Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Amber, Karo

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23782

    Amber, Karo

    Piwo gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • Baard
    Senior
    • 01-2010
    • 316

    #2
    Kolor- ciemna słomka, klarowny
    Piana- na początku urosła do 1,5cm, szybko jednak zredukowała się do obrączki
    Zapach- słabiutki, przeważają "aromaty" kartonowe, gdzieś w tle lekki chmiel
    Smak- pierwszy łyk i.... chęć wyplucia, kwaśny i strasznie gorzki do tego jeszcze trochę metaliczny, po czasie lekko słodowo-chmielowy
    Wysycenie- na początku bąbelki ostro pną sie do góry, z czasem zanika prawie zupełnie
    Opakowanie- biała konserwa, brak ekstraktu, prosta grafika bez zbędnych udziwnień
    Uwagi- zakupione w netto za 1.89zł zapewne po raz pierwszy i ostatni. Teoretycznie wypijalne w praktyce hmmmm... dla piwnych masochistów.

    Comment

    • Poznaniak
      Member
      • 10-2002
      • 84

      #3
      Może to była jakaś trefna warka? "Moje" karo nie zachwycało, ale nie wzbudzało też takiego obrzydzenia. Piana - owszem, opadła, ale po kilku minutach. Zapach piwa określiłbym jako słodowo-owocowo-alkoholowy, w smaku alkohol też był wyczuwalny, ale nie w stopniu nachalnym. Smak ogólnie na kolana nie powalał, ale budził też obrzydzenia - taki tam przeciętny pils, nie gorszy i nie lepszy od masówki. Na pewno przydało by się trochę więcej gazu. Podsumowując: piwo do wypicia przy kopaniu ogródka, na budowie, przy naprawie auta itp., ale nie do delektowania się.

      Comment

      • Mario_Lopez
        Senior
        • 08-2009
        • 991

        #4
        Nie jest źle, jest goryczka, jest słodowość, alkohol nie zbyt wyczuwalny (na szczęście), nie jest to dzieło sztuki ale da się wypić bez większego wysiłku. Zakupione w Netto za 1,69
        Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie
        Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie...


        EBE EBE

        Comment

        • Kwadri
          Senior
          • 10-2009
          • 1216

          #5
          Próbowałem je z jakieś 2 miechy temu zaraz po Remusie i moim zdaniem to te same piwa. Niestety ostatnio nie widuje już w Netto, a szkoda bo w cenie ok. 1,70 wypadał całkiem przyzwoicie.
          www.lkschmielowice.futbolowo.pl

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎