Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mapa sklepów piwnych oraz sklepów posiadających ciekawe piwa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • lzkamil
    kierowca bombowca
    • 01-2003
    • 3611

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lzkamil Wyświetlenie odpowiedzi
    Jedna kwestia z mojego łódzkiego podwórka. Widzę że jest firmowy sklep Browarów Łódzkich na Północnej, to można pewnie i dodać na Nawrot i Lipowej, nie pamiętam czy jeszcze jakieś są teraz otwarte (na Orlej i Wróblewskiego niestety zamknięte).
    Czy zgodnie z Twoją zasadą sklep żeby był na mapie musi mieć swój osobny temat na forum? Jak tak to założę temat o Nawrot bo na pewno wiem że działa (...)
    Już jest.
    Lepszy jabol pod okapem
    niż GŻ, CP i KP !


    Kompania Piwowarska obcięła Żubrowi rogi i jaja.

    Wspieraj swój Browar - zostań Premium-Użytkownikiem!

    Moja pierwsza literka to małe L a nie duże I :)

    Comment

    • abernacka
      Senior
      • 12-2003
      • 10837

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pedro4d Wyświetlenie odpowiedzi
      (...)Osobiście szukałem w Janowie dwukrotnie (i za każdym razem bezskutecznie) sklepu, w którym mógłbym nabyć tamtejsze piwo. (...)

      Raczysz żartować!? „Janow” jest w ofercie prawie każdego sklepu w Janowie lubelskim. Chyba, że byłeś tam roku temu, to faktycznie ta sztuka mogła ci się nie udać z prostej przyczyny, browar miał przestój technologiczny.
      Piwna turystyka według abernackiego

      Comment

      • delvish
        Senior
        • 11-2004
        • 3508

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
        „Janow” jest w ofercie prawie każdego sklepu w Janowie lubelskim.
        W stałej ofercie może i tak, ale mnie zdarzyło się w tym roku już dwukrotnie, że w janowskich sklepach, w których Janów najczęściej bywa, jak np. alkoholowym na Bialskiej, nie było go.
        "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
        (Frank Zappa)

        "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

        Comment

        • abernacka
          Senior
          • 12-2003
          • 10837

          #19
          W takim układzie jedzie się do browaru i się zakupuje tyle skrzynek z Janowem na ile masz ochotę.
          Piwna turystyka według abernackiego

          Comment

          • delvish
            Senior
            • 11-2004
            • 3508

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
            W takim układzie jedzie się do browaru i się zakupuje tyle skrzynek z Janowem na ile masz ochotę.
            Tak właśnie do tej pory robiłem. Kolega pytał jednak o sklep, a nie o knajpę
            "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
            (Frank Zappa)

            "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

            Comment

            • abernacka
              Senior
              • 12-2003
              • 10837

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika delvish Wyświetlenie odpowiedzi
              Tak właśnie do tej pory robiłem. Kolega pytał jednak o sklep, a nie o knajpę
              Nie miałem na myśli przybrowarnianej knajpy a browar.
              Ps. Transakcji dokonuje się w dziale handlowym. Otrzymuje się pokwitowanie, magazynier wydaje towar. Proste? Proste!
              Last edited by abernacka; 02-06-2009, 14:48.
              Piwna turystyka według abernackiego

              Comment

              • Seta
                Piję piwo
                • 10-2002
                • 6964

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                Proste? Proste!
                No chyba że jest łikend lub wieczór...
                Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                Comment

                • abernacka
                  Senior
                  • 12-2003
                  • 10837

                  #23
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta Wyświetlenie odpowiedzi
                  No chyba że jest łikend lub wieczór...
                  Będąc w "łikend" lub późnym popołudniem w Janowie Lubelskim idzie się do przybowarnianej karczmy na Janowa z beczki.
                  Piwna turystyka według abernackiego

                  Comment

                  • Seta
                    Piję piwo
                    • 10-2002
                    • 6964

                    #24
                    a jak do tego się ma to
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                    Nie miałem na myśli przybrowarnianej knajpy
                    :P
                    Dobra dajmy pokój tej "dyskusji"...
                    Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                    Comment

                    • Pendragon
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 13949

                      #25
                      Fajnie, że ktoś podjął temat, który sam zacząłem robić późną zimą, ale przerwałem na czas jakiś i teraz już nie muszę kończyć

                      Proponuję wykorzystać w takim układzie mój pomysł i do opisu dodać jakie mniej więcej piwa można zakupić w sklepie. Oczywiście tylko te niszowe, lub niedostępne w danym rejonie kraju.

                      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                      Comment

                      • abernacka
                        Senior
                        • 12-2003
                        • 10837

                        #26
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta Wyświetlenie odpowiedzi
                        a jak do tego się ma to
                        (...)
                        A tak się ma, do postu kolegi Delvisha.
                        Piwna turystyka według abernackiego

                        Comment

                        • pedro4d
                          Senior
                          • 01-2004
                          • 102

                          #27
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                          Raczysz żartować!? „Janow” jest w ofercie prawie każdego sklepu w Janowie lubelskim. Chyba, że byłeś tam roku temu, to faktycznie ta sztuka mogła ci się nie udać z prostej przyczyny, browar miał przestój technologiczny.
                          Byłem w ubiegłym roku w Janowie dwukrotnie - najpierw w weekend majowy, później we wrześniu. Za każdym razem była to niedziela, więc zarówno browar, jak i przybrowarniana knajpa były zamknięte a w żadnym spośród kilku odwiedzonych przeze mnie sklepów lokalnego piwa nie mieli. We wcześniejszych latach Janowa zanabywałem w Zwierzyńcu ale niestety przed rokiem tamtejsze źródełko "wyschło", stąd moje poszukiwania bezpośrednio w Janowie.

                          Comment

                          • abernacka
                            Senior
                            • 12-2003
                            • 10837

                            #28
                            We wrześniu browar miał przestój, a co do maja no cóż może chwilowa przerwa w dostawach. Będąc ostatnio w lutym dosłownie w jednym sklepie, który odwiedziłem w Janowie nie miał w ofercie Janowa, co zresztą potwierdzili mi w browarze.
                            Piwna turystyka według abernackiego

                            Comment

                            • chemmobile
                              Senior
                              • 03-2009
                              • 2168

                              #29
                              Seta, pedro4d
                              Jak już pisałem dla mniejszych miejscowości nie widzę problemu, aby zastosować łagodniejsze kryteria. Doskonale Was rozumiem. Natomiast nie chcę rezygnować z zasady zamieszczania tylko sklepów opisanych na forum. Na mapie zamieszczone są dane adresowe, a najważniejsza treść – opis i asortyment – znajdują się na forum. Chociaż zastanawiam się czy nie zrobić wyjątku dla sklepów firmowych browarów (przypadek Browarów Łódzkich). W temacie marketów; zgadzam się, że takie przybytki łatwo samemu znaleźć, ale tylko niektóre z nich są warte „odnalezienia”. Przykład: Poznań; jak na dość duże miasto zaznaczone są dwa piwne sklepy, reszta to „Piotry i Pawły” oferujące z reguły szerszy asortyment niż większość marketów.

                              Pendragon
                              Asortyment bywa zmienny, zamieszczanie oraz aktualizacja takich informacji na mapie byłaby dla mnie tytanicznym wysiłkiem Pracując na etacie i mając dużo innych obowiązków na głowie prawdopodobnie nie byłbym w stanie podołać zadaniu. Dlatego każda lokalizacja posiada link do własnego wątku na forum, gdzie można znaleźć info nt. asortymentu.
                              Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
                              Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

                              Comment

                              • chemmobile
                                Senior
                                • 03-2009
                                • 2168

                                #30
                                Przeczytałem wątki "Sklepy z piwem" m.in. z ostatnim postem datowanym na listopad 2009. Naniesiono na mapę następujące lokalizacje:

                                Katowice, Ks. Piotra Skargi 6, Carrefour Express
                                Biłgoraj, ul. Wacek-Wasilewskiej; na razie bez własnego wątku na forum
                                Łódź, Nawrot 88, Browary Łódzkie S.A. Sklep Firmowy nr 4
                                Kraków, Kącik 1, Wstąp
                                Płock, ul. Wyszogrodzka 144 (Galeria Wisła) - Piotr i Paweł
                                Kraków, Długa 74, Świat Piwa i Alkoholi Baryłeczka
                                Kraków, Al. Pokoju 44, Carrefour (Plaza)
                                Białystok, Zwierzyniecka, sklep "Akademicki"
                                Poznań, Majakowskiego 345, sklep spożywczy
                                Warszawa, Skarbka z Gór 130, lok. 2, Moby Dick
                                Warszawa, Skarbka z Gór 130, lok. 1, Daniluk - alkohole i słodkości
                                Łódź, Łagiewnicka 118, Sklep sieci 34
                                Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
                                Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎