Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rybnik, TAB Premium Strong

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Piwofil
    Senior
    • 01-2002
    • 907

    Rybnik, TAB Premium Strong

    Warzone w Rybniku i sprzedawane jako najtańszy produkt za 1,75zł.
    Alkohol 7,8%, ekstrakt 15,1.
    Niczego szczególnego się nie spodziewałem, a tu w miarę miłe zaskoczenie.
    Pianka ładna, troszkę za szybko znika.
    Barwa odpowiednia, złocista, nawet ładna.
    Gazu w sam raz, nie za dużo, nie za mało.
    A smaku zupełnie dobre, dla mnie sporo lepsze niż zwykły TAB. Ma lekki słodowy posmak, ale nie zraża on, do tego właściwie nie czuć alkoholu. Można to piwo wypić bez najmniejszych problemów.
    www.plhaft.prv.plPiwo to to co powoduje radość w moim życiu, napędza mnie do działania i jest moją motywacją. Jedynie kobiety są lepsze od niego :DD
  • adam16
    Senior
    • 02-2001
    • 9865

    #2
    O innym Tabie pisanotutaj
    A tego nie znam
    Last edited by adam16; 09-06-2002, 19:28.
    Browar Hajduki.
    adam16@browar.biz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

    Comment

    • pjenknik
      • 08-2001
      • 3388

      #3
      Nabyte w jakimś markecie, niestety w puszce.
      Co można zarzucić temu piwu? Krótka pianę, strasznieszybko staje się dziurawa i znika. Jest dość gruboziarnista, ma ładny kolor, lekko żółtawy.
      Zapach i smak - zbyt dużo w nim alkoholu.
      Ogólnie moja ocena 3+
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Comment

      • kiszot
        Senior
        • 08-2001
        • 8081

        #4
        Można jeszcze dodać,że warzone jest w Rybniku który jest własnością Strzelca.A rozlewane jest w Słomnikach.Jak chyba wszystkie piwa Strzelca.
        Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
        1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

        Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
        Mein Schlesierland, mein Heimatland,
        So von Natur, Natur in alter Weise,
        Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
        Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

        Comment

        • adam16
          Senior
          • 02-2001
          • 9865

          #5
          adam16 napisał(a)
          O innym Tabie pisanotutaj
          A tego nie znam
          Już go poznałem.
          Puszka 0,5l za 2,49zł. Nie warte tej ceny. Poza ładnym kolorem, brak jakichkolwiek innych atutów. Zbyt dużo alkoholu w zapachu i smaku, tak jak pisze pjenknik.
          Mnie nie smakuje.
          Browar Hajduki.
          adam16@browar.biz
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

          Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

          Comment

          • Piwofil
            Senior
            • 01-2002
            • 907

            #6
            adam16 napisal/a

            Już go poznałem.
            Puszka 0,5l za 2,49zł. Nie warte tej ceny. Poza ładnym kolorem, brak jakichkolwiek innych atutów. Zbyt dużo alkoholu w zapachu i smaku, tak jak pisze pjenknik.
            Mnie nie smakuje.
            U mnie do niedawna też było tylko w puszkach, ale jakiś czas temu pojowiły się butelki

            Ja jakoś tego alkoholu nie mogłem wyczuć, chyba zrobie ponowny test.
            www.plhaft.prv.plPiwo to to co powoduje radość w moim życiu, napędza mnie do działania i jest moją motywacją. Jedynie kobiety są lepsze od niego :DD

            Comment

            • kiszot
              Senior
              • 08-2001
              • 8081

              #7
              pojawił się w nowej szacie graficznej.Oczywiście w szkle.
              Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
              1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

              Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
              Mein Schlesierland, mein Heimatland,
              So von Natur, Natur in alter Weise,
              Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
              Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

              Comment

              • Pogoniarz
                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                • 02-2003
                • 7971

                #8
                Butelka typu Euro-bezzwrotna!Brak ekstraktu?alk.do 7%obj.
                Piwo nawet dobre.
                Gazu maluteńko
                Piana ładna ,ale krótkotrwała
                Barwa jak na stronga jasna(bursztynowa)
                Zakupione w sieci Chata Polska 1.98 pln.


                Prawie jak Piwo
                SZCZECIN

                Comment

                • becik
                  Senior
                  • 07-2002
                  • 14999

                  #9
                  no to lejemy...barwa jasna ale nie słomkowa, klarowność zupełna, mierne nasycenie CO2 jednak cały czas "cos tam" do góry leci, piana na poczatku duza, obfita, znika w zastraszającym tempie, zeby po kilku minutach przedstawić na powierzchni fragment mapy wysp Pacyfiku, zapach...tzeba prawie wsadzic noc, zeby cos wyczuć, a to co się czuje odrzuca, przypomina wejście do piwnicy...smak - kwaskowato cierpko - pleśniowaty, odrzucający, butelka bezwrotna - typ euro 0.5l, kapsel gładki, etykieta i szata graficzna rysunkowe, jak na piwo brzydka; ogólnie NIE POLECAM

                  Moja ocena: [1.75]
                  Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                  Comment

                  • grzech
                    Senior
                    • 04-2001
                    • 4592

                    #10
                    Nabyty w Championie na Rejtana w Rzeszowie. Prod. Rybnik, napełniane Brok-Strzelec Słomniki.
                    Piana biała, dość dobrze się trzymająca, nasycenie CO2 w porządku. W porównaniu z w.w. ocena u mnie leciało i to sporo. Kolor dość jasny słomkowy. Zapach istotnie mało intensywny. Smak lekko słodkawy z chmielową ostrością, stonowany mało intensywny. Biorąc pod uwagę niską cenę, to nawet dobre piwo, choć bez fajerwerków.

                    Moja ocena: [3.3]

                    Comment

                    • bury_wilk
                      Senior
                      • 01-2004
                      • 2655

                      #11
                      Przeczytałem poprzednie recenzję i muszę powiedzieć, że moje piwo do niech nie bardzo przystaje. Moze miałem szczęście, ale było wcale niezłe.
                      Kolor, jasno złoty, za jasny nawet jak na pilsa, a to ma być strong...
                      Piana bardzo dobra, gęsta, biała, średnioziarnista, bardzo trwała.
                      Nasycenie średnie na jeża, tzn pęcherzyków dość dużo, ale do zniesienia, a wielkość ich średnio -większa.
                      Zapach średniointensywny, słodkawo -owocowy, przyjemny.
                      Smak całkiem, całkiem. Dość bogaty, z wyraźnym chmielem, goryczką i posmakiem słodu. W tle nuta owocowa. Co ciekawe nieźle grzeje w przełyk, jakby to było przynajmniej mocniejsze wino (?).
                      Opakowanie może mało wymyślne, ale nietypowa grafika i kolorystyka wyróżnia je z tłumu i prowokuje choć do sprubowania.
                      Ogólnie wcale, wcale.

                      Moja ocena: [3.775]
                      Lubię kiedy się zieleni
                      Lubię jak się piwo pieni...

                      ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

                      Comment

                      • piecyk_gazowy
                        Senior
                        • 05-2004
                        • 124

                        #12
                        Zakupione dzis(nie poraz pierwszy i nie ostatni) co tu duzo mowic ja dla mnie dosslownie rewelacjia moj nr 1 na rynku piwo posiada moc smak rewelacyjan cena 1.99 za litrmocnego piwka i w dodatku bardzo poreczna plastikowa utelka naprawde za niewielka cene moze naprawde dobrze zakolysac polecam wzystkim piwoszom
                        !!!! Fuck you prototypy!!!!

                        Comment

                        • Borysko
                          Senior
                          • 02-2004
                          • 1144

                          #13
                          Niestety wadą piwa jest negatywny wpływ na ośrodek mózgu odpowiedzialny za ortografię, gramatykę i interpunkcję

                          Comment

                          • Rolek
                            Senior
                            • 08-2001
                            • 1038

                            #14
                            piecyk_gazowy wybełkotał
                            Zakupione dzis(nie poraz pierwszy i nie ostatni) co tu duzo mowic ja dla mnie dosslownie rewelacjia moj nr 1 na rynku piwo posiada moc smak rewelacyjan cena 1.99 za litrmocnego piwka i w dodatku bardzo poreczna plastikowa utelka naprawde za niewielka cene moze naprawde dobrze zakolysac polecam wzystkim piwoszom
                            Jak się domyślam, tę świetną recenzję wystawiłeś zaraz po konsumpcji? No i na jednej poręcznej butelce pewnie się nie skończyło? Widzisz Piecyk, świat nie kończy się na plastikowych Mózgojebach. Odstaw na chwilę te procenty, wyjdz z psem na spacer, odetchnij świeżym powietrzem, uruchom pudełko na oczy i zastanów się nad sobą.
                            Tu nikomu nie zaimponujesz ilością wypitych pseudopiw, ani swoimi błyskotliwymi i tak wiele wnoszącymi komentarzami.
                            Pamiętaj - jak Cię widzą, tak Cię piszą.

                            Comment

                            • Makaron
                              Senior
                              • 08-2003
                              • 2107

                              #15
                              Rolek napisał(a)
                              Jak się domyślam, tę świetną recenzję wystawiłeś zaraz po konsumpcji? No i na jednej poręcznej butelce pewnie się nie skończyło? Widzisz Piecyk, świat nie kończy się na plastikowych Mózgojebach. Odstaw na chwilę te procenty, wyjdz z psem na spacer, odetchnij świeżym powietrzem, uruchom pudełko na oczy i zastanów się nad sobą.
                              Tu nikomu nie zaimponujesz ilością wypitych pseudopiw, ani swoimi błyskotliwymi i tak wiele wnoszącymi komentarzami.
                              Pamiętaj - jak Cię widzą, tak Cię piszą.
                              Rolek każdy ma prawo wyrażać swoje opinie na temat piwa! Ja czasami też kupuje jak to nazwałeś "plastikowe mózgojeby" i niektóre mi smakują, czy to znaczy,że mam zastanowić się nad sobą?
                              "If you see a beer, do it a favor, and drink it. Beer was not meant to age." Michael Jackson

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎