Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Namysłów, Two Axes

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23782

    Namysłów, Two Axes

    Piwo gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • donut
    Junior
    • 02-2009
    • 7

    #2
    Piwo godne polecenia, wypróbowane przeze mnie do tej pory raz, aczkolwiek na pewno nie ostatni.

    Comment

    • robox
      = kapslarz =
      • 11-2002
      • 8188

      #3
      Napisz chociaż, czy zakupione piwo było w butelce czy puszce, bo jak w butelce to zacznę się rozglądac.
      Last edited by robox; 06-07-2009, 08:53.

      Comment

      • donut
        Junior
        • 02-2009
        • 7

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox Wyświetlenie odpowiedzi
        Napisz chociaż, czy zakupione piwo było w butelce czy puszce, bo jak w butelce to zacznę się rozglądac.
        dostępne narazie w puszce.

        Comment

        • Jarek75
          Junior
          • 07-2009
          • 5

          #5
          Piwo zakupione w puszce za 2,90 zł w Warszawie na Targówku - sklep TOP Market, potwierdzam, że godne polecenia, bogate w smaku i pełne, smakiem lekko przypomina piwa dubeltowe (oczywiście, moc i barwa nie ta sama), ale takie jest pierwsze wrażenie

          Comment

          • Czapayew
            Senior
            • 10-2002
            • 1966

            #6
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Burstynowy, bardzo przyjemny dla oka [4.5]
            Piana: Gęsta, wonna, długo się utrzymująca [5]
            Zapach: Delikatnie słodowy, zachęcający [4.5]
            Smak: Delikatna goryczka z wyraźnym słodowym akcentem. Smak nie zmienia się do ostatneigo łyka [5]
            Wysycenie: Dobre [4]
            Opakowanie: Browar Namysłów zrobił puszkę lekko "heinekenowatą", co jednak należy zaliczyć na plus. Nie jest to kolejne piwo z owalowatą etykietą. Szkoda, że tylko puszka... [4.5]
            Uwagi: Piwko zakupione w sklepie "Karolinka" w Kudowie-Zdrój. Smakowało baaardzo. Trzeba poszukać w bliższych okolicach.

            Moja ocena: [4.725]
            "W winie jest mądrość, w piwie siła, a w wodzie są tylko bakterie"

            www.zamkoszlaki.com
            www.piwnekapsle.net

            Comment

            • Pancernik
              Senior
              • 09-2005
              • 9729

              #7
              Ocena z ARTomatu

              Kolor: Jasnozłoty, słoneczny wręcz. [4]
              Piana: Drobna, biała, niezbyt trwała, ładnie osiada na szkle. [3.5]
              Zapach: Hm, w zasadzie oprócz słabego zapachu chmielu niczego więcej nie wyczułem. Nie wyczułem też puszki, co jest plusem dodatnim . [3.5]
              Smak: Kwaskowata, orzeźwiająca goryczka przyjemnie zbilansowana słodem. Całkiem sympatyczne. [3.5]
              Wysycenie: Spore, wyczuwalne i widoczne, dobrze dopasowane do charakteru piwa. [4]
              Opakowanie: Zielono-biała puszka i czerwona "gwiazda" nawiązują (chyba świadomie...?) do H. Nie chwytam sensu nazwy. Ogólnie dizajn estetyczny i dopracowany, [4]
              Uwagi: Całkiem fajny lager do niejednokrotnego wypicia.
              Mam wrażenie, że pakowanie go w puszki, nieco nachalne upadabnianie opakowania do H. oraz nazwa w języku zagranicznym mają trafić do (za przeproszeniem) targetu, zafiksowanego na "piwa z Baltony"... .

              Moja ocena: [3.575]

              Comment

              • CLG
                Junior
                • 11-2002
                • 1

                #8
                Ocena z ARTomatu

                Kolor: Tak jak w moich wzorcach, nie za jasne i nie za ciemne. [5]
                Piana: Gęsta i tsabilna [5]
                Zapach: Rewelacja, pełnia chmielu aromatycznego [5]
                Smak: Czysty, klarowny bez obcych posmaków. Dla mnie SUPER. [5]
                Wysycenie: Dobrze nasycone, ładne perlenie w szkle [5]
                Opakowanie: Puszka nie jest najlepszym opakowaniem dla piwa premium. Grafika OK zciąga wzrok i doszukujemy się różnic pomieży tym opakowaniem a innymi podobnymi. [4.5]
                Uwagi: Bardzo dobre!!!!!!!!!!!, zbalansowane w smaku piwo. Napewno PREMIUM. Szkoda, że na razie tylko w puszce.

                Moja ocena: [4.975]
                CLG

                Comment

                • kopyr
                  Senior
                  • 06-2004
                  • 9475

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika CLG Wyświetlenie odpowiedzi
                  Grafika OK zciąga wzrok i doszukujemy się różnic pomieży tym opakowaniem a innymi podobnymi. [4.5]
                  Uwagi: Bardzo dobre!!!!!!!!!!!, zbalansowane w smaku piwo. Napewno PREMIUM.
                  Post dnia!
                  blog.kopyra.com

                  Comment

                  • jacer
                    Senior
                    • 03-2006
                    • 9875

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
                    Post dnia!
                    No co chcesz, chłop w marketingu robi.
                    Milicki Browar Rynkowy
                    Grupa STYRIAN

                    (1+sqrt5)/2
                    "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                    "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                    No Hops, no Glory :)

                    Comment

                    • petrus33
                      Gość
                      • 01-2008
                      • 888

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika CLG Wyświetlenie odpowiedzi
                      Kolor: Tak jak w moich wzorcach, nie za jasne i nie za ciemne. [5]
                      Piana: Gęsta i tsabilna [5]
                      Zapach: Rewelacja, pełnia chmielu aromatycznego [5]
                      Smak: Czysty, klarowny bez obcych posmaków. Dla mnie SUPER. [5]
                      Wysycenie: Dobrze nasycone, ładne perlenie w szkle [5]
                      Opakowanie: Puszka nie jest najlepszym opakowaniem dla piwa premium. Grafika OK zciąga wzrok i doszukujemy się różnic pomieży tym opakowaniem a innymi podobnymi. [4.5]
                      Uwagi: Bardzo dobre!!!!!!!!!!!, zbalansowane w smaku piwo. Napewno PREMIUM. Szkoda, że na razie tylko w puszce.

                      Moja ocena: [4.975]
                      A ja myślałem, że wszystkie dzieci już poszły do szkół
                      Więcej błędów w pisowni, niż treści !!!
                      W ogóle nie zrozumiałem tego postu.

                      Comment

                      • Pancernik
                        Senior
                        • 09-2005
                        • 9729

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika CLG Wyświetlenie odpowiedzi
                        Piana: Gęsta i tsabilna [5]
                        No co, nie słyszałeś o takiej kapeli? Na koncertach się krzyczało: "Te-re-sa!!!"

                        Comment

                        • franekf
                          Senior
                          • 06-2004
                          • 944

                          #13
                          Przypadkiem natrafiłem ostatnio, zobaczyłem ze namysłów i że za 1,99, więc wziąłem na próbę
                          Piana jak na polskie warunki całkiem niezła - gęsta i całkiem trwała, nagazowanie niezbyt mocne, nie drażni. Zapach też przyjemny - jakby chmielowo-ziołowy, bez żadnych nieprzyjemnych wtrąceń.
                          Pije się bardzo przyjemnie - to co pisali Przedpijcy - sporo chmielowo-trawiastych aromatów w połączeniu ze słodem, wyraźna goryczka - naprawde solidne piwo, do masowego spożycia.
                          Szkoda tylko, że z puchy, no i nie za bardzo wiem, o co chidzi z tą nazwą?
                          Birofilia Trapistów poszukiwane - sprawdź co mam
                          http://mojedegustacje.blogspot.com/ - mój blog o alkoholach; ostatni wpis - Królewskie Porter
                          Piwny Janusz bez Teku

                          Comment

                          • kopyr
                            Senior
                            • 06-2004
                            • 9475

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika franekf Wyświetlenie odpowiedzi
                            Przypadkiem natrafiłem ostatnio, zobaczyłem ze namysłów i że za 1,99, więc wziąłem na próbę
                            Piwo marki Premium za 1,99zł. W puszce. Buahhaha.
                            Ale recenzja obiecująca, szkoda tylko, że w konserwie.
                            blog.kopyra.com

                            Comment

                            • franekf
                              Senior
                              • 06-2004
                              • 944

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
                              Piwo marki Premium za 1,99zł. W puszce. Buahhaha.
                              Ale recenzja obiecująca, szkoda tylko, że w konserwie.
                              Akurat było w promocji, nie wiem, ile kosztowało normalnie, 1,99 to całkiem przyzwoita cena Tylko nie zaczynajmy kolejnej dyskusji o cenach i o tym, ile to powinno kosztować
                              Jak bedzie w butli i będzie kosztować około 2,5-3 zł, to - przynajmniej dla mnie - stanie się dobrym piwem "masowego spożycia" i dobrą alternatywą np. dla łomży expot, która swoja drogą już chyba nie jest tak dobra, jak chocby 2 lata temu...
                              Birofilia Trapistów poszukiwane - sprawdź co mam
                              http://mojedegustacje.blogspot.com/ - mój blog o alkoholach; ostatni wpis - Królewskie Porter
                              Piwny Janusz bez Teku

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎