Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

BrowArmia, Pszeniczne Wiśniowe

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23782

    BrowArmia, Pszeniczne Wiśniowe

    Piwo gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • Twilight_Alehouse
    Chmielowisko.pl
    • 06-2004
    • 6310

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Bardzo mi się podobał. Błotko o czerwonawo-brązowym zabarwieniu. [5]
    Piana: Ładna weizenowa czapa, ale niestety nie zostaje po niej wiele. [3.5]
    Zapach: Przede wszystkim wiśnia i to z odrobiną pestkowości. W ogóle nie czuć weizena, tylko odrobinę słodowości. Z tego powodu ocena leci ostro w dół, bo jednak jakieś weizenowe nuty byłyby mile widziane. [3.5]
    Smak: W pierwszej chwili czuć tylko wiśnie, ale potem pojawia się trochę weizenowych smaczków i wspaniała, głęboka chlebowość. Ocena obniżona, bo wiśnia jednak zbyt dominuje nad elementami weizenowymi. [4]
    Wysycenie: Katastrofa, prawie nie ma. [2]
    Opakowanie: 5 za całokształt BrowArmii. [5]
    Uwagi: Pite 20 maja 2010.

    Moja ocena: [3.775]

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: jak na pszenicę i wiśnię, kolor mętno-średnio-wisniowy jest chyba akuratny [5]
      Piana: prawie w ogóle nie istniała, podane z cienka obwódka wokół szkła, po jakimś czasie nić już nie było [1.5]
      Zapach: dość przyjemnym dominuje soczek wiśniowy, zapachy piwne gdzieś daleko w tle, a to co czuć to jedynie słodowe nuty [4]
      Smak: może w gatunku i dobry ale mi średnio podszedł, dla mnie to klasyczne pszeniczne piwo z sokiem wiśniowym, dominuje tylko wiśnia, smak pzenicy daleko w tle, poza tym lekko wodniste [3.5]
      Wysycenie: trochę za duże, za mocno podchodziło do nosa [4]
      Opakowanie: jak w browarze restauracyjym, minus za brak podanej podstawki [4.5]
      Uwagi: pite 10.07.2010

      Moja ocena: [3.625]
      Attached Files
      Last edited by becik; 10-07-2010, 15:43.
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎