Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Konwiktorska 6 (stadion Polonii), Czarna Koszula

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Małażonka
    Senior
    • 03-2003
    • 4602

    #31
    Petrus33, otwórz knajpę z chłodnią
    To nie pierwsza knajpa, która narzeka na lane piwa z Konstancina. Według mnie, poza tą drobnostką, że Konstancin jakościowo zleciał na łeb i na szyję, to wina przede wszytkim browaru. Skoro nie może spasteryzowac piwa na istniejące upały, to niech rozwozi po jednej beczce, bo większa iiośc nie ma szansy przetrwania w knajpie bez uszczerbku na jakości.

    Wpadek tego browaru było wiele i nie dotyczyły tej jednej, wybranej knajpy....

    Chłodnia, fajnie - tylko trzeba miec na nią miejsce, według mnie kluczem do sukcesu jest jednak dobra współpraca z browarem...

    I, tak na marginesie: właściciel od dawna prosił o Mazowieckie, bo Dawne przy tych upałach sprzedawało się raczej marnie, to nie: uparcie przywożono Mu tylko i wyłącznie Dawne. Dyktowanie knajpie, co ma byc w niej sprzedawane prowadzi właśnie do takiej sytuacji z jaką się tu spotkaliśmy...

    Comment

    • Maggyk
      Szara Adminiscjencja
      • 05-2004
      • 5615

      #32
      Posty nie na temat lokalu wyleciały w kosmos.
      Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
      Piwo domowe -
      Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

      Reklama w BROWARZE
      PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

      Comment

      • kosher
        Senior
        • 04-2005
        • 2292

        #33
        Wczoraj piłem w CK beczkowe Dawne. Niestety nosiło ślady zepsucia Ledwo jedno zmęczyłem.
        Lanego Mazowieckiego podobno nie mają od 3 miesięcy.
        Zgodnie stwierdziliśmy z panem za barem, że bardzo szkoda, że browar zaprzestał produkcji najlepszej marki jaką było Zdrojowe.

        Comment

        • petrus33
          Gość
          • 01-2008
          • 888

          #34
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kosher Wyświetlenie odpowiedzi
          Wczoraj piłem w CK beczkowe Dawne. Niestety nosiło ślady zepsucia Ledwo jedno zmęczyłem
          A to bardzo żle zrobiłeś. Zamiast się męczyć z tym piwem, powinieneś stanowczo zwrócić uwagę właścicielowi i poprosić o zwrot pieniędzy. A tak, zepsute piwo jest cały czas serwowane, a szef rżnie głupa, udając, że nic o tym nie wie

          Comment

          • kosher
            Senior
            • 04-2005
            • 2292

            #35
            Wiesz, była burza, lało, chciałem ją przeczekać spokojnie w knajpie bez niepotrzebnych awantur
            Ale fakt, następnym razem wykaże większą obywatelską czujność.

            Comment

            • lisiewski
              Senior
              • 12-2009
              • 459

              #36
              Ja tymczasem dowiedziałem Czarną Koszulę w poprzedni czwartek. Spożyłem po pracy dwa szybkie piwka: Dawne z beczki i Ciechana Wybornego z butelki. Oba w takiej samej przystępnej cenie 6 PLN. Właściciel wspomniał o kłopotach z utrzymaniem świeżości piwa w czasie upałów - niestety nie mają tam chłodnej piwnicy. Piwko smakowało świetnie, jak zawsze. Niestety gra Wiślaków, która można było oglądać na telewizorach rozmieszczonych w sali skutecznie zniechęcała do dalszego bytowania w w/w knajpce.

              Comment

              • kosher
                Senior
                • 04-2005
                • 2292

                #37
                Wczorajsza wizyta bez zarzutu. Beczkowe Dawne w najlepszej formie
                Wszystkie stoliki wewnątrz były zajęte i prawie każdy brał Dawne, więc może dlatego piwo nie zdążyło zleżeć.

                Comment

                • docent
                  Senior
                  • 10-2002
                  • 5205

                  #38
                  Na Polonii zamontowano bramki do wchodzenia na stadion. Obecne są również przy lewym skrzydle budynku, tam gdzie poprzednio usytuowany był ogródek. W związku z tym jego wielkość zredukowano do dwóch stolików niestety.
                  Z beki chyba po raz pierwszy zarówno Mazowieckie jak i Dawne. To pierwsze podpsute (przytomnie wziąłem próbkę), drugie w porządku.
                  Akurat przypadkiem trafiłem na mecz parlamentarzystów, nie wiem czy były jakieś bilety czy wejściówki bo ochrona puściła mnie i mój plecak bez żadnego sprawdzania
                  Attached Files
                  Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                  Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                  Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                  Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                  Comment

                  • grud
                    Junior
                    • 04-2010
                    • 20

                    #39
                    na takie mecze aż tak nie sprawdzają plecaków i innych toreb

                    Comment

                    • Justi
                      Senior
                      • 09-2006
                      • 133

                      #40
                      Teraz warto pójść, bo jest promocja na beczkowy Konstancin.
                      Kupuje się dwa a trzecie jest za złotówkę
                      I won't change to fit your plan, take me as I am!

                      Comment

                      • petrus33
                        Gość
                        • 01-2008
                        • 888

                        #41
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Justi Wyświetlenie odpowiedzi
                        Teraz warto pójść, bo jest promocja na beczkowy Konstancin.
                        Kupuje się dwa a trzecie jest za złotówkę
                        A ceny są takie same, czy coś się zmieniło ?
                        Ochłodziło się dość poważnie, dlatego warto chyba się tam wybrać. Piwo się już nie powinno psuć

                        Comment

                        • grud
                          Junior
                          • 04-2010
                          • 20

                          #42
                          po 6zl ceny sie nie zmienily

                          Comment

                          • dadek
                            Senior
                            • 09-2005
                            • 4552

                            #43
                            Według słów pana Pawła, właściciela Czarnej Koszuli, promocja na beczkowe Dawne i Mazowieckie (każde trzecie piwo za 1 zł) będzie obowiązywać na pewno do końca października z możliwością przedłużenia. Dzięki promocji piwo dobrze schodzi i codziennie jest podpinana świeża beczka.

                            Comment

                            • kosher
                              Senior
                              • 04-2005
                              • 2292

                              #44
                              Wczorajsza wizyta udana, choć o miejsce nie było łatwo.
                              Większość stolików zarezerwowanych a potem tłum ludzi związany z konferencją kandydata na prezydenta W-wy- Czesława Bieleckiego, która odbyła się w pubie.
                              Świeżo podpięte Dawne b. dobre. Promocja (2+1 za 13 zł.) obowiązuje.
                              Z beczki tylko Dawne, Mazowieckie może wrócić dopiero na wiosnę.
                              Przed wejściem wymowna tablica To tak teraz trenuje Janosik?? 5 skrzynek BK w dwie godziny!?
                              Attached Files

                              Comment

                              • Cannabee776i99
                                Senior
                                • 08-2009
                                • 658

                                #45
                                Byliśmy z kumplem w zeszły czwartek. Bardzo sympatyczne miejsce. Na wstępie zostaliśmy zapewnieni przez kelnera, że piwo beczka z piwem została podłączona trzy godziny temu, w związku z tym piwo jest świeże, co się dało odczuć w smaku. Dawne było cudownie chlebowe, każdy łyk piło się ze smakiem. W środku niewiele osób, muzyka w tle najpierw jakiś jazz, potem house. Kelner cały czas zagadywał, żartował, ogólnie trzymał fason, trochę porozmawialiśmy o piwie, pytał się nawet czy jesteśmy z browar.bizu Ogólnie planujemy już następną wizytę.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎