Zasady dotyczące cookies: W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności”. Po zalogowaniu, ten radosny wynik twórczości legislacyjnej zniknie z Twoich oczu.

Browar.biz
Nazwa Użytkownika Hasło
Wyszukiwarka Forum Browaru Pomoc Poczta Zarejestruj się!

Dowiedz się więcej o PremiumUżytkownikach

Do niezależnego funkcjonowania BrowarBiz potrzebuje Twojego wsparcia. Co piszą BrowarBizoWspieracze na ten temat?
Browar.biz jest jednym z moich ulubionych portali, a przy tym najlepszym o tematyce piwnej - dlatego chcę dorzucić również swój wkład w to aby cały czas funkcjonował na swoim poziomie i nadal się rozwijał. Jako dokładający się do jego utrzymania mam poczucie że w jakimś stopniu uczestniczę w zwiększaniu świadomości piwnej społeczeństwa, ponieważ browar.biz odgrywa w tym chyba największą rolę w Polsce, a ja przyczyniam się do istnienia tego portalu.
Rzeszowiak
BrowarBiz jest Ci przydatny? Dołóż swoją cegiełkę!

Odpowiedz

Narzędzia Sposób wyświetlania
Stare 08-06-2010, 20:17
Fotka Użytkownika: Rzeszowiak
Rzeszowiak Rzeszowiak is offline
Piwny Radykał

Miejscowość: Rzeszów
Standardowy Malbork, Dworcowa 23, Jazz Club Spiżarnia

Bardzo fajna knajpka położona w pobliżu dworca PKP w Malborku.

W ofercie beczkowy Rycerz, Butelkowe Viva Hel, Naturalne, cały asortyment Ambera oraz KP.

Do tego ciekawy wystrój i przyzwoite ceny.

Polecam aby posilić się tu piwem przed wizytą w zamku.

Czynne
pon-czw: 10-22, pt-sob: 10-23, ndz: 12-22

facebook

Pendragon edytował/a post 05-11-2012 o godz. 19:51.
Odpowiedz cytując
Stare 11-08-2010, 20:07
wania wania is offline
Junior

Standardowy

rewelacyjne miejsce w Malborku.. od trzech lat bywam w malborku 1-2 razy w roku i zawsze odwiedzam...

Knajpa ma ksztalt drewnianego straganu, z przodu wystawione sa kosze z owocami/warzywami (w tym roku w lipcu ze wzgledu na prace drogowe ich nie bylo) ktore mozemy kupic, a jesli chcemy skosztowac piwa wchodzimy wgłąb, tu urzadzony jest bar, stoliki zrobione ze starych maszyn do szycia, wogole masa staroci, jakies zdjecia, na polkach zrobione zaprawy w slojach, muzyka to klimaty od marlen dietrich, fogga po grechute, kofte, niemena itp.

W poprzednich latach jak bywalem to wybor piwa ograniczal sie do specjala, ewentualnie amber... w tym roku wchodze ze znajomymi, patrze a tu pelen wybor gosciszewa... zamiast wracac pociagiem o 15 wracalismy po 18

Jednym slowem warto pojechac dla malborka tylko i wylacznie dla tej knajpki Olac zamek
Odpowiedz cytując
Stare 21-04-2011, 10:59
Fotka Użytkownika: skowron74
skowron74 skowron74 is offline
Junior

Miejscowość: Gdansk
Standardowy fajne miejsce

chciałem potwierdzić że warto tam wpaść, miałem okazje wracać pociągiem z Malborka do Gdańska i tak mi się tam spodobało że przepuściłem pociąg i pojechałem następnym a może i jeszcze następnym. Tak czy siak żałuje że dorobiłem się samochodu
Odpowiedz cytując
Stare 31-05-2011, 12:46
Fotka Użytkownika: Pendragon
Pendragon Pendragon is online now
Browarek Camelot AD 2010

Miejscowość: Starogard Gdański
Standardowy

Ktoś kojarzy w jakich godzinach mają otwarte?

Piwny Informator (blog) // moje piwne mapy //
Piwny Informator (facebook) // Piwne Pomorze (facebook) //
Piwne wieści z Czech // Browarek Camelot //

Dej si ještě piva sklenku, kto ví co Tě čeká venku
Odpowiedz cytując
Stare 21-06-2011, 21:31
Browarek Camelot AD 2010

Standardowy

No to sam sobie odpowiadam:
pon-pt: 10-22, sob: 12-22, ndz: 12-20.
Rycerz z beczki 4.50, mały za 4.00. Do tego cały asortyment Gościszewa w butelkach, są też Ambery, Specjale, Perły i inne koncerniaki.
Miejsce z klimatem który rzadko można u nas spotkać, najszybciej chyba na krakowskim Kazimierzu. Wkrótce otwarcie dodatkowego ogródka, który chyba będzie miał wyjście wprost na peron dworca, albo przynajmniej będzie z niego widok na stację. Jak się będę nudzić, to wyskoczę tam ponownie na Rycerza.
A tu znaleziona kiedyś galeria fotek lokalu:
http://www.lumisfera.pl/photoSession...5%BBARNIA.html

Pendragon edytował/a post 21-06-2011 o godz. 21:32.
Odpowiedz cytując
Stare 21-06-2011, 21:53
Fotka Użytkownika: rohozecky
rohozecky rohozecky is offline
Szary Kaczorzyna

Miejscowość: Stolyca i okolice
Standardowy

Dobrze jednak w tym Marienburgu; w życiu nie piłem z beczki Gościszewa,a z tego co czytam sam lokal też z gatunku tych zanikających, czyli bez wątpienia fajnych
Odpowiedz cytując
Stare 11-09-2011, 20:51
Fotka Użytkownika: pebejot
pebejot pebejot is offline
Senior

Miejscowość: Warszawa Imielin
Standardowy

Dzisiaj (niedziela) było otwarte już od 10.00
W pogodny wrześniowy poranek Rycerz z beczki smakował wyśmienicie. W oczekiwaniu na ekspres do Warszawy wychyliłem aż cztery, podawane w firmowych kuflach Gościszewa. Przy podawaniu pierwszego Pani próbowała walczyć z pianą usuwając ją łyżką do zlewu, ale na moją prośbę przy kolejnych kolejkach już tego nie robiła
Świetne miejsce, polecam wszystkim.
Odpowiedz cytując
Stare 20-03-2012, 19:50
baniol baniol is offline
Junior

Miejscowość: Malbork
Standardowy

Rzec można, że to mój drugi dom. Bardzo miła domowa atmosfera, klimat którego nie posiadają inne lokale. Sztandarowy trunek Rycerz Gościszewski z beczki. We wtorki jest dzień Rycerza i kosztuje on jedyne 3zł za 0,5l jak i codziennie po godzinie 20 jest takowa promocja. W dodatku cały czas asortyment piw powiększa się i co najważniejsze ceny są bardzo, ale to bardzo atrakcyjne. Oprócz tego cała gama mocniejszych alkoholi i bardzo dobre jedzenie. Polecam każdemu!
Odpowiedz cytując
Stare 14-08-2012, 21:43
Browarek Camelot AD 2010

Standardowy

Rok minął, więc postanowiłem zobaczyć jak to teraz w Spiżarni wygląda. Ogródka z widokiem na peron nie ma, za to jest zewnętrzny bar. Na lato w sam raz. Rycerz wciąż w cenach zeszłorocznych. Najbardziej rzucająca się w oczy zmiana, to rozszerzenie oferty butelkowej. Koncerny teraz są ledwie zauważalne: Specjal x2, Kaper, Warka x2, Lech x3, Tyskie, Żubr, Tatra, Kasztelan n/p.
I teraz nowości butelkowe:
- Gościszewo x5, Amber (wszystko), Kormoran x13, Racibórz x2, Południe x2, Ciechan (Lagerowe), Namysłów x2, Gniewosz x2, Nałęczowskie, kilka produktów z Łomży, Perły, Budweiser, Skalak, Vilniaus Alus i coś tam pewnie jeszcze.

Początkowo wyglądało to dobrze, wszyscy pili Gościszewo, niestety z czasem coraz więcej było kupowanych piw koncernowych (z kija także Specjal i Tyskie), by pod koniec mojej 1,5h wizyty nikt już tego Rycerza nie kupował...

Pendragon edytował/a post 14-08-2012 o godz. 21:49.
Odpowiedz cytując
Stare 11-01-2013, 07:30
Fotka Użytkownika: Antylop
Antylop Antylop is offline
Senior

Miejscowość: Gdańsk
Standardowy Pytanie

Czy ktoś ma jakieś informacje odnośnie bieżącej oferty pubu i godzin jego otwarcia?
Stare 11-01-2013, 11:01
Browarek Camelot AD 2010

Standardowy

W pierwszym poście masz godziny. Repertuar beczkowy tam jest stały. Rycerz, Specjal i inne Warki czy coś takiego. Do tego szeroka gama butelkowych.

Odpowiedz cytując
Stare 11-01-2013, 11:15
Prusak Prusak is offline
Senior

Miejscowość: Lublin
Standardowy

Jak nie wysiądziesz z pociągu w środku nocy, to będzie otwarte.
Atmosfera przyjemna, sprawdziłem.
Odpowiedz cytując
Stare 01-03-2013, 22:20
Fotka Użytkownika: Antylop
Antylop Antylop is offline
Senior

Miejscowość: Gdańsk
Standardowy Pytanie

Czy ktoś ma świeże info odnośnie bieżącego asortymentu "Spiżarni" ?
Stare 13-10-2014, 14:52
Xenocyd Xenocyd is offline
Junior

Miejscowość: Wrocław
Standardowy

Dwa tygodnie temu dalej lali rycerza, w butelkach dosyć duży wybór Gościszewa, trochę AleBrowaru, niezła oferta BRJ, Witnica... Butelek jak nic było ze 30 różnych w ofercie.
Typowych koncerniaków specjalnie dużo nie było, ale jak ktoś coś chciał to sympatyczny barman wychodził do sklepu obok i przynosił.
Nie miałem nic lepszego do roboty, więc siedziałem i kupowałem Otwarte było na bank dłużej niż do 23, bo lekko chwiejnym krokiem wyruszyłem w dalszą drogę po północy, a impreza w środku dalej trwała.
Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Narzędzia
Sposób wyświetlania

Zasady
Zakładać nowe dyskusje: Nie możesz
Odpowiadać: Nie możesz
Dodawać załączniki: Nie możesz
Edytować własne wiadomości: Nie możesz

Kod vB: Tak
Mordki: Tak
Kod [IMG]: Nie