Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2008.12.13 - II Opolskie Grudniowe Dni Porterowe

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23782

    2008.12.13 - II Opolskie Grudniowe Dni Porterowe

    Wstępnie się powtórzę nieposępnie za wstępniakiem z 2006r.:

    Ponieważ jam pies na portery, to w mej głowie zagrzechotał znowu pomysł zorganizowania imprezy o zabarwieniu... porterowym, po przerwie w 2007r. - drugiej z kolei. Chciałbym jednocześnie sprawdzić czy może poza porterami dojrzeli także jej uczestnicy a w szczególności prowadzący

    W programie byłoby oczywiście sporo miejsca na degustacje porterów z różnych zakątków kraju - tych z browarów komercyjnych a także z browarów domowych.

    Na razie jest to pomysł i w zależności od zainteresowania ze strony szanownych Forumowiczów mogłaby to być albo impreza domowa w opolskim przytułku **** (możemy ugościć do 15 osób, którym spanie na podłodze nie straszne) lub większa impreza w jednej z opolskich knajpek.

    W pierwszym przypadku zorganizowalibyśmy z Maggykiem przekrój polskich porterów butelkowych, no i portera z naszego przydomowego browaru Cztery Gwiazdki (jeszcze powinien się gdzieś znaleźć) - a przy wsparciu innych piwowarów domowych także portery z ich browarków (które najlepiej jakby dotarły na imprezę razem z piwowarami ).
    W przypadku drugim - pewnie dodatkowo doszłoby jeszcze coś z pipy.

    Wstępny i raczej jedyny sensowny termin to druga grudniowa sobota (13.XII.2008), czyli hm, jak na to nie patrzeć, rocznica wyprowadzania koksowników na ulice.

    Zapraszam teraz do klawiatur do smażenia deklaracji - a w grudniu do nas, do Opola

    Jakiś tam koszt będzie, ale jak można się domyślić nie wiem jaki.
    Last edited by ART; 13-10-2008, 23:40.
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • Marusia
    Senior
    • 02-2001
    • 20211

    #2
    Ja się wstępnie deklaruję, nie wiem, jak mąż
    www.warsztatpiwowarski.pl
    www.festiwaldobregopiwa.pl

    www.wrowar.com.pl



    Comment

    • slavoy
      Senior
      • 10-2001
      • 5052

      #3
      Wolne zaklepane. Jakieś archiwalne rarytasy by się znalazło, np. Porter Królewski...
      ...ale musi być szafa grająca! No i e-prezes!
      Dick Laurent is dead.

      Comment

      • piotry
        Oj tam, oj tam !
        • 08-2005
        • 761

        #4
        jako entuzjasta porterowy wstępnie rezerwuję miejsce obok lodówki (do spania ma sie rozumieć - mój materac ma wymiary 130x190x20 cm SxDxW)

        a wstępna rezewacja jest związana z tym, że moja druga połowa (ta leprza) jeszcze o tym nie wie i nie wiem jak zareaguje na spanie koło lodówki pelnej portera :/

        aha jeszcze tylko napiszę że nie mam za dużo porterów 'unikatowych', ale te co mam mogą być ciekawe mimo że komercyjne

        pozdrawiam
        piotry

        Comment

        • piotry
          Oj tam, oj tam !
          • 08-2005
          • 761

          #5
          no i sie posypało - nas nie będzie

          bo 13.12.2008 gra Illusion i Acid w hali a ze to prawdopodobnie jedyny taki koncert po latach to wybieram kiepskie piwo z dobrą muzą

          sorry że was zawiodłem - mam nadzieję że sie nie pogniewacie :/

          pozdrawiam
          piotry

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23782

            #6
            kilka porterów z Twojej kolekcji i jesteś rozgrzeszony
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • brloin
              Senior
              • 10-2002
              • 530

              #7
              hmmm... tak... no, ten tegez.... jakby tu sie wyrazić...

              Jako, że sam niedawno Admina mobilizowałem to reedycji zacnej imprezy, to nie muszę chyba zaznaczać, że zamierzam się pojawić. Z porterami u mnie obecnie krucho, ale jest czas, żeby to się zmieniło.

              W kalendarz wpisane.

              P.s. Występuje prawdpodobieństwo, że przybędę w towarzystwie.
              brloin; od Szczecina do Wrocławia

              Comment

              • kiszot
                Senior
                • 08-2001
                • 8081

                #8
                Adamie bo ci konkurencja rośnie.
                Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                So von Natur, Natur in alter Weise,
                Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                Comment

                • Sherman
                  Senior
                  • 09-2005
                  • 305

                  #9
                  Jako że ja również zachęcałem Arta do wznowienia tej imprezy dopisuję się do listy uczestników.
                  I rezerwuje sobie(jeśli są można) moje poprzednie miejsce spania, czyli kuchnię

                  Comment

                  • ART
                    mAD'MINd
                    • 02-2001
                    • 23782

                    #10
                    Czyli co moi drodzy, taka skromna frekwencja? To mi się nie będzie chciało nic szczególnego załatwiać, lokalu tyż
                    1. Marusia
                    2. Slavoy
                    3. Brloin
                    4. Brloin+1
                    5. Sherman
                    6. Maggyk
                    7. Art
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                    Comment

                    • brloin
                      Senior
                      • 10-2002
                      • 530

                      #11
                      Czyli co moi drodzy, taka skromna frekwencja? To mi się nie będzie chciało nic szczególnego załatwiać, lokalu tyż

                      1. Marusia
                      2. Slavoy
                      3. Brloin
                      4. Brloin+1
                      5. Sherman
                      6. Maggyk
                      7. Art
                      Być może Będzie jeszcze brloin +2. Jeśli kolega z Niemiec zdecyduje się zajrzeć w odpowiednim okresie do Polski. Jak tylko tak się stanie, obwieszczę. Jeśli tak się stanie, myślę, że możemy liczyć na kilka ciemnych, mocnych, niemieckich specyfików. Z kolei kolega liczy na puszki
                      brloin; od Szczecina do Wrocławia

                      Comment

                      • ART
                        mAD'MINd
                        • 02-2001
                        • 23782

                        #12
                        Spoko, każdy liczy jak umie, ja liczę na palcach Kolega niech przyjeżdża, najwyżej ułożymy go w stróżówce na parkingu strzeżonym gdyby miejsca brakło a ten zajechałby w ostatnim momencie.
                        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                        Comment

                        • Wiktoria
                          Senior
                          • 07-2003
                          • 796

                          #13
                          My się zgłaszaliśmy na giełdzie, ale jeśli trzeba niech będzie i tutaj:
                          8. Pepek
                          9. Wiktoria.

                          Comment

                          • ART
                            mAD'MINd
                            • 02-2001
                            • 23782

                            #14
                            wybaczcie, zaaferowałem się prezentem
                            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                            Comment

                            • e-prezes
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 19159

                              #15
                              10. e-prezes, ew. +1
                              Last edited by e-prezes; 22-10-2008, 09:26.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎