Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Van Pur, Pilsener Super Mocne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23792

    Van Pur, Pilsener Super Mocne

    Piwo gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • wrednyhawran
    Senior
    • 07-2010
    • 1784

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Zaskakująco ładny, półciemny, ciemny bursztyn, klarowny. [4]
    Piana: Piany nie stwierdzono. Bedzie to widać na dołączonym zdjęciu. Być może zbyt mocno schłodziłem to piwo.- bonusowe pół punktu za podejrzenie mojej winy. [1.5]
    Zapach: Małointensywny, malinowo-chemiczny, trochę jak tani syrop malinowy rozcieńczony z wodą. Trzeba przyznać, że nie odrzuca, ale zapowiada bardzo słodkie piwo. [2.5]
    Smak: Nie pomyliłem się. Piwo jest słodkie jakby dodano do niego w/w soku malinowego. Odnajduję, o dziwo, w tym smaku jakąś przyjemność, ale chwilę potem dociera strasznie mocny intensywny i nieprzyjemny posmak alkoholu - przyjemnie rozgrzewa, ale też mocno wykrzywia. Miało byc 3,5 ale za finisz muszę obniżyć. Poza tym przez tą słodycz nie wiem czy dotrwam do końca. [2.5]
    Wysycenie: Zdecydowanie za wysokie. Piana wyparowała bąble buzują w szkle jak przy szampanie, mocno kłują w język. Inna sprawa, że przy mniejszym to piwo mogłoby być niewypijalne. Dlatego ocena neutralna. [3]
    Opakowanie: Typowa siermiężna pucha, bez podanego ekstraktu, za to dobrze informująca że jest to typowy mózgotrzep. Resztę będzie widać na zdjęciu. [2]
    Uwagi: Cena 2coś. Piwo depresyjne. Wali po głowie już po paru łykach. Cierpisz na bezsenność? Wypij to piwo duszkiem

    Moja ocena: [2.475]
    Last edited by wrednyhawran; 02-02-2011, 02:23.
    Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
    Małe Piwko Blog
    Małe Piwko Blog na facebooku
    Domowy Browar Demon

    Comment

    • wrednyhawran
      Senior
      • 07-2010
      • 1784

      #3
      No i fotka wedle obietnicy:
      Attached Files
      Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
      Małe Piwko Blog
      Małe Piwko Blog na facebooku
      Domowy Browar Demon

      Comment

      • Mibars
        Junior
        • 02-2010
        • 21

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Nieco ciemniejszy od popularnych lagerów, taki miedziany? [4]
        Piana: Bardzo dużo piany, która jednak momentalnie znika, a starałem się nalewać ostrożnie... [2]
        Zapach: Śmierdzi piwem! Taki zapach piwa, które zostało zostawione na wywietrzenie przez noc na imprezie Taki jakby ferment [2]
        Smak: Gorzko-słodka woda z wódką. Wali alkoholem niemiłosiernie, ma taki tępy, gorzki posmak, który szybko zanika i ustępuje miejsca procentom. Spodziewałem się jakiegoś chemicznego posmaku, więc nie jest zupełnie tragicznie, jednak nie wiem, czy przez to nie jest gorzej, bo z trudem idzie tototo wypić... Co ciekawe czasem pojawia się jakiś słodko-owocowy posmak... [1.5]
        Wysycenie: Duże, a nawet bardzo duże. Może to jakiś sposób na zabicie posmaku alkoholu? Zapewne ma ono również wpływ na to, że już po kilku łykach zaczyna uderzać do głowy [2.5]
        Opakowanie: Pucha, bez żadnych przetłoczeń, wzorków, niczego, większość jet po prostu czarna, na głównym planie wyeksponowano "zaletę" tego piwa, czyli 9% alkoholu. Rozbraja niemiecki napis "Gebraut und abgefüllt in der Brauerei", który oznacza po prostu "Warzone i rozlewane w browarze". Dobrze, że to napisali, myślałem, że w hucie [2]
        Uwagi: Postanowiłem na próbę kupić najbardziej podłe piwo, jakie można dostać w Realu - Niczego mocniejszego i tańszego, od tego wynalazku nie znalazłem. W smaku jest ohydne, choć na nieco inny sposób, niż się tego spodziewałem, okropnie uderza do głowy, ale chyba o to właśnie chodzi w tego typu żulerskich wynalazkach.

        Podziwiam ludzi, którzy to piją - Ja na siłę w siebie tototo wmuszam, bo szkoda wylać, chyba na tym zakończę mój plan zapoznania się z żulerskimi browarami...

        Moja ocena: [1.925]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎