Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Konwiktorska 6 (stadion Polonii), Czarna Koszula

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Tapir
    Senior
    • 10-2009
    • 730

    #46
    Czy promocja z trzecim piwem za 1zł nadal obowiązuje?
    Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.

    Comment

    • Cannabee776i99
      Senior
      • 08-2009
      • 658

      #47
      Jak byliśmy to nadal obowiązywała i nic nie zapowiadało jakoby miała przestać.

      Comment

      • lisiewski
        Senior
        • 12-2009
        • 459

        #48
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cannabee776i99 Wyświetlenie odpowiedzi
        Kelner cały czas zagadywał, żartował, ogólnie trzymał fason, trochę porozmawialiśmy o piwie, pytał się nawet czy jesteśmy z browar.bizu
        Widzę, że wieść się rozniosła Cieszę się, że mogłem pomóc CK w szerszej promocji oraz warszawskim piwoszom w zdobyciu informacji o ciekawym miejscu

        Comment

        • dadek
          Senior
          • 09-2005
          • 4538

          #49
          Szef Czarnej Koszuli zapewnił, że promocja "trzecie za 1 zł" zostaje przez cały listopad! A Dawne rzeczywiście świeżutkie i pyszne!

          Comment

          • Piecia
            Senior
            • 02-2002
            • 3307

            #50
            promocja z 3cim piwem za 1 zł obowiązuje, ale.... od 19.00 byłem w tygodniu, około 17 - planowaliśmy z kumplem załapac się na promocję, Szef poinformował, że promocja jest od 19 (minus), o rzeczonej godzinie jednak piwa już nie było - żadnego - ani z beczki ani z butli (drugi minus), jednak Szef wiedząc, że kończy się ostatnia beczka sam zaproponował nam po piwie (wyszły 3 piwa na 2 osoby), nalewa nam i dalej piwa nie ma (duży plus )
            Koniec i bomba,
            Kto nie pije ten trąba !!!
            __________________________
            piję bo lubię!

            Comment

            • Cannabee776i99
              Senior
              • 08-2009
              • 658

              #51
              Pogubiłem się.

              Comment

              • VanPurRz
                Senior
                • 09-2008
                • 4229

                #52
                Chyba jedyne normalne miejsce w Warszawie. Piwo po 6 złotych. Dobre. W samym Centrum miasta. Czyli mozna, wystarczy ograniczyć swoją chciwość.
                U mnie i Baszta i Butelki przegrają z ich piwem po paskarskich cenach.
                "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                Comment

                • Cannabee776i99
                  Senior
                  • 08-2009
                  • 658

                  #53
                  Nadal Konstancin z beczki?

                  Comment

                  • mario_m
                    PremiumUżytkownik
                    • 01-2005
                    • 9

                    #54
                    Nadal lany Konstancin. Jak się zrobi ciepło ma się również pojawić Lubuskie z beczki. Pierwotnie miało już być w marcu.

                    Comment

                    • Tapir
                      Senior
                      • 10-2009
                      • 730

                      #55
                      Co jest z beczki, Dawne czy Mazowieckie?

                      Dojechało już Lubuskie?
                      Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.

                      Comment

                      • dadek
                        Senior
                        • 09-2005
                        • 4538

                        #56
                        Rotacyjnie, wczoraj było Mazowieckie. Pyszniutkie. Lubuskie ma być jak już będzie ciepło i ogródek będzie można ustawić na zewnątrz.
                        Last edited by dadek; 09-04-2011, 02:11.

                        Comment

                        • docent
                          Senior
                          • 10-2002
                          • 5205

                          #57
                          Pan Paweł obiecuje, że Lubuskie pojawi się w połowie maja, a może i ogródek znów uda się zrobić trochę większy, bo póki co są tylko dwie ławy.
                          Konstancin dostarczył nowe parasole, wg mnie o wiele brzydsze niż poprzednie. Tamte swą jasną kolorystyką idealnie pasowąły do budynku i poza tym miały klasę. Obecne czerwone parasole z napisem "Mazowieckie" to powrót do lat 90-tych. Poza tym gdzie się podziało logo browaru
                          W samym Mazowieckim najbardziej przypasowała mi kremowa piana i ładne wizualnie bąbelki. Smak do przyjęcia, choć już drugie po prostu nie smakowało...
                          Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                          Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                          Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                          Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                          Comment

                          • Tapir
                            Senior
                            • 10-2009
                            • 730

                            #58
                            Dzisiaj Mazowieckie było naprawdę wyborne. O ile w butelce to piwo ostatnio niespecjalnie mi smakuje o tyle beczkowe dało radę.
                            Jak zwykle z panem Pawłem da się pogadać nie tylko o wzlotach i upadkach stołecznego klubu piłkarskiego
                            Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.

                            Comment

                            • dadek
                              Senior
                              • 09-2005
                              • 4538

                              #59
                              Dziś super promocja! Jak się dowiedziałem od pana Pawła Dawne i Mazowieckie jak zwykle po 6 zł ale przez cały poniedziałek do każdych dwóch 0,5 l trzecie jest gratis!

                              Comment

                              • lisiewski
                                Senior
                                • 12-2009
                                • 459

                                #60
                                Czy to stała oferta poniedziałkowa, czy tylko dziś pan Paweł postanowił w ten sposób szybciej upłynnić kega zanim wysoka temperatura otoczenia spowoduje zepsucie jego zawartości?
                                Last edited by lisiewski; 13-06-2011, 16:13. Powód: ąę...

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎