Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Van Pur, Tesco Strong Lager

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23792

    Van Pur, Tesco Strong Lager

    Piwo gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: typowy złocisty, nawet ładny choć jak na mocne piwo powinien mieć ciemniejsza barwę [4]
    Piana: mierna, drobna, zaraz po nalaniu "rozkłada się", osadza się drobnymi krzaczkami na szkle [2.5]
    Zapach: raczej nie jest przyjemny, mocny zapach fermentacji z małą domieszką metalowego czynnika [2.5]
    Smak: słodowa goryczka, można wręcz powiedzieć - ulepek, tylko to czuje w tym piwie, do tego metaliczny posmak, dość treściwe [2.5]
    Wysycenie: co do nasycenia nie mam żadnych obiekcji, jak dla mnie bez zarzutu [5]
    Opakowanie: kiepski design "tescowy" - http://www.browar.biz/kolekcjonerstwo.php [2]
    Uwagi: Nie da się tego pić, przynajmniej ja nie mogę, piwo z gatunku tych co wchodzą zbyt szybko do głowy, połowa puszki zasiliło zlew

    Moja ocena: [2.675]
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • wrednyhawran
      Senior
      • 07-2010
      • 1784

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Ciemne złoto, taki jak trzeba, trochę mętny. [4]
      Piana: Dosyć grubobąnelkowa, średniotrwała, niezbyt burzliwa, średniogęsta. Przeciętna, ale utrzymuje się jakiś czas. [3]
      Zapach: Trochę słodu, trochę chlebowości, ale przede wszystkim jakaś chemia. [3]
      Smak: Na pierwszym planie niezbyt przyjemna słodycz, trochę sztuczna. Do tego dochodzi metaliczność i niemiła goryczka. Po paru łykach zaczyna pojawiać się alkohol i jakaś chemiczna kwaskowość. Zacząłem się zastanawiać, czy nie zutylizować tego piwa. [2.5]
      Wysycenie: Poprawne, przeciętne. [3.5]
      Opakowanie: TESCOWA puszka, mało ciekawa. nie podano ekstraktu, a nawet producenta (sic!) [1.5]
      Uwagi: Piwo, które po dwuch łykach odbiera ochotę do dalszej konsumpcji. Jeśli ktoś chciałby znienawidzić piwo to POLECAM!

      Moja ocena: [2.8]
      Last edited by wrednyhawran; 11-02-2011, 14:30.
      Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
      Małe Piwko Blog
      Małe Piwko Blog na facebooku
      Domowy Browar Demon

      Comment

      • wrednyhawran
        Senior
        • 07-2010
        • 1784

        #4
        Zgrałem fotkę, więc dorzucam.
        Attached Files
        Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
        Małe Piwko Blog
        Małe Piwko Blog na facebooku
        Domowy Browar Demon

        Comment

        • Twilight_Alehouse
          Chmielowisko.pl
          • 06-2004
          • 6310

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Ciemne złoto, pasuje do domniemanego ekstraktu. [4]
          Piana: Wysoka, opada do grubej warstwy, ładnie osiada na ściankach. [4]
          Zapach: Kukurydza, warzywa, mdląca słodowość. Nieciekawy. [2]
          Smak: Mdląca słodycz, ulepkowatość, posmaki starej, brudnej szmaty, lekka kwaskowatość i paskudna metaliczność. Paskudztwo. [2]
          Wysycenie: Dobre. [4]
          Opakowanie: Brzydka tescowa puszka, brak informacji o producencie. [2]
          Uwagi: Paskudztwo, dopiłem do połowy.

          Moja ocena: [2.4]

          Comment

          • wrednyhawran
            Senior
            • 07-2010
            • 1784

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wrednyhawran Wyświetlenie odpowiedzi
            Piwo, które po dwuch łykach odbiera ochotę do dalszej konsumpcji. Jeśli ktoś chciałby znienawidzić piwo to POLECAM!

            Moja ocena: [2.8]
            Właśnie sobie czytałem moją recenzję i zauważyłem jakiegoż pięknego byka zasiałem
            Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
            Małe Piwko Blog
            Małe Piwko Blog na facebooku
            Domowy Browar Demon

            Comment

            • chris1985
              Senior
              • 07-2011
              • 227

              #7
              Piwo poziomu Barley Strong czy VIP z biedronki , niesmaczne i przede wszystkim nie pozostawi po sobie zadnych wspomnień. Wypic sie ta slodowa ciecz da, pod warunkiem że sie ja wlewa prosto do gardla. Ja wiecej po to piwo nie siegne.
              Tylko moje piwo mnie rozumie...

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎