Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Tutaj odzyskasz kaucję za zwrotne butelki bez paragonu.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    #16
    Może w przypadku wymienionych sklepów warto dodać (choć w Polsce to będzie chyba rzadki przypadek) info nt posiadanego automatu do skupu butelek. Ja znam tylko 1 taki w Warszawie ale lepiej chyba każdy przyzna oddawać butelki w maszynie niż często użerać się z jakąś babą w sklepie która jojczy że ta a ta butelka jej nie pasuje bo to a to, niczym Rumun z akordeonem w tramwaju
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

    Comment

    • JAckson
      Senior
      • 05-2004
      • 6122

      #17
      Wrocław, Rydygiera / Brodatego, Drink Hala

      Jeszcze nigdy nie miałem problemu z oddaniem przeróżnych kaucjonowanych butelek.
      Nikt mnie nigdy nie pytał o etykiety, o ich brak, o paragony itp.
      Miła obsługa pań przy kasie.
      MM961
      4:-)

      Comment

      • adi_999
        Senior
        • 11-2004
        • 425

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Piwoteka Wyświetlenie odpowiedzi
        Piwoteka w Łodzi i Piwoteka w Aleksandrowie Łódzkim
        Przyjmujemy butelki zwrotne od piw, które posiadamy w ofercie. Jeżeli chcecie sprzedać większą ilość butelek (powyżej 60 szt.) lub oddać butelki zwrotne od piw, których nie mamy w ofercie prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia szczegółów. Nie przyjmujemy większych ilości NRW (pow. 20 szt.) bez paragonów (chyba, że na wymianę).
        Uwaga: powyższe obostrzenia dotyczą tylko zwrotów bez dokonywania zakupów.
        nadwyżki oczywiście po 35 groszy
        mój zbiór etykiet http://picasaweb.google.com/112278001030728908988

        Comment

        • paveuek
          Senior
          • 09-2001
          • 410

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
          Toś mnie zaskoczył. Prawie zawsze oddaję więcej niż kupuję i nigdy nie usłyszałem, że za nadmiarowe dostanę mniej. Właściciel cię o tym uprzedził, czy sam to wyliczyłeś?
          Zrobiłem zakupy w omawianym miejscu. Oddałem 6 sztuk butelek zwrotnych więcej niż zakupiłem - zwrot kaucji wyniósł 30 groszy za butelkę. Poprzednim razem oddałem kilkanaście sztuk nadmiarowych butelek, więc pewnie sprzedawca uznał, że to troszkę za dużo i policzył po 20 gr.

          Nie chodzi mi o kilka groszy różnicy, ale o pewien fakt, który każdy szanujący się sklep z piwem powinien wziąć pod uwagę. Otóż wszyscy wiemy, że w specjalistycznych sklepach ceny nie należą do niskich - i niech tak będzie. Ale w zamian za wysokie ceny oczekuję jednak obsługi na wysokim poziomie - na przykład tego, że jadąc na drugi koniec miasta obsługa sklepu przyjmie ode mnie wszystkie zwrotne butelki bez pokazywania paragonów, patrzenia czy marka piwa jest w tym sklepie i innych wymówek. Mam nadzieję, że reszta forumowiczów się ze mną zgodzi?
          Katalog polskich kapsli od piwa: www.kapsle.xon.pl
          Polskie forum kolekcjonerów kapsli: www.forum.kapsle.xon.pl

          Comment

          • Sokół83
            szynkarz
            • 12-2004
            • 1598

            #20
            w Łodzi otworzył się nowy sklep z piwem na rogu Wojska Polskiego i Bojowników Getta (niedaleko stacji krwiodawstwa); kupując piwo właściciel sam się mnie zapytał czy nie mam pustych butelek w domu nie przyjmuje jednak czeskich butelek które zwią się chyba NRW 500 (te co w nich Żywe jest)
            Z INNEJ BECZKI

            www.fotopolska.eu

            Comment

            • bartekpawel
              Senior
              • 08-2001
              • 138

              #21
              Pabianice, Procent (na pewno ten na Starym Mieście: Majdany 1 - innych nie sprawdzałem).

              Bez paragonu przyjmowane są butelki od piw, które są sprzedawane.
              www.kasperskysklep.pl

              Comment

              • Andższey
                Member
                • 10-2005
                • 71

                #22
                Warszawa, Koncertowa, mini Delikatesy Alkohole


                Przyjmują bez paragonu butelki po piwach, które mają w sprzedaży. Raz nawet właściciel (zgaduję, że to był on) przyjął butelkę po piwie, którego nie prowadzi, a które przyniosłem tam przez pomyłkę. Poinformował mnie, że takiego trunku nie sprzedaje, ale 35 gr. wypłacił.
                Last edited by Andższey; 24-05-2010, 19:27.
                "(...)ałus (prasłowo; cerk. i ołowina, dziś tylko u Słowieńców znane: (w)ol, 'piwo', wolar, 'piwowar'; nie pożyczka z niem., nord. ol, 'piwo', 'biesiada', ang. ale, lecz z niem spólne, jeden z tych nielicznych wyrazów celtycko-niemiecko-słowiańskich, dowodzących wędrówki czy spólnoty nazw i rzeczy na Północy Europy(...)"

                Comment

                • NaturalArti
                  Member
                  • 09-2009
                  • 86

                  #23
                  Co do Warszawy to dorzucę do wspomnianych wyżej:

                  - sklep Alkohole 24h koło przystanku autobusowego "Płocka Szpital": 35gr/sztuka (choć przy ilościach = 10 i więcej) potrafią jęczeć pod nosem że nie mają miejsca w skrzynkach.
                  - sklep z alkoholami na ul. Żytniej 64 (choć czasem potrafią nie przyjąć tłumacząc, że nie mają miejsca)

                  Comment

                  • zgoda
                    Senior
                    • 05-2005
                    • 3516

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Andższey Wyświetlenie odpowiedzi
                    Przyjmują bez paragonu butelki po piwach, które mają w sprzedaży.
                    A skąd wiedzą, czy mają akurat to piwo, które było w butelce? Jak odróżniają butelki wzór Amber po piwie z Fortuny od butelek wzór Amber po piwie z Konstancina, gdy nie ma na nich etykiet?
                    Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

                    Comment

                    • Hellward
                      Junior
                      • 10-2011
                      • 1

                      #25
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
                      Kraków, Kobierzyńska 61, Maria

                      Choć przyznam szczerze, że ani razu nie udało mi się oddać butelek nie biorąc z powrotem choćby jednej pełnej
                      Niestety wychodzi na to, że nieaktualne :/

                      Comment

                      • ksy
                        Kur Domowy
                        • 07-2011
                        • 280

                        #26
                        Gdzie oddać butelki bez paragonu? W swoim sklepie u zaprzyjaźnionego sprzedawcy. To takie proste. Pracuje jako sprzedawca w różnych miejscach już prawie 10 lat i nigdy nigdzie nie robi się problemu „swoim klientom”

                        Ale jeśli nie masz takiego miejsca to zapraszam do Magnata na ul. Kamienną 112(róg Gajowej).
                        Wrocław, Kamienna 112 a, Magnat

                        Skupuję bez paragonów butelki:
                        - 50gr: NVR (czeskie, niemieckie i jakie jeszcze znajdziecie, bez nowych cienkościennych)
                        - 35gr: „ŻGB”, „Okocim” (można poznać po napisie na szkle u podstawy butelki)
                        - 35gr: Kompania Piwowarska i wszystko co wygląda jak ona (czyli np. Tyskie Lech ale też Kozel)

                        Nie interesują mnie zupełnie etykiety czy ich brak – liczy się tylko i wyłącznie typ butelki. I tak jest zawsze.

                        Co nie jest zawsze to mam za dużo „bączków” 0,33 (po Czarnkowie, Gątyńcu) więc chętnie wymienię na butle wymienione powyżej jeśli np. jakiś piwowar woli lać w bączki.
                        Last edited by ksy; 05-12-2011, 12:53.
                        --------------------
                        --------------------
                        "Żółw porusza się z prędkością wystarczającą do upolowania sałaty. "

                        Comment

                        • Grochu
                          Member
                          • 11-2002
                          • 33

                          #27
                          Ja w Drink Hali mam zawsze duże kłopoty ze zwrotem butelek bez etykiet. Zazwyczaj oddaję zaledwie 4 butelki a kupuję 2-3 piwa. Mimo to z reguły sprzedawczynie, najczęściej młode przyjmują je z wielką niechęcią, mówiąc że nie wiedzą co to za butelki (a z reguły są to zwykłe ŻGB czy Okocim - ostatnio nie chciały przyjąć nawet NRW). Szkoda, że nawet w wydawałoby się specjalistycznym piwnym sklepie są z butelkami takie problemy.

                          Comment

                          • krzy-fil
                            Junior
                            • 07-2013
                            • 6

                            #28
                            skup butelek

                            witam, ja przyjmę/odkupię butelki po piwie, jak komuś zalegają to niech pisze na maila: krzysiek.filu@gmail.com

                            Comment

                            • Rahmen
                              Junior
                              • 02-2014
                              • 4

                              #29
                              Witam, może ktoś zna jakieś sklepy, lub nawet punkty skupu, w Lublinie, gdzie można oddać większa ilość butelek. Ostatnio w żabce nawet na wymianę mi nie chciała przyjąć, bo chyba kod był inny i powiedziała pani za kasą, że nie przyjmie, bo takiego nie mają, mimo, że chciałem takie samo piwo nawet kupić - Miłosław Pilzner. Za informację będę bardzo wdzięczny.

                              Comment

                              • yoda79
                                Senior
                                • 01-2013
                                • 861

                                #30
                                W Warszawie po BRJ/Miłosławiu około 30 jakiś sklep przyjmie?

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎