&highlight=namys%C5%82%C 3%B3w+jako+

      Smakuje najlepiej pite pod sklepem w upalny wiosenny dzionek
      W granacie mozna na szybko wypić na ugaszenie pragnienia jak uczyniłem przed chwilą.
      Browar gawron to witaminy!!

      Comment

      • toto
        Senior
        • 12-2006
        • 949

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ziomal-111 Wyświetlenie odpowiedzi
        Smakuje najlepiej pite pod sklepem w upalny wiosenny dzionek
        W granacie mozna na szybko wypić na ugaszenie pragnienia jak uczyniłem przed chwilą.
        Twoje Jako Mocne (o ile nie było przeterminowane) pochodzi raczej z Namysłowa, więc to nie ten wątek.

        Comment

        • ziomal-111
          Senior
          • 09-2006
          • 288

          #5
          A skąd szary człowiek ma to wiedzieć ? Na etykietach żadnej wzmianki o miejscu produkcji. Szukałem nie znalazłem wiec wpisałem tutaj. Zawsze mi się z belgia kojarzyło
          Browar gawron to witaminy!!

          Comment

          • granat862
            Senior
            • 12-2004
            • 945

            #6
            Istnieje w serwisie takie narzędzie jak wyzukiwarka
            Mi też się z Belgią kojarzyło puki nie wpisałem do wyszukiwarki.
            Last edited by granat862; 04-04-2009, 08:00.
            Szklanka wody nie jednemu człowiekowi juz zaszkodziła, natomiast szklanka Pilznera nigdy."

            Comment

            • granat862
              Senior
              • 12-2004
              • 945

              #7
              Według mnie poprawiło się, w smaku jakby już mniej gryząca goryczka.
              W końcu i do Bełchatowa dotarła promocja
              Szklanka wody nie jednemu człowiekowi juz zaszkodziła, natomiast szklanka Pilznera nigdy."

              Comment

              • Twilight_Alehouse
                Chmielowisko.pl
                • 06-2004
                • 6310

                #8
                Ocena z ARTomatu

                Kolor: Jasne złoto, za jasne jak na ekstrakt. [3]
                Piana: Tworzy się bardzo wysoka czapa. Opada dość wolno, ale w końcu znika niemal całkowicie. [4]
                Zapach: Silny, ale okropny. Kojarzy mi się z brudną, zatęchłą ścierą. Gdzieś w tle nieśmiałe echa słodu i chmielu. [2]
                Smak: Początkowe wrażenia są całkiem pozytywne, bo jest fajna, treściwa słodowość, głębia. Szybko znikają one jednak z podniebienia, wypłukane przez sporą wodnistość, po nich zaś pojawia się leciutka nuta toffi (?) i nieprzyjemna stęchłość, na szczęście znacznie słabsza niż w zapachu. Da się wypić, ale bez przyjemności. [2.5]
                Wysycenie: Za wysokie, ale bez tego byłoby ciężej wypić to cudo. [4]
                Opakowanie: Kiczowatą etykietę z jelonkiem byłbym w stanie znieść, ale jej kawał jest zajęty przez ogromne słowo "Promocja", nachalnie promocyjne są też krawatka i kapsel. [2]
                Uwagi:

                Moja ocena: [2.55]

                Comment

                • becik
                  Senior
                  • 07-2002
                  • 14999

                  #9
                  Ocena z ARTomatu

                  Kolor: jasnozłocista, jak a piwo mocne za jasna [4]
                  Piana: przy nalewaniu gęsta, po kilku minutach zostaje 3 cm kożuszek, drobniutka, nie osadza sie na szkle [3]
                  Zapach: dość przyjemny, delikatny, słodowo-chmielowy [4]
                  Smak: lekko wodniste, na pierwszy plan wysuwa się kalarepkowata goryczka, całkiem miła w smaku, w ślad za nią lekko słodkawe nuty jednak gaszone przez wspomniana gorycz [3.5]
                  Wysycenie: troszkę za duże, przy większym łyku gaz idzie nosem jednak w szklance do góry idą jedynie pojedyncze bąbelki [4]
                  Opakowanie: nowa etykieta, prosta ale charakterystyczna dla rozlewni, firmowy kapsel Jako, mi sie podoba, a i w sklepie piwo rzuca się w oczy [5]
                  Uwagi: Zakupione na rudnickiego (W-wa) za megasamem, całkiem przyzwoite mocne piwo, mile mnie zaskoczyło

                  Moja ocena: [3.75]
                  Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                  Comment

                  • zgroza
                    Senior
                    • 03-2008
                    • 3597

                    #10
                    Jako Mocne to pijalne mocne piwo, strasznie nudne. Pite pod finał mistrzostw świata, cóż więcej można o nim napisać?
                    Lotna ekspozytura browaru

                    Też Was kocham.

                    Comment

                    • fuliano
                      Senior
                      • 07-2010
                      • 1825

                      #11
                      Racja... słody, owoce, słody i nic więcej. W dodatku trochę za duże wysycenie. Nic ciekawego. Ale nie odrzuca, jest wypijalne.

                      Comment

                      • becik
                        Senior
                        • 07-2002
                        • 14999

                        #12
                        lepsze niż ostatnio pite, tym razem w smaku dominuje typowa mocna słodowość z dobrze wyczuwalnym chmielem, zbyt duże nagazowanie
                        Attached Files
                        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                        Comment

                        • wrednyhawran
                          Senior
                          • 07-2010
                          • 1784

                          #13
                          Ocena z ARTomatu

                          Kolor: Ciemna słomka ze złotymi refleksami - na stronga za jasny. [3]
                          Piana: Rzadka. Najpierw spora, potem pęka sporymi pęcherzami, które redukują ją do pierśacienia wokół szkła. Pozostawia drobne zacieki na kuflu. [2.5]
                          Zapach: Brak...jeżeli już to jakieś tam słodowe nuty ledwie wyczuwalne. [2]
                          Smak: Przyzwoity, nie czuc alkoholu. Słodowy, lekko słodkawy ale bez przesady. Na koniec chmielowo-alkoholowa goryczka. Hmm czyli jednak go czuć, ale dopiero po przełknięciu nie jest nachalny - fajnie grzeje [4]
                          Wysycenie: Odpowiednie, w sam raz, ale jakby było odrobinkę większe też byłoby ok. [4]
                          Opakowanie: Puszka z ładnym jeleniem - charakterystyczna, moznaby zmienic trochę czcionkę dla nazwy piwa. Ogrrromny minus za brak miejsca warzenia!!! To typowe dla produktów JAKO - nigdy nie można się połapać, jest to już denerwujące. Brak ekstraktu - standard. Alk. 6,8% [3.5]
                          Uwagi: Ogólnie niezły i niedrogi strong, idealny na imprezę, grilla i inne spotkania towarzyskie.

                          Nie wiem czy mój egzemplarz pochodzi z Belgii czy z Namysłowa, bo nie jest to podane, ale z racji tego, że tu są świeższe posty wychodzę z założenia, że teraz robi to Namysłów. Wnerwiający bajzel...aha - parametry się zmieniły: już nie 7%, ale 6,8% alc.

                          Moja ocena: [3.075]
                          Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
                          Małe Piwko Blog
                          Małe Piwko Blog na facebooku
                          Domowy Browar Demon

                          Comment

                          • wrednyhawran
                            Senior
                            • 07-2010
                            • 1784

                            #14
                            Dorzucam fotę, żeby nie było wątpliwości, że to ten wątek.
                            Attached Files
                            Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
                            Małe Piwko Blog
                            Małe Piwko Blog na facebooku
                            Domowy Browar Demon

                            Comment

                            • Promil03
                              Senior
                              • 10-2007
                              • 2833

                              #15
                              Skoro się parametry zmieniły to zapraszam tutaj: http://www.browar.biz/forum/showthre...ght=zmiana+piw
                              Przeczytaj proszę mój ostatni post.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎