Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Perła - Lublin, Gollster

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23799

    Perła - Lublin, Gollster

    Piwo gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • perłyfan
    Senior
    • 02-2003
    • 1244

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Jasny, słomkowy, nieciekawy. [3]
    Piana: Naprawdę nie ma o czym pisać, bo nie pojawiła się nawet podczas nalewania. Totalne dno. [1]
    Zapach: Bardzo słabo wyczuwalny. Pustka przeplatana z ,na siłę wyszukanym, słodowym akcentem. [2]
    Smak: Brak smaku.Puste, wodniste,bez treści.Pół punktu za brak reakcji zwrotnych [1.5]
    Wysycenie: W spożyciu przypomina wodę niegazowaną. Brak nasycenia, który ciężko odnieść jakkolwiek do braku smaku [1.5]
    Opakowanie: Prosta(cka?) stylistyka puszki z małą żagłóweczką + tekst "zawsze z wiatrem", który skojarzył mi się bardziej z sikaniem niż żeglowaniem [2]
    Uwagi: Ocena tego piwa w artomacie to taki mały eksperyment.
    Naprawdę dziwię się co producent chce osiągnąć puszczając na rynek takiego gniota...

    Moja ocena: [1.725]
    JUŻ DAWNO NIE JESTEM FANEM PERŁY

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: jaśniutki, jak typowe piwo stołowe [3]
      Piana: obfita przy nalewaniu, rzadka, krzaczasta, szybko opada, po 2 minutach prawie nic nie zostaje, zupełnie nic, nawet bąbelka [2]
      Zapach: typowy leciutki, słodowo-chmielowy, żadnych innych aromatów nie czuć, [3]
      Smak: bardzo leciutkie, aż za leciutkie czyli po prostu bardzo wodniste, lekka goryczka i słodowo-fermentacyjne smaki, napewno dobre na polewkę do grilla lub do ugaszenia pragnienia w Lesotho ale nie w naszym klimacie, zero treściwości [2]
      Wysycenie: zdecydowanie za duże, bąbelki osadzają się wszędzie, prawie na całym szkle, piwo syczy przy nalewaniu, w ustach ostre, szczypie język [2.5]
      Opakowanie: rzucająca sie w oczy puszka z małym jachtem, plus za oryginalność - choć dużo jej brakuje do naprawdę ciekawego wyglądu [4]
      Uwagi: Ogólnie w swojej kategorii złe nie jest, ale pragnienie wolę ugasić napojem Tymbarku

      Moja ocena: [2.525]
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • Pendragon
        Senior
        • 03-2006
        • 13949

        #4
        Jak będzie sie nazywać kolejna mutacja z Lublina? Golfstrom?

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
          Jak będzie sie nazywać kolejna mutacja z Lublina? Golfstrom?
          raczej nie, lubelscy Żydzi podnieśliby rwetes
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          • Maryush
            Junior
            • 12-2008
            • 25

            #6
            Dlaczego tego piwa na ma nie oficjalnej stronie Perły? Dlaczego ja, mieszkając w Lublinie, nie spotkałem tego piwa w żadnym sklepie? Dla mnie to wyrób widmo...

            Comment

            • Gopher
              Senior
              • 10-2007
              • 450

              #7
              W Leclercu na Zana jest.
              Lengyel, magyar – két jó barát, együtt harcol, s issza borát

              Comment

              • Cooper
                Senior
                • 11-2002
                • 6055

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maryush Wyświetlenie odpowiedzi
                Dlaczego tego piwa na ma nie oficjalnej stronie Perły?
                Bo pewnie rzadko aktualizowana strona nie nadąża za "nowościami" czyli dolnopółkowymi wynalazkami a w zasadzie pewnie jednym piwem któremu tylko zmienia się co jakiś czas nazwę i opakowanie. Pozatym nie są to też sztandarowe marki którymi browar mógłby się pewnie pochwalić.
                Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                Comment

                • Pancernik
                  Senior
                  • 09-2005
                  • 9733

                  #9
                  Ocena z ARTomatu

                  Kolor: Jasnozłoty, odpowiedni dla piw lekkich. [4]
                  Piana: Bardzo słaba, minutę po nalaniu do szklanki już sobie poszła. [1.5]
                  Zapach: Na początku zdecydowanie chmielowy, orzeźwiający. Po chwili uwydatnia się także słód. Nie jest źle... [3.5]
                  Smak: W zasadzie nijaki, cienizna, na początku miałem wrażenie, jakby ktoś wypłukał wodą KEG-i... W trakcie picia goryczka nieco się umacnia i daje się to pić, acz bez szczególnego entuzjazmu. [2.5]
                  Wysycenie: Spore, znów - odpowiednie dla piwa lekiego, orzeźwiającego. [4]
                  Opakowanie: Srebrzysto-zielona-czerwona puszka. Generalnie estetyczna, ale - podobnie jak przy "dwóch siekierach" - nie wiem, o co kaman... Dziwna nazwa (baj-de-łej: Goolster, ADM-inie...), dziwne hasło "zawsze z wiatrem" (sikanie?), jakaś niekonkretna żaglówka. Czeski jestem... [3.5]
                  Uwagi: Wypiłem. Opisałem. Zapominam.

                  Moja ocena: [2.95]

                  Comment

                  • wykasz
                    Junior
                    • 07-2010
                    • 2

                    #10
                    Kolor: Jasny jak na pilsa, nieciekawy
                    Piana: Podczas nalewania przyzwoita, jednak znikła po minucie nie zostawiając nawet 'obrączki'.
                    Zapach: Lekki, delikatnie chmielowy, brak szczególnych aromatów, lecz przyjemny. Mocniejsza strona piwa.
                    Smak: Cienkusz, popłuczyny po pilsie. Wodnisty, brak odpowiedniej dla stylu goryczki. Jedyna zaleta to fakt że smak nie odrzuca i jako tako piwo jest pijalne.
                    Wysycenie: Duże.

                    Uwagi: Ciekawe opakowanie, lecz poza tym brak zalet.

                    Comment

                    • andszcz
                      Senior
                      • 07-2008
                      • 310

                      #11
                      Piłem to wczoraj i muszę powiedzieć, że nie jest złe. W smaku przypomina Perłę, ale oczywiście jest od niej dużo, dużo lżejsze i słabsze. Ogólnie za tą cenę (ok. 1,8 zł, albo nawet mniej) uważam za godny uwago produkt.
                      "Nigdy nic nie ma nie" (Lech W.)

                      Comment

                      • Czapayew
                        Senior
                        • 10-2002
                        • 1966

                        #12
                        Ocena z ARTomatu

                        Kolor: Słomkowy, lekko zbyt jasny [3]
                        Piana: Grubozarnista, szybko znikająca [2]
                        Zapach: Słabiutka nuta słodowa z nieciekawą słodyczą [2]
                        Smak: Słaba goryczka i to wszystko. Brak jakiejkolwiek onnej nuty, dominuje wodnistość [1.5]
                        Wysycenie: Słabe - bąbelki duże, sporadycznie podążają ku górze [1.5]
                        Opakowanie: Puszka oszczędna w formie, ale nie do końca nieudana [3.5]
                        Uwagi: Kupione w PROMILU na tyskim osiedlu "Z" (skąd nagle poznikały wszystkie wartościowe piwa). Piwko saperskie - raz i wystarczy.

                        Moja ocena: [1.9]
                        "W winie jest mądrość, w piwie siła, a w wodzie są tylko bakterie"

                        www.zamkoszlaki.com
                        www.piwnekapsle.net

                        Comment

                        • dipeone
                          Senior
                          • 05-2010
                          • 741

                          #13
                          Piwo dostępne w wersji puszkowej w Auchan Rumia ,w Porcie Rumia za około 2 złote.
                          W smaku rozwodnione i nijakie.

                          Comment

                          • Mario_Lopez
                            Senior
                            • 08-2009
                            • 991

                            #14
                            Chyba najgorszy produkt Perły. Całkowicie nijakie a nawet gorzej
                            Zakupione wyłącznie na spróbunek, więcej razy się to na pewno nie zdarzy.
                            Last edited by Mario_Lopez; 20-12-2010, 14:45.
                            Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie
                            Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie...


                            EBE EBE

                            Comment

                            • andszcz
                              Senior
                              • 07-2008
                              • 310

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mario_Lopez Wyświetlenie odpowiedzi
                              Chyba najgorszy produkt Perły. Całkowicie nijakie a nawet gorzej
                              Zakupione wyłącznie na spróbunek, więcej razy się to na pewno nie zdarzy.
                              Wydaje mi się, że są gorsze produkty Perły (np. Lubelskie Mocne i Fox Mocny)
                              "Nigdy nic nie ma nie" (Lech W.)

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎