Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Marston's, Morrissey Fox Brunette

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    Marston's, Morrissey Fox Brunette

    Butelka 0,5 litra, alkohol 4 %, kapsel goły czarny
    Kolor - herbaciany, ciemno złoty, lekko nie klarowny
    Piana - drobna, wysoka i trwała
    Zapach - wyraźny ziołowo-alowy
    Gaz - ok
    Smak - średnia nuta ziołowa, średnio słodkie +, lekko-średnia goryczka
    Bardzo lekkie, wodniste, wypiłem bez zachwytu. Lepiej pachnie niż smakuje.

    W moim "zbiorze" piw zagr. nr 2963 - moje 1494 nowe piwo na forum
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria
  • kloss
    Senior
    • 03-2003
    • 2526

    #2
    Ja słodyczy nie dostrzegam. Moim zdaniem piwo jest dosyć wytrawne. Za to wyczuwam pewną słodowość. Rzeczywiście piwo jest mało treściwe, ale nie nazwałbym go wodnistym.
    Byłem bardzo ciekaw piw z tego browaru, po obejrzeniu na "Kuchnia Tv" programu "Królestwo za browar", w którym pokazano perypetie tych dwóch panów związane z otwarciem browaru. Piwo może mnie nie zachwyciło, ale i nie rozczarowało.
    Attached Files

    Comment

    • Kolesław
      Senior
      • 03-2004
      • 1130

      #3
      Według ratebeer Morrssey Fox jest browarem tylko z nazwy, a swoje piwa kontraktuje Brunette w Marston's.

      Comment

      • Cooper
        Senior
        • 11-2002
        • 6055

        #4
        Niestety ale kontraktacja piw przez tzw "browary" jest dosyć często powszechna na Wyspach. W Irlandii na około 15 prawdziwych browarów jest kilka firm mających słowo browar w nazwie a w rzeczywistości zamawiające piwo w innym browarze i sprzedające je pod swoim szyldem/marką/opakowaniem. Nawet w Irlandii Północnej gdzie jest około 4 browarów są jeszcze bodajże 2 "browary" nie warzące wcale piwa. W Wlk. Brytanii na pewno jest podobna sytuacja.
        Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
        1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

        Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎