Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Cimper Pivovara, Pilka Tamno

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dryx
    † 1966-2017 Piwosz w Raju
    • 04-2002
    • 1735

    Cimper Pivovara, Pilka Tamno

    Drugie piwo jakie jest warzone w tym minibrowarze. Ekstrakt 13,2 %, alkoholu 5,2 %.
    Ciemno-rubinowa barwa, przejrzyste pod światło. Piana gęsta, kremowa, ale po chwili opada, pozostawia ślady na szklance.Lekki aromat palonego słodu. Dominuje smak palonego słodu, trochę wytrawne. Lekka goryczka. Jak na ciemniaczka, takie sobie, piwo jasne z tego browaru według mnie jest znacznie lepsze. Porównują z innymi chorwackim ciemniakami jakie piłem ( Tomislav, Velebicko Tamno)to jest bardziej treściwe, mniej wodniste. Godne polecenia. Butelka 1,5 l , anie 1 l jak na etykiecie. Pani za ladą się widocznie pomyliła naklejając inną etykietę. Z etykiet jakie dostałem wynika,ż esą pojemności 0,5; 1 i 1,5 litra.
    Attached Files
  • dryx
    † 1966-2017 Piwosz w Raju
    • 04-2002
    • 1735

    #2
    Po raz trzeci odwiedzam ten minibrowar i piję ich ciemne piwo.
    Nadal produkt bardzo dobry, dominuje zbożowy aromat i smak. Mocna palony słód i przyjemna goryczka. Smakuje wybornie.
    Cena na miejscu za 0,5 l kufel - 9 kun, rozlewane do butelek 5 kun za 0,5 l. Na miejscu dostępne są pety lub szkło, ale to drugi z racji za wysoka kaucję nie jest opłacalne. 1,5 litra w PET kosztuje 15 kun, 1 l. w szkle kosztuje 22 kuny.

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎