Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciechanów, Porter 22º

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    #61
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dadek Wyświetlenie odpowiedzi
    W normalnych sklepach w Warszawie nie widać by się coś zmieniło. Ostatnio kupowałem w Leclercu po 4,69 + 0,50 kaucja.
    Dadek, Ty mi ciśnienia nie podnoś
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

    Comment

    • majeure
      Senior
      • 03-2011
      • 315

      #62
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dadek Wyświetlenie odpowiedzi
      Nie, Leclerc Bielany. W innych nie bywam ale podobno rządzą się osobno i nie stosują wspólnej polityki cenowej.
      Może na Bielanach też było podobnie, po kilku dniach cenę podnieśli; 5 dni temu ten porter widziałem tam po 5,69 PLN .

      Comment

      • yoxik
        Senior
        • 10-2012
        • 427

        #63
        Ciechan Porter 22
        Piana ładna ale opada do krążka.
        Aromat to słody palone. Smak tak samo, do tego słodycz, pełnia, lekko drożdże i suszone owoce. Alkohol nie wyczuwalny wcale. W porównaniu do 18 jest bardziej słodki pełniejszy zdecydowanie lepszy. Bardzo dobry porter
        Również tutaj
        https://www.instagram.com/adam_slodowy_to_ja/

        Comment

        • filipgun
          Member
          • 03-2012
          • 99

          #64
          Również tak jak wyżej, piany zero po nalaniu do kufla.
          Nie wiem czy koledzy/koleżanki też tak trafili, ale na 3 zakupione dzisiaj butelki, 2 były kwaśne :/ później dopiero dało się wyczuć słodycz i palone elementy ... warka do 02.02.2014.

          Nie wylądowało w zlewie tylko dlatego, że 3 butelki kosztowały 20 zł ...

          Comment

          • chcebycemo
            Junior
            • 04-2012
            • 12

            #65
            słaba piana i zapach. Smak dobry. Cena bardzo dobra (niecałe 5zl)

            Comment

            • amiraczel
              Junior
              • 10-2013
              • 4

              #66
              Jestem rozczarowany. Ciechan Porter 22 kupiony dzisiaj na Sztabowej we Wrocławiu, słaba piana, kwaśny, słaby aromat, warka do 05.03.2013. Wczoraj piłem Kormorana i nie ma porównania. Czytałem i słyszałem wiele dobrych opinii o Ciechanie, więc może tak trafiłem.

              Comment

              • Pancernik
                Senior
                • 09-2005
                • 9731

                #67
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika amiraczel Wyświetlenie odpowiedzi
                Jestem rozczarowany. Ciechan Porter 22 kupiony dzisiaj na Sztabowej we Wrocławiu, słaba piana, kwaśny, słaby aromat, warka do 05.03.2013. Wczoraj piłem Kormorana i nie ma porównania. Czytałem i słyszałem wiele dobrych opinii o Ciechanie, więc może tak trafiłem.
                Mimo przeterminowania (albo Tobie się paluszek/oczko omskło... ) aż takiej kichy nie powinno być, wręcz przeciwnie.
                Przeleżakowanie porterom robi dobrze, no, chyba, że ktoś go trzymał na słońcu... Choć nie jest to jednak porter no. 1...

                Comment

                • amiraczel
                  Junior
                  • 10-2013
                  • 4

                  #68
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
                  Mimo przeterminowania (albo Tobie się paluszek/oczko omskło... )
                  omskło się, omskło 2014, sorki

                  Comment

                  • amiraczel
                    Junior
                    • 10-2013
                    • 4

                    #69
                    Faktycznie, musiałem trafić trefną butelkę, widocznie była źle przechowywana.

                    Comment

                    • franekf
                      Senior
                      • 06-2004
                      • 944

                      #70
                      Kwach w porterze? Ciekawe co się stało. I co będzie, jak się go potrzyma kilka lat w piwnicy z tą kwasielizną? Chyba że to nowy styl - Sour Baltic Porter
                      Birofilia Trapistów poszukiwane - sprawdź co mam
                      http://mojedegustacje.blogspot.com/ - mój blog o alkoholach; ostatni wpis - Królewskie Porter
                      Piwny Janusz bez Teku

                      Comment

                      • amiraczel
                        Junior
                        • 10-2013
                        • 4

                        #71
                        Chciałbym zwrócić uwagę, że po otwarciu butelki piana wyszła z butelki. Czytałem, że to niedobry objaw.

                        Comment

                        • Piecia
                          Senior
                          • 02-2002
                          • 3307

                          #72
                          A u mnie wręcz przeciwnie - ta sama warka (sądząc po dacie - 5.03.2014) - piękna gęsta piana, lałem z góry a tworzyła się jakbym lał z pompy. Pełny smak, w sam raz na wieczorny chłód....
                          Koniec i bomba,
                          Kto nie pije ten trąba !!!
                          __________________________
                          piję bo lubię!

                          Comment

                          • wrednyhawran
                            Senior
                            • 07-2010
                            • 1784

                            #73
                            Wspaniały porter. To moje drugie spotkanie z Ciechanem 22. Pierwsze, jakieś dwa latatemu wspominam średnio, tym razem jest super. Bardzo smaczne, ułożone piwo. Alkohol świetnie ukryty. Może pod koniec przeszkadza nieco zbyt duża słodycz, ale ogólnie pije się świetnie.

                            Muszę teraz tylko znaleźć jakiś sklep, gdzie będzie w rozsądnej cenie i kupić kilka sztuk na leżakowanie (choć zdecydowanie nie jest ono konieczne).
                            Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
                            Małe Piwko Blog
                            Małe Piwko Blog na facebooku
                            Domowy Browar Demon

                            Comment

                            • gramak
                              Senior
                              • 08-2012
                              • 267

                              #74
                              Według mnie najlepszy polski porter. Jedyny mankament w moim egzemplarzu (warka 24.04.14) to kompletny brak piany, chociaż na kontrze jak wół piszą, ze ma być kremowa i trwać do końca. Ładnie schowany woltaż nad którym dominują palone słody i spora, ale akceptowalna słodycz. Piwo godne polecenia, idealne na uczczenie Dnia Niepodległości (pite 11 listopada)
                              http://www.ohbeautifulbeer.com/

                              Comment

                              • Sekator
                                • 06-2013
                                • 269

                                #75
                                Warka 24.01.14 nie jest prawie w ogóle słodka. Dominuje kawowo-czekoladowa goryczka. Do tego dochodzi kwaśna palona nuta. W aromacie śliweczka z alkoholem. Piana średnia, po chwili zostaje tylko pierścień. Wysycenie niskie. Mi brakuje odrobiny słodyczy. Generalnie przyjemnie deserowe, od czasu do czasu się skuszę.
                                http://degustacjepodplotem.blogspot.com/

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎