Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kocour Varnsdorf, Weizen Limette

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • grew
    Senior
    • 05-2009
    • 766

    Kocour Varnsdorf, Weizen Limette

    Piwo pszeniczne, kvasnicove, o smaku limonki.

    Minipivovar Kocour zawsze pociągał mnie swoimi produktami, a zaczęło się od wizyty w Browarku i poszukiwaniu czegoś nowego, acz smacznego Dlatego cały szczęśliwy sięgnąłem po ten, nowy dla mnie, produkt.

    Piwo wspaniale nadaje się na upalne dni, skutecznie gasi pragnienie. Zapach jest bardzo ciekawy: czuć cytrusową limonkę i nutę przenicy Kolor ciemnej słomy (piwo niefiltrowane). Piana zniknęła szybko, nagazowanie w sam raz.

    W smaku czuć wyraźnie limonkę, ale pszenica nie ginie - wyostrza się po wzięciu łyka

    Rozlewana do PET'a 1L, cena takiegoż 14pln. Wraz z nim zakupiłem także: Weizena bananowego, Weizena bez dodatków, Tmavego lezaka oraz Stouta - wszystkie z Kocoura Był jeszcze wiśniowy i svetly lezak. Postaram się przedstawić opisy w kolejnych wątkach. Alkohol 4,7%

    Baza bardzo mi odpowiada, ten mix również. Wszystkim dla odmiany polecam spróbować
  • danhaj
    Senior
    • 04-2010
    • 619

    #2
    Pozostaje tylko miec nadzieję, że wróci do oferty Kocoura to piwo, Weizen Banana oraz Tokajske . Może bliżej lata się to ziści. Tak czy owak chyba napiszę do właściciela maila z prośbą o przemyślenie sprawy
    Wycieczki do czeskich browarów (z Krakowa)

    www.czechforum.pl

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎