Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

7 Stern Brau, Märzen

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Ahumba
    Senior
    • 05-2001
    • 8962

    7 Stern Brau, Märzen

    Przywiezione z Wiednia z browarorestauracji 7 Stern Brau.
    Alkohol - 5,1%
    Ekstrakt - 13,5%
    Piana obfita, jak na zdjęciu. Dość długo się utrzymywała.
    Dość duża goryczka.
    Mam tylko wrażenie, że jest lekko "wywietrzałe". Termin przydatności mija dopiero 28 lutego, no ale podróż...... . Pewnie dlatego.
    Attached Files
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl
  • mackz
    Junior
    • 09-2009
    • 10

    #2
    Data przydatności do 1.10.09 to akurat wyciągnąłem z automatu w 7 Stern ale utrzymało zimno w trakcie transportu. Butelka zwykła bez porcelanowego zamknięcia. http://www.browar.biz/forum/attachme...1&d=1252353400

    tak zgadzam się z tą pianą rewelacja :]
    kolor raczej taki jasny bursztynowy
    w smaku taki nawet lekko słodkawy dopiero pod koniec czuć gorycz
    bardzo dobrze nagazowane

    4+ naprawdę wyśmienite

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9729

      #3
      Pite na miejscu w browarze pod koniec stycznia. Parametry się nie zmieniły.
      Piwo jest bursztynowe, lekko mętne. Porządna, kremowa, bardzo drobna i bardzo sztywna, dość wysoka i trwała piana.
      Pachnie słodem z karmelowym i piwnicznym śladem - podoba mi się! W smaku delikatnie słodowe, jakby ciut oleiste, w trakcie konsumpcji pojawia się łagodna goryczka, ale na języku pozostaje karmel .
      Znowu zaskakująco dużo gazu, ja rozumiem, że Austriacy wynegocjowali od Gazpromu dobrą cenę, ale bez przesady... . Nie pamiętam, czy piłem w firmowym kuflu, na pewno wafelki były. Można także kupić flaszkę 0,5 na wynos w maszynie.
      Pije się dobrze, moim zdaniem to niezbyt typowe marcowe (zwłaszcza przy austriackich standardach ), niemniej smaczne i treściwe.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎