Zasady dotyczące cookies: W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej „Polityce Cookies”/”Polityce Prywatności”. Po zalogowaniu, ten radosny wynik twórczości legislacyjnej zniknie z Twoich oczu.

Browar.biz
Nazwa Użytkownika Hasło
Wyszukiwarka Forum Browaru Pomoc Poczta Zarejestruj się!

Dowiedz się więcej o PremiumUżytkownikach

Do niezależnego funkcjonowania BrowarBiz potrzebuje Twojego wsparcia. Co piszą BrowarBizoWspieracze na ten temat?
Chyba nie będę zbyt oryginalny jeśli napiszę że BrowarBiz to dla mnie przede wszystkim ogromne źródło wiedzy dotyczącej piwa. Staram się cały czas poszerzać moją kolekcję wypitych piw, a dzięki forum znalazłem informację nie tylko o wielu ciekawych piwach ale i o miejscach gdzie mogę je dostać. Sam udzielam się zdecydowanie rzadko (choć może kiedyś to się zmieni ;) ), dlatego chociaż poprzez Premium Użytkownika mogę wesprzeć to, jakże wartościowe dla każdego miłośnika piwa miejsce w sieci.
Reventador
BrowarBiz jest Ci przydatny? Dołóż swoją cegiełkę!

Odpowiedz

Narzędzia Sposób wyświetlania
Stare 08-06-2010, 20:17
Fotka Użytkownika: Rzeszowiak
Rzeszowiak Rzeszowiak is offline
Piwny Radykał

Miejscowość: Rzeszów
Standardowy Malbork, Dworcowa 23, Jazz Club Spiżarnia

Bardzo fajna knajpka położona w pobliżu dworca PKP w Malborku.

W ofercie beczkowy Rycerz, Butelkowe Viva Hel, Naturalne, cały asortyment Ambera oraz KP.

Do tego ciekawy wystrój i przyzwoite ceny.

Polecam aby posilić się tu piwem przed wizytą w zamku.

Czynne
pon-czw: 10-22, pt-sob: 10-23, ndz: 12-22

facebook

Pendragon edytował/a post 05-11-2012 o godz. 19:51.
Odpowiedz cytując
Stare 11-08-2010, 20:07
wania wania is offline
Junior

Standardowy

rewelacyjne miejsce w Malborku.. od trzech lat bywam w malborku 1-2 razy w roku i zawsze odwiedzam...

Knajpa ma ksztalt drewnianego straganu, z przodu wystawione sa kosze z owocami/warzywami (w tym roku w lipcu ze wzgledu na prace drogowe ich nie bylo) ktore mozemy kupic, a jesli chcemy skosztowac piwa wchodzimy wgłąb, tu urzadzony jest bar, stoliki zrobione ze starych maszyn do szycia, wogole masa staroci, jakies zdjecia, na polkach zrobione zaprawy w slojach, muzyka to klimaty od marlen dietrich, fogga po grechute, kofte, niemena itp.

W poprzednich latach jak bywalem to wybor piwa ograniczal sie do specjala, ewentualnie amber... w tym roku wchodze ze znajomymi, patrze a tu pelen wybor gosciszewa... zamiast wracac pociagiem o 15 wracalismy po 18

Jednym slowem warto pojechac dla malborka tylko i wylacznie dla tej knajpki Olac zamek
Odpowiedz cytując
Stare 21-04-2011, 10:59
Fotka Użytkownika: skowron74
skowron74 skowron74 is offline
Junior

Miejscowość: Gdansk
Standardowy fajne miejsce

chciałem potwierdzić że warto tam wpaść, miałem okazje wracać pociągiem z Malborka do Gdańska i tak mi się tam spodobało że przepuściłem pociąg i pojechałem następnym a może i jeszcze następnym. Tak czy siak żałuje że dorobiłem się samochodu
Odpowiedz cytując
Stare 31-05-2011, 12:46
Fotka Użytkownika: Pendragon
Pendragon Pendragon is online now
Browarek Camelot AD 2010

Miejscowość: Starogard Gdański
Standardowy

Ktoś kojarzy w jakich godzinach mają otwarte?

Piwny Informator (blog) // moje piwne mapy //
Piwny Informator (facebook) // Piwne Pomorze (facebook) //
Piwne wieści z Czech // Browarek Camelot //

Dej si ještě piva sklenku, kto ví co Tě čeká venku
Odpowiedz cytując
Stare 21-06-2011, 21:31
Browarek Camelot AD 2010

Standardowy

No to sam sobie odpowiadam:
pon-pt: 10-22, sob: 12-22, ndz: 12-20.
Rycerz z beczki 4.50, mały za 4.00. Do tego cały asortyment Gościszewa w butelkach, są też Ambery, Specjale, Perły i inne koncerniaki.
Miejsce z klimatem który rzadko można u nas spotkać, najszybciej chyba na krakowskim Kazimierzu. Wkrótce otwarcie dodatkowego ogródka, który chyba będzie miał wyjście wprost na peron dworca, albo przynajmniej będzie z niego widok na stację. Jak się będę nudzić, to wyskoczę tam ponownie na Rycerza.
A tu znaleziona kiedyś galeria fotek lokalu:
http://www.lumisfera.pl/photoSession...5%BBARNIA.html

Pendragon edytował/a post 21-06-2011 o godz. 21:32.
Odpowiedz cytując
Stare 21-06-2011, 21:53
Fotka Użytkownika: rohozecky
rohozecky rohozecky is offline
Szary Kaczorzyna

Miejscowość: Stolyca i okolice
Standardowy

Dobrze jednak w tym Marienburgu; w życiu nie piłem z beczki Gościszewa,a z tego co czytam sam lokal też z gatunku tych zanikających, czyli bez wątpienia fajnych
Odpowiedz cytując
Stare 11-09-2011, 20:51
Fotka Użytkownika: pebejot
pebejot pebejot is offline
Senior

Miejscowość: Warszawa Imielin
Standardowy

Dzisiaj (niedziela) było otwarte już od 10.00
W pogodny wrześniowy poranek Rycerz z beczki smakował wyśmienicie. W oczekiwaniu na ekspres do Warszawy wychyliłem aż cztery, podawane w firmowych kuflach Gościszewa. Przy podawaniu pierwszego Pani próbowała walczyć z pianą usuwając ją łyżką do zlewu, ale na moją prośbę przy kolejnych kolejkach już tego nie robiła
Świetne miejsce, polecam wszystkim.
Odpowiedz cytując
Stare 20-03-2012, 19:50
baniol baniol is offline
Junior

Miejscowość: Malbork
Standardowy

Rzec można, że to mój drugi dom. Bardzo miła domowa atmosfera, klimat którego nie posiadają inne lokale. Sztandarowy trunek Rycerz Gościszewski z beczki. We wtorki jest dzień Rycerza i kosztuje on jedyne 3zł za 0,5l jak i codziennie po godzinie 20 jest takowa promocja. W dodatku cały czas asortyment piw powiększa się i co najważniejsze ceny są bardzo, ale to bardzo atrakcyjne. Oprócz tego cała gama mocniejszych alkoholi i bardzo dobre jedzenie. Polecam każdemu!
Odpowiedz cytując
Stare 14-08-2012, 21:43
Browarek Camelot AD 2010

Standardowy

Rok minął, więc postanowiłem zobaczyć jak to teraz w Spiżarni wygląda. Ogródka z widokiem na peron nie ma, za to jest zewnętrzny bar. Na lato w sam raz. Rycerz wciąż w cenach zeszłorocznych. Najbardziej rzucająca się w oczy zmiana, to rozszerzenie oferty butelkowej. Koncerny teraz są ledwie zauważalne: Specjal x2, Kaper, Warka x2, Lech x3, Tyskie, Żubr, Tatra, Kasztelan n/p.
I teraz nowości butelkowe:
- Gościszewo x5, Amber (wszystko), Kormoran x13, Racibórz x2, Południe x2, Ciechan (Lagerowe), Namysłów x2, Gniewosz x2, Nałęczowskie, kilka produktów z Łomży, Perły, Budweiser, Skalak, Vilniaus Alus i coś tam pewnie jeszcze.

Początkowo wyglądało to dobrze, wszyscy pili Gościszewo, niestety z czasem coraz więcej było kupowanych piw koncernowych (z kija także Specjal i Tyskie), by pod koniec mojej 1,5h wizyty nikt już tego Rycerza nie kupował...

Pendragon edytował/a post 14-08-2012 o godz. 21:49.
Odpowiedz cytując
Stare 11-01-2013, 07:30
Fotka Użytkownika: Antylop
Antylop Antylop is offline
Senior

Miejscowość: Gdańsk
Standardowy Pytanie

Czy ktoś ma jakieś informacje odnośnie bieżącej oferty pubu i godzin jego otwarcia?
Stare 11-01-2013, 11:01
Browarek Camelot AD 2010

Standardowy

W pierwszym poście masz godziny. Repertuar beczkowy tam jest stały. Rycerz, Specjal i inne Warki czy coś takiego. Do tego szeroka gama butelkowych.

Odpowiedz cytując
Stare 11-01-2013, 11:15
Prusak Prusak is offline
Senior

Miejscowość: Lublin
Standardowy

Jak nie wysiądziesz z pociągu w środku nocy, to będzie otwarte.
Atmosfera przyjemna, sprawdziłem.
Odpowiedz cytując
Stare 01-03-2013, 22:20
Fotka Użytkownika: Antylop
Antylop Antylop is offline
Senior

Miejscowość: Gdańsk
Standardowy Pytanie

Czy ktoś ma świeże info odnośnie bieżącego asortymentu "Spiżarni" ?
Stare 13-10-2014, 14:52
Xenocyd Xenocyd is offline
Junior

Miejscowość: Wrocław
Standardowy

Dwa tygodnie temu dalej lali rycerza, w butelkach dosyć duży wybór Gościszewa, trochę AleBrowaru, niezła oferta BRJ, Witnica... Butelek jak nic było ze 30 różnych w ofercie.
Typowych koncerniaków specjalnie dużo nie było, ale jak ktoś coś chciał to sympatyczny barman wychodził do sklepu obok i przynosił.
Nie miałem nic lepszego do roboty, więc siedziałem i kupowałem Otwarte było na bank dłużej niż do 23, bo lekko chwiejnym krokiem wyruszyłem w dalszą drogę po północy, a impreza w środku dalej trwała.
Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Narzędzia
Sposób wyświetlania

Zasady
Zakładać nowe dyskusje: Nie możesz
Odpowiadać: Nie możesz
Dodawać załączniki: Nie możesz
Edytować własne wiadomości: Nie możesz

Kod vB: Tak
Mordki: Tak
Kod [IMG]: Nie