Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Strahov, Tmavé

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    Strahov, Tmavé

    Nazwa z menu - Sv. Norbert Tmavý
    alkohol 5,5%, ekstrakt 14%
    Czarne, piana jasnobeżowa. Opadała bardzo powoli. W smaku dominuje palonośc i bardzo mocna kawa. Lekka gorzkawość, momentami cierpka ginie pod ledwie wyczuwalną słodowością. Przyjemny kawowo-słodowy aromat. Najmniej treściwe ze wszystkich pitych w browarze co nie znaczy, że było niedobre czy mam do piwa zastrzeżenia, bo był to bardzo przyzwoity ciemniaczek.
    Last edited by becik; 31-08-2010, 09:07.
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl
  • Cannabee776i99
    Senior
    • 08-2009
    • 658

    #2
    Pite podczas majówki, ale zapamiętałem je bardzo dobrze ze względu na mocny kawowy posmak, który mi osobiście bardzo odpowiadał jak i całokształt piwa.

    Comment

    • karol1000
      Senior
      • 09-2007
      • 1823

      #3
      barwa: czarna, nieprzejrzysta
      piana: wysoka, drobnopęcherzykowa, gęsta, beżowa, pięknie oblepia szkło
      zapach: lekko palony, lekko czekoladowy, słabo wyczuwalny
      gaz: w normie
      smak: delikatny, lekko palony, lekko czekoladowy, leciuteńko karmelowy z delikatną goryczką, klasyczny, dobry, wytrawny, słodkości się tutaj nie znajdzie. Dominuje wytrawność, gorzkość i cierpkość. Tej kawy o której piszą poprzednicy nie odczułem za wiele. Dla mnie trochę za wytrawne ale i tak znakomite piwo
      Attached Files
      LP

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎